Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

Сьогодні біля варшавки о 14,30-15,00 на дорозі зламалась фура. був дуже великий затор, сам простояв більше ніж 30 хв. Затор можливо було ліквідувати, але наші "чудо" водії з 2 смуг зробили 6 і самі блоковули проїзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні біля варшавки о 14,30-15,00 на дорозі зламалась фура. був дуже великий затор, сам простояв більше ніж 30 хв. Затор можливо було ліквідувати, але наші "чудо" водії з 2 смуг зробили 6 і самі блоковули проїзд.

там не фура зламалася, там одна дама на невеличкій машинці при виїзді з АЗС БРСМ в'їхала в ту фуру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це зовсім інша ситуація. Фура зламалась біля світлофора, там де іде підйом на міст біля заправки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось такий збіг - фура, варшавка, 6 смуг, і неадекватні водії, ось і подумав, що той випадок. до речі, тут є фото. (с) vrm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Звірові в ящик дайці поставили Гарпун(чи шо воно там).

Точно Гарпун. Давненько не було його. Ще від розгону МВС.

Змінено користувачем sirgo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ПІдкажіть кудою краще заїхати в Здолбунів? Через Рівне, я так розумію, треба через саме місто їхати, тобто втрачати час, а через Дубно тільки по трасі, але як там дорога? По кілометражу майже те саме

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б поїхав би отак - на Рівненську об'їздну, а вже з неї або перший або другий поворот направо.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetal007, я їхав. Так, затор був, нічого дивного. Там таке завжди в неділю з Шацька до Любомля =)

Доречі одне KIA в кюветі на обочині лежало - зі слів очевидців - їй назустріч з тягнучки хтось вирулив от і довелось ниряти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там так доволі давно вже зробили. Потім на якійсь час відключали, зараз знову.

Я майже завжди повертаю в сторону водоканалу, зручно.

Встигає проїхати біля трьох авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але як на мене то дуже зручна штукенція :) Теж вчора їхав від базару в сторону водоканалу і бистренько проскочив, а то бувало довго там стояв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там так доволі давно вже зробили. Потім на якійсь час відключали, зараз знову.

підтверджую, прроїжжаю це перехрастя 2-4 рази на день :)

Встигає проїхати біля трьох авто.

головне, щоб перший на світлофорі не попався новачок, або зівака :_07:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожного дня їду через те перехрестя. На мою думку це погана ідея була зробити, що авто зі сторони варшавки до водоканала їдуть перші. Поясню чому. Стояв я на світлофорі у напрямку варшавки, засвітилося зелене тим хто їде з варшавки. І що ви думаєте 3 машини проскочило і тут мені уже зелене я звісно починаю їхати але ні, є ще водії які валять і хочуть також проскочити. Бувають такі моменти, що то фура блокує тобі вже проїзд на зелене, то якийсь "Дятел" летить ледь тебе не зносить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Не знаю чи так тепер буде завжди, чи це поки експеремент, але менти сьогодні вже там пасуться і поки люди не звикнуть до такої роботи це буде хороше "рибне" місце.

і на що ж вони пасуться? яке порушення?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожного дня їду через те перехрестя. На мою думку це погана ідея була зробити, що авто зі сторони варшавки до водоканала їдуть перші. Поясню чому. Стояв я на світлофорі у напрямку варшавки, засвітилося зелене тим хто їде з варшавки. І що ви думаєте 3 машини проскочило і тут мені уже зелене я звісно починаю їхати але ні, є ще водії які валять і хочуть також проскочити. Бувають такі моменти, що то фура блокує тобі вже проїзд на зелене, то якийсь "Дятел" летить ледь тебе не зносить.

Задумка ніби й непогана, але в такій реалізації вона небезпечна.

Їду з Рованець в напрямку Варшавки. Горить червоний, стою собі спокійно. Зустрічна хоче повернути на Дубнівську, виїзджає на перехрестя і зупиняється, щоб мене пропустити. Водій не розуміє, чому це я не їду. Він ж не бачить, що в мене червоний. Щось собі бурмоче і їде. За ним наступний так само хоче повернути, а тут вже в мене зелений засвічується. Звісно, я його пропускаю, не буду ж в бочину їхати.

"Свої" скоро звикнуть, а от сторонній людині зорієнтуватися не просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б правильніше зробити навпаки.Зелений вмикався однаково,але для тих,хто їде з Варшавки він затримувався на секунд 30-40 довше ніж для зустрічних..

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плохая задумка.

Едешь и не знаешь какая сегодня программа на светофоре, "фора" в пару секунд для поворота к водоканалу или для двух сторон одновременно загорается.

Вот если б дополнительную секцию светофора повесили, тогда да.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На перехресті Ковельська-кільце Львівської здається працював схожим чином. Ті що з міста наліво повертають мають зелене світло довше ніж зустрічні. там 100% це класна штука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нуууу :) 3 хв постояв і вже "може світлофор поламався? а, поїду!" таких нетерплячих завжди потрібно наказувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там там дтп біля заправки вог, авто на пішохідній доріжці позаду бампер іншої машини хто шо знає

Ротозєїв зібралось немало дпс присутній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там там дтп біля заправки вог, авто на пішохідній доріжці позаду бампер іншої машини хто шо знає

Ротозєїв зібралось немало дпс присутній

Схоже "фартух" саме БМВ, яке чудом пройшла між стовпами, знаками і зупинилася біля стели. На заїзді парковки стояв Сеат (схоже другий учасник ДТП). Нащастя швидких не було, то є надія, що постраждало лише залізо, хоча могли постраждати пішоходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна перевірена інформація, чи розблокували трасу Луцьк-Ковель? (Була перекрита людьми в смт. Голоби).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібна перевірена інформація, чи розблокували трасу Луцьк-Ковель? (Була перекрита людьми в смт. Голоби).

Сам і відповідаю, траса розблокована.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...