Перейти до змісту
Hexus

Дорожная обстановка

Recommended Posts

2 часа назад, Zevs_Isver сказал:

про суму дєнєг я не писав

я констатував сам факт що є інші шляхи в європах

але напрямок твоєї думки я зрозумів

І не говори. Як пертися на автомобілі в місто, хоча громадським транспортом дешевше, то чомусь ніхто не згадує, що в нас зп не лондонські.

А найбільше мені подобаєть, коли піднімають штрафи, пишуть: "а зарплати вони нам не хочуть підняти?". Смисл тоді взагалі з підняття штрафів? Не хоч платити - не порушуй.

Поширити це повідомлення

...
2 часа назад, Zevs_Isver сказал:

про суму дєнєг я не писав

я констатував сам факт що є інші шляхи в європах

але напрямок твоєї думки я зрозумів

І не говори. Як пертися на автомобілі в місто, хоча громадським транспортом дешевше, то чомусь ніхто не згадує, що в нас зп не лондонські.

А найбільше мені подобаєть, коли піднімають штрафи, пишуть: "а зарплати вони нам не хочуть підняти?". Смисл тоді взагалі з підняття штрафів? Не хоч платити - не порушуй.

Поширити це повідомлення

6 годин тому, volks сказано:

Не хоч платити - не порушуй.

Не завжди все так просто на дорозі - десь знаки в кущах, десь суцільна під снігом, багато є моментів. Дуже вміло це використовували старі гайці - були у них улюблені місця де вони в кущах сиділи а не додаткові знаки ставили.

Поширити це повідомлення

23 минуты назад, sergkots сказал:

десь суцільна під снігом

І що в даному випадку порушено? Переїхав сніг?

58 минут назад, sergkots сказал:

десь знаки в кущах,

Зараз, коли в кожному телефоні камера, взагалі не проблема.

Поширити це повідомлення

2 годин тому, volks сказано:

І що в даному випадку порушено? Переїхав сніг?

Зараз, коли в кожному телефоні камера, взагалі не проблема.

Є порушення правил які не страшні для законослухняних водіїв - наприклад п'яний за кермом. Вони мусять бути доволі болючими - щоб довго пам'ятав. А є порушення, що носять випадковий характер - незнайома місцевість, темна пора доби, ями на дорозі. Факторів, що можуть спровокувати помилку багато.

Ну і те, що для середньо статистичного водія є великим штрафом для мажора чи п'яного судді є копійками. 

Поширити це повідомлення

33 минуты назад, sergkots сказал:

Є порушення правил які не страшні для законослухняних водіїв - наприклад п'яний за кермом. Вони мусять бути доволі болючими - щоб довго пам'ятав. А є порушення, що носять випадковий характер - незнайома місцевість, темна пора доби, ями на дорозі. Факторів, що можуть спровокувати помилку багато.

Ну і те, що для середньо статистичного водія є великим штрафом для мажора чи п'яного судді є копійками. 

Тому за сіньку штраф 10000, а за більшість порушень 250-500

Поширити це повідомлення

11 годин тому, volks сказано:

люди досі живуть згідно суміші "понятій" і "костітуциі СССР 1977г" ......

в тому і проблеми

Поширити це повідомлення

24 хвилин тому, volks сказано:

Тому за сіньку штраф 10000

ні,

на перший раз просто офіційне попередження

на другий раз - ПОЖИТТЄВА заборона керування ТЗ

ну а далі, якщо піймають без прав - тюрма

повторюся,

але владним ПІДАРАСАМ це не варіант, бо самі під газом льотають і родичі їхні не відстають

Поширити це повідомлення

4 годин тому, sergkots сказано:

Не завжди все так просто на дорозі - десь знаки в кущах, десь суцільна під снігом, багато є моментів.

угу і там також є знаки в кущах і облізлі трохи, і коли ремонт дороги то бардак

але нові знаки цікаво помічають

Спойлер

AKWR9K.jpgIMG_8108w-640x427.jpg

щоб навіть та людина що постійно проїжджає тут звернула увагу

зі знаками STOP взагалі прикол

на сільських дорогах і околицях деяких містечок розмір знаку, щоб не збрехати - більше 1метру в діаметрі

(відчуваєш себе ліліпутом)

роблять все щоб зробить знаки помітнішими

Поширити це повідомлення

32 хвилин тому, volks сказано:

Пропонуєш в купапі зробити градацію на мажорів і немажорів?

Ні. Замість штрафів години суспільно корисної праці. Так всі будуть в рівних умовах і всім однаково болюче.

Поширити це повідомлення

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

люди досі живуть згідно суміші "понятій" і "костітуциі СССР 1977г" ......

ТИ -по яких "понятіях" живеш?

P.S. Не буду писати...

Редаговано Bliksss

Поширити це повідомлення

1 час назад, Zevs_Isver сказал:
2 часа назад, volks сказал:

Тому за сіньку штраф 10000

ні,

на перший раз просто офіційне попередження

Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, -

тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік і на інших осіб - накладення штрафу в розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поширити це повідомлення

штраф за "сіньку" - не дієво, мінімум - роки два, без варіантів "від і до", типу - "умовно" і т.п.

P.S. Ну, такі да, в "європах", на перший раз - дають великий штраф, панове - ми ще не ТАМ, і не скоро будемо....на жаль.

Поширити це повідомлення

On 19.09.2018 at 07:44, Dream сказано:

прочитав останніх сторінок 5 "Дорожньої обстановки". Про дорожню обстановку коментів штук зо 10. Ульо, гараж, шо за фігня?

Так от про дорожню обстановку:

трамваї бігають як хочуть

image.thumb.png.3c8ebaa48991eb2398bf570f27323744.png

Поширити це повідомлення

На в'їзді в Луцьк зі сторони Львова ДТП, зіл чи газ на боку з вирваним заднім мостом і бмв розбита спереду. Фото на ходу не робив...

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз