Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Навіть не знаю, як це прокоментувати...

http://dr-sushnjak.l...com/207805.html

нагадало:

Едет генерал на «Волге» по лесной дороге, вдруг видит, какой-то прапорщик отчаянно голосует на дороге. Останавливается. Прапор подходит к нему: - Товарищ генерал, «Камаз» застрял, помогите вытолкнуть, уже два часа стою. - Да я же генерал! - Ну, товарищ, генерал, я точно до вечера не выеду. Ну, генерал тоже солдатом когда-то был, вышел со своим водителем и стали с прапорщиком вместе толкать. Все в грязи стали, чумазые, но вытолкали всё-таки «Камаз» из канавы. Генерал отдуваясь, говорит прапорщику: - Ну и тяжелый же у тебя автомобиль… - Конечно, тяжёлый. Как-никак 40 дембелей в кузове!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і я "повернувся з бою". Себто проїхав трасою Київ-Чоп від Дубно аж за Львів, бо їздив у Трускавець. Короткий опис.

"Не вір, мій сину, цьому 3.14D@расу..."(с) (Лесь) Саме цими словами хочеться відповісти на всі заяви про "повну розчистку і розблокування руху у всіх напрямках" від наших всяких там структур.

Від Дубно проїхав спокійно 65км, максимальна швидкість 60км/год, на повному приводі (Аутлендер XL), асфальтом і не пахне, вкатаний сніг.

Далі все заблоковано вантажівками. 30 км "їхав" 5 годин. Спостерігав, як, практично, безпорадно борсається пожежний Урал, пробуючи щось кудись розтягнути. На 85-му кілометрі шляху стоїть-таки пункт обігріву і, о чудо - військовий тягач, який витягує фуру під гору...Першу в черзі...15-тикілометровій черзі. І це лише в сторону Дубна (а фури прибувають і прибувають)...І з протилежної не менше...І один тягач!..суки....

Щоб довше не писати - на даний момент траса закрита від Дубно.

Кому вкрай треба на Львів і в ту сторону/зі Львова - маршрут Рівне-Луцьк-Горохів-Радехів-Львів. Знають його добре, ним сьогодні і вертався. Дорога, особливо Львівська область, стабільно в хрєновому стані - але абсолютно вільна і проїхати таки можна. Хоч авто з низьким кліренсом/спортпідвіскою буде просто шкода.

П.С. За нецензурщину вибачайте, на покарання не ображатимусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи по ранішній погоді, нас чекає ожеледиця.

з.і. Люблю зиму в середине марта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку 98% відремонтованих доріг – нормальні, – Романюк

Після обстеження всіх доріг, які робили в минулому році, з’ясувалось, що 98% дорожнього покриття – у нормальному стані.

Про це розповів Луцький міський голова Микола Романюк, - пише «Луцький замок».

За словами мера, ті дороги, які не витримали зими, перероблять за рахунок виконавців робіт. А загалом же планують відремонтувати не менше 60 вулиць. «Мова йде про капітальний і поточний ремонт. Ми внесли корективи у перелік вулиць у зв’язку із зимовими погодними умовами», - зауважив він.

Так, після «вивчення ситуації» до переліку вулиць можуть додати і вулицю Лідавську. Окрім того, у цьому році запланували капітальний ремонт усієї вулиці Винниченка та мосту.

ПС. Одні емоції - "у нормальному стані"...

ПСС. 98% - це мають на увазі кусок Набережної (від кільця Шевченка до Ковельська).

http://www.volynnews.com/news/city/u_lutsku_98_vidremontovanykh_dorih__normalni__romanyuk/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене одне дивує... Є такі ями, перед якими зупиняєшся, включаєш понижену и переповзаєш... Чого їх хоча б тимчасово не полатати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останніми днями планую маршрут так, щоб не їхати по пр. Перемоги, там стабільно тягучка, особливо в години пік, яка забирає чимало часу і нервових клітин, на мою думку це через те, що там 98% дорожнього покриття – у "нормальному" стані.

Змінено користувачем SG008
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після обстеження всіх доріг, які робили в минулому році, з’ясувалось, що 98% дорожнього покриття – у нормальному стані.
В минулому році капітальний ремонт був на Шевченка (спуск від драмтеатру до кільця) і кусок К-Савури (з того що пам'ятаю) так там і немає проблем поки що.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, чому посадовці так полюбили цю магічну цифру "98%"? спочатку автодор доповідав, що відремонтував 98% доріг, не пройшло і 2-х тижнів і тепер уже у нас наших місцевих 98% доріг у нормальному стані..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Азарова признали, что дорожники вхолостую латают ямы

Четверг, 21 марта 2013, 17:03

Версия для печати Комментарии 0

По состоянию на 20 март за месяц количество дорожных участков, покрытых выбоинами, увеличилось почти в два раза – с 2631 км по состоянию на 12 февраля до 4433,3.

Как сообщили в пресс-службе Кабмина, всему виной погода, которая внесла коррективы в ход ремонтных работ на дорогах, пишут "Комментарии".

"Несмотря на то, что уже больше месяца продолжаются работы по ликвидации выбоин, завершить эту работу пока не удается из-за постоянного увеличения площадей, требующих ремонта", - говорится в сообщении правительства.

В Кабмине отмечают, что по состоянию на 20 марта уже ликвидировано ямочность на 3 972,1 км основных дорог общего пользования государственного значения, что составляет 90% путей.

Практически завершен ремонт на автотрассах Одесса - Мелитополь - Новоазовск, Ульяновка - Николаев, Херсон - Джанкой - Феодосия - Керчь. В худшем состоянии дорога Житомир - Могилев-Подольский, где еще полсотни километров пути покрыты выбоинами.

Всего осталось отремонтировать 461 км основных дорог общего пользования государственного значения.

Одновременно продолжается ремонт дорог местного значения, который организует власть на местах.

Как известно, ранее премьер-министр Николай Азаров заявлял, что Кабмин выделит на строительство, ремонт и реконструкцию дорог 7,2 миллиарда гривен, что составляет 1,5% от суммы в 450 миллиардов которая, как ранее озвучил "Укравтодор", необходима на ремонт всех дорог страны.

http://www.pravda.com.ua/rus/news/2013/03/21/6986136/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мені, проїзджаючи вулицями Перемоги, Рівненська. Винниченка, Ківерцівська, Окружна, Боженка і ще ряду інших більше всього хочеться зустріти когось з переліку - Климчук, Романюк, Янукович, Азаров, Колесніков і їх попередників і вічливо сказати - "ІДІТЬ НАХ*Й"

Змінено користувачем olsad
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, чому посадовці так полюбили цю магічну цифру "98%"? спочатку автодор доповідав, що відремонтував 98% доріг

перш ніж подати інформацію вони, напевно, зідзвонюються з іншими управліннями і уточняють цифри, щоб були такі самі

Ну сьогодні я лопату з собою вже візьму!

А я сьогодні вже свою машину не брав. Вистачило екстриму в минулу п"ятницю.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні вже свою машину не брав. Вистачило екстриму в минулу п"ятницю.)

А я взял. В прошлую пятницу так боялся, так боялся как буду парковаться вечером, аж на шашлыки поехал :) нормуль и там пузом поползали и после во двор нормально заполз :)

Сейчас хуже во дворах, снег что отгребли задубел уже не упрешься и лед нарос ужасно, я в шоке от такой весны товарищи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Азаров: На ремонт українських доріг треба 500 млрд грн - http://gazeta.ua/art...mlrd-grn/488589

:_09: А це цифра з віткатами чи без? Якщо без, то страшно уявити реальну цифру...

Змінено користувачем bodia88888
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятаю,як робили не так давно дороги у Польщі.Десь на метр знімали попереднє полотно і все робили по новому.

ЗІ:В армії мене заперли в дорожньо-будівельну учебку,так наш викладач нам казав,що радянська технологія вкладання доріг найкраща в світі.На що всі зареготали.Але він сказав-просто в нас в тій технології є одна дірка про яку ви всі знаєте.Так шо не зима винувата,а та дірка,з якої сипеться наліво щебінь і асфальт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був щойно на ЖД воклазі, там перед лікарнею стоїть декілька рогатих акурат по серед дороги, в принципі пробки як такої немає, але якщо будете поспішати на поїзд - виїжджайте завчасно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в шоке от такой весны товарищи
Колега сьогодні сказав, що як вийшов рано у двір то хотілось перила гризти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був щойно на ЖД воклазі, там перед лікарнею стоїть декілька рогатих акурат по серед дороги

а їх стоїть багато по місту... може ліпіздрічество кончилось?

а шо стосується назви теми, скажу коротко - хрєнова!....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду вдячний за любу інфу по стану на дорозі Луцьк-Дубно-Львів-Краковець (або Шегині).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...