Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Знаків заборони справді майже не ставлять, бо вони кидаються в очі, а коли ставлять такий, то його непомітно і можна пастись на тому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повідомлення #2460 відредаговано.

Такий розмір малюнка влаштовує?

:) Дякую, тільки вже не має значення :) Твій пост нацитували з великим малюнком...

Не ображайся, незручно просто з телефона гілку форума переглядати (не у всіх же смартфони ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце я розумію дороги! Мало того що кружка не впала, з неї навіть напій не вилився!

http://www.yaplakal.com/forum28/topic611887.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На пр. Перемоги нарешті намалювали розмітку і зебру перед мостом

А остальные улицы они планируют размечать? Процентов 80 без разметки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що проїзжав вул. Набережна, працює прибиральна техніка. А пилюка стоїть від Яровиці до другої автомийки , їхати практично не можливо нічого не видно.І таку ситуацію не раз спостерігав. Коли це бля....во закінчиться? Немає слів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Між іншим,сьогодні (вже вчора) автодор латав перехрестя на Дубнівський.Корок був аж за інтернат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ще з понеділка почалося, їхав через перехрестя Дубнівської та К.Карого - стояв довго, і головне, що все було б більш-менш нормально, якби деякі жлоби не думали, що вони розумніші за решту і не прагнули проскочити через сусідні смуги чи на моргаючий зелений. Стараюсь тепер тудою не їхати

сьогодні на тому ж перехресті непрацював світлофор, затор теж був немаленький(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент вже все гаразд на тому перехресті (міст на Рованці ремонтують і далі, зараз йдуть якісь роботи, троха є важкої техніки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові ставлять, а за старими не слідкують... Доброго вітру і рухне.

KZ6vn.jpg

Куди писати щоб поправили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писати не обов'язково. Можна подзвонити на гарячу лінію. Там розберуться :0024:

Змінено користувачем phantom
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Червоний працює. Вул. Львівська

post-7922-0-72962200-1374488424_thumb.jp

Змінено користувачем SergVyg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у зв’язку з необхідністю виконання ремонтних робіт на тепловій мережі з 23.07.2013 до 02.08.2013 буде зупинено рух транспорту на вулицях Потапова та Степана Бандери (на ділянці виконання ремонтних робіт).

Також відповідно до документу виконавцю робіт потрібно встановити необхідні дорожні знаки на період зупинення руху транспорту та до 19 серпня відновити благоустрій території після виконання робіт.

луцк.юа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що кажуть дорожні знаки?

;)

знаків початку/кінця Луцька немає, а знак початку/кінця Жидичина є.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаків початку/кінця Луцька немає, а знак початку/кінця Жидичина є.
Колись був знак початку, але його чи то збили чи то вітром знесло, десь за 100м перед зупинкою як рухатись у місто.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і в результаті? Чи можна їхати 90 чи потрібно включати БС фар взимку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і в результаті? Чи можна їхати 90 чи потрібно включати БС фар взимку?
Ну тіпа да, так як за виїздом з Луцька вже Ківерцівський район.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і в результаті? Чи можна їхати 90 чи потрібно включати БС фар взимку?
Ну тіпа да, так як за виїздом з Луцька вже Ківерцівський район.

це з якого дива? Який пункт правил тобі дозволяє визначити "на око", де вже можна, а де ще ні???
знаків...кінця Луцька немає...

Отож бо ;) Тобто, нема знаку "Кінець населеного", значить і їхати ми повинні як в населеному пункті.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не бачу підстав для іронії. Я тобі задав чітке запитання, що тобі дозволяє збільшувати швидкість?

Як тебе там зупинить ДАЄць, я впевнений, ти вже не будеш йому іронізувати, а будеш винувато кліпати очима і проситися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тебе там зупинить ДАЄць, я впевнений, ти вже не будеш йому іронізувати, а будеш винувато кліпати очима і проситися.
Моя розмова з ДАЙ тебе вже не стосується.
не бачу підстав для іронії. Я тобі задав чітке запитання, що тобі дозволяє збільшувати швидкість?
Мова йшла ще про увімкнені фари.

І перечитай що я написав ще раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож бо Тобто, нема знаку "Кінець населеного", значить і їхати ми повинні як в населеному пункті.

Наскільки зрозумів, якщо їхати з Жидичина, то знак кінця населеного пункту, тобто Жидичина, присутній.... тому виходить, що до Луцька їдемо, не керуючись обмеженнями згідно ПДР в населених пунктах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...