Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Значить так, абонентський відділ в піднятті цін не має жодного відношення - їх кинули під танки, тому прошу до них претензій не мати а закидати гранатами ЦО в Києві на Смоленській 31-33. Пропоную і рекомендую просто відключитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Штекер36 сказано:

Так вмєняємої альтернативи їм немає ніби.

У Аверса ще залишилися дешеві тарифи від 50 грн. у місяць, а за 80 грн. у них дають 50 мбіт.

hsxk1vsfzl4f1yksv59mfhlkv.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Maniko сказал:

У Аверса ще залишилися дешеві тарифи від 50 грн. у місяць, а за 80 грн. у них дають 50 мбіт.

А вас якість їхня задовільняє і ви впевнені, що вони не підвищать? :) Всі підвищують, а вони на 101% з часом це зроблять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Panek сказано:

Цікаво, скачав за посиланням зміни в тарифах, і свій "Стандарт" 50 мбіт за 79 грн/ місяць знайшов тільки по м. В.-Волинський :). По Луцьку такого тарифу ніби і немає...  Відчуваю що і для мене буде сюрприз з тарифом коли зможу зайти в свій кабінет ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підключився до ДомТелеком рік назад, 8-го березня 2016-го року. В мене по акції цілий рік був тариф 50 Мбіт за 49 грн. З 9-го березня буде 30 Мбіт за 79 грн (можна перейти до привичних 50 Мбіт за 89 грн на місяць). Про це мене попереджали ще рік назад, при підключенні. Альтернативи не бачу, Київстар дорожчий, Воля також.  Так що, не бачу приводу для кіпішу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

 Так що, не бачу приводу для кіпішу.

дик

питання не в акційних тарифах,

в мене теж закінчився в грудні акційний, перейшов на 30за79 - все чесно

 

в той скрін що я кидав з акаунта який працював на тарифі 10за50 на постійній оснонові

(10 їм вистачає з головою)

в кінці лютого я перевіряв залишок - тариф був 10за50, залишок коштів достатній, жодних видимих попереджень

а в березні бац, новий тариф і в мінус загнали..... :(

і напевно без поповнення робити перестане в березні :(

 

через жопу зробили :(

мудаки-мудаками :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Zevs_Isver сказал:

і напевно без поповнення робити перестане в березні :(

 

Уточню .... до 6-го числа ще буде робити

 

10 минут назад, Zevs_Isver сказал:

через жопу зробили :(

мудаки-мудаками :(

 

Згідний на всі 100 ........ мали повідомити смс, але ні я ні всі інші не отримували повідомлення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, SergLutsk сказал:

По Луцьку такого тарифу ніби і немає...

У абонвідділі сказали, що цей пакет тепер вартує 89 грн. так що всього на 10 грн. підняли - не страшно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто підключений до такого(цифровое ТВ с oll.tv),Воля відключили мені без попередження Футбол-1 та Футбол-2,сказали що треба для роботи цих каналів підключити інтернет від Волі(просто о__єть)хочу спробувати Датагруп,там є ці канали,які враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 01.04.2017 at 12:12, d.u.a.l сказано:

Довбаний датагруп, цілий ранок відсутній нет, хоча оплата здійснена більш ніж вчасно. Дві години пройшло після дзвінка оператору - або соплі жують, або щось дійсно серйозне. Хоча підозра все ж на підвисший свіч, порт в апі

За квітень вже двічі були перебої з інтернетом "домашній телеком". Не менше 12 годин щоразу. Абонплату втихаря підняли. А сервіс не ахті. Що казати, коли на підключення після оформлення заявки чекав кілька ТИЖНІВ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 місяця потому...

хто ще після грози без інтернету?

в мене взагалі каже що кабель непідключено, походу з другої сторони або нема живлення або здох бобік,

був би роутер з ПОЕ то може ще щось працювало а так сижу жду.....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Voronin10 сказал:

хто ще після грози без інтернету?

в мене взагалі каже що кабель непідключено, походу з другої сторони або нема живлення або здох бобік,

був би роутер з ПОЕ то може ще щось працювало а так сижу жду.....

 

Яка адреса? (вулиця, номер будинку і під'їзд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, sanbOK сказано:

 

Яка адреса? (вулиця, номер будинку і під'їзд)

 

соборності 38 підїзд 2 взагалі нема конекта свіч - роутер

підїзд 1 лінк є неотримує іп

чи ти в гості вирішив заскочити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Voronin10 сказал:

 

соборності 38 підїзд 2 взагалі нема конекта свіч - роутер

підїзд 1 лінк є неотримує іп

чи ти в гості вирішив заскочити? :)

 

Там після грози згоріли свічі (саме другий та третій під'їзд). в понеділок планується заміна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ждем,

а погоріли по живленню чи пробило по мережі?

цікаво що робите із трупіками?

 

 

походу десь по дому попало бо зразу і інтернет пропав :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пацаны, хочу сбежать от плохого интернета Воли, куда меня насильно всунули из Аирбайтс, их  вялой и непрофессиональной поддержки (в пятницу им сообщил что интернет постоянно очень сильно лагает - сказали что если мастер освободится и я ему оплачу!!! - во вторник-среду займемся вашей проблемой, при этом говорят что я единственный из Луцка жалуюсь на плохой интернет, что является ложью)  и тупости операторов-консультантов в Киеве.

 

Вопрос, пакет Дата-груп 50 Мб, какой он по качеству? сколько upload и download? Все по 50Мб? Как быстро быстро срабатывает на неисправности сети техподдержка? Часто ли в течении года возникает нужда вызывать ТП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sanbOK  

Новим абонентам які втікають від "Волі" можливі якісь знижки? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Voronin10 сказано:

100мегабіт за 69грг влаштує на перших декілька місяців?

Скільки місяців? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Oli сказал:

Скільки місяців? 

http://www.domtele.com/uploads/img/actions/2017/pdf/leto2017.pdf

 

3 місяці з дати підключення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Датагруп реально дістав вже, кожна гроза і облом. І як правило, це вечір п'ятниці. Чекай понеділка, бо іхні сантехніки не працюють у вихідні. Давайте згуртуємось, скаргу напишемо колективну і на офіс. На аірбайтсі жодного випадку не було за 4 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально, забібало в дошку - якого милого:

а) немає грозозахисту на обладнанні;

б) через це клієнт має за свій кошт купувати новий роутер;

в) підтримка працює тільки в будні і ХТО придумав дебільну систему з "лишайте заявку, передзвонимо за годину", а реально - на другий день. "Інтерактивність" вражає...

P:S. А, згадав, як же дістала та дурнувата прив'язка до МАК-адреси... Змінив роутер, що згорів з вини прова - на тобі ще ложечку геморою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...