Arden Опубліковано 12 Вересня, 2013 в 06:30 #2451 Опубліковано 12 Вересня, 2013 в 06:30 вчора ввечері гАйцІ нагло виганяли всі машини з стоянки біля облдержадміністрації а сьогодні туди просто не пускають хлопці, ви бачили де нову розмітку намалювали? бачив на Рівненській (після поворота на відродження і до волинь авто)... тепер там чотирна сплошна
Саня Опубліковано 12 Вересня, 2013 в 06:45 #2452 Опубліковано 12 Вересня, 2013 в 06:45 Два екіпажі "Кобри" на кільці біля "Фуршету". Навіть "Жигулика" спинили, щось там виясняли.На пр. Відродження аварія за участю принаймі трьох автомобілів біля 22 школи недалеко, проїзд утруднений.
LaMeRiLKiN Опубліковано 12 Вересня, 2013 в 07:00 #2453 Опубліковано 12 Вересня, 2013 в 07:00 вчера слышал по радио, даишники наши говорили - такая информация , это государственная тайна :-) не говорят бо я думаю что сами не знают..куда именно будет ехать эскорт хлопці, ви бачили де нову розмітку намалювали? Набережна, Стрілецька, Ківерцівська, Відродження... а ше на Грушевського
Dream Опубліковано 12 Вересня, 2013 в 08:02 #2454 Опубліковано 12 Вересня, 2013 в 08:02 а ше на Грушевськогозначить в обласну таки заїде - подивитись на подарований раніше не-пам'ятаю-як-називається прилад.
Onil Опубліковано 12 Вересня, 2013 в 08:11 #2455 Опубліковано 12 Вересня, 2013 в 08:11 перекрили Ківерцівську, приїхав. 1
YstasLutsk Опубліковано 12 Вересня, 2013 в 10:09 #2456 Опубліковано 12 Вересня, 2013 в 10:09 Повна ж........ авто їздити неможливо.
bodia88888 Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 11:16 #2457 Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 11:16 Картина наступна. Виїхала швидка з вул. Шухевича, мигалки вкл. Всі пропускають. Доїхала до зупинки перед мостом, спокійно висадила «хворого» і поїхала на міст. На спуску з моста і по Карпенка, не поспішаючи, з вкл. мигалкою поїхала далі. Напевно, хворих розвозити.Я куєю, іноді, з етіх швидких.
Harddriver Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 14:10 #2458 Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 14:10 Хто пробує об'їхати вічний корок біля Перлини по С.Бандери - упс, перекрито, схоже на ремонт теплотрас, імхо надовго.
LaMeRiLKiN Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 14:21 #2459 Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 14:21 (змінено) Хто пробує об'їхати вічний корок біля Перлини по С.Бандери - упс, перекрито, схоже на ремонт теплотрас, імхо надовго. Я, звичайно, вибачаюсь, але "корок" - то троха нє то. Переклад, ніби, правильний, але лексично вірно з російської "пробки" буде "затор". А по сабжу то так, Бандери буде до 17 вересня перекрита. © Змінено 13 Вересня, 2013 в 14:21 користувачем LaMeRiLKiN
Harddriver Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 14:48 #2460 Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 14:48 Затор, то якраз троха не те, кострубато якось, на русизм схоже А по факту, мову переписували вже стікі раз, як і історію, зараз центр і захід частіше вживає "корок" на зміну "пробці".
LaMeRiLKiN Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 15:10 #2461 Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 15:10 А мені навпаки той "корок" вухо ріже. Видно, що під кальку переклад з російської. Ну, але то тема для окремої теми Перестаю офтопити.
SG008 Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 15:19 #2462 Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 15:19 Якось будучи у відрядженні в Кракові, стоячи в заторі, запитав у водія таксі як буде польською затор, все просто - "korek".
Dream Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 19:25 #2463 Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 19:25 Якось будучи у відрядженні в Кракові, стоячи в заторі, запитав у водія таксі як буде польською затор, все просто - "korek".Значить калька з польської .=)
romaxa11 Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 20:03 #2464 Опубліковано 13 Вересня, 2013 в 20:03 Сьогодні в районі обіду перехрестя Шопена-Коперника паралізувало десь на довгих 10хв. Утворився чималий корочок з боку Коперніка. Жіночку на Тойоті Корола якось заклинило, запаралізувало, короче щось по жіночому, але вона вперто не хотіла перетинати перехрестя в сторону Бандери. Бібібкання ще більше загнали в ступор гендернорівного водія, жіночка старалась влізти кудись між кермом і щитком приладів. Шопена старалось пропустити, кожна друга машина співчутливо тормозила, але побачивши обличчя водія, співчутливо продовжувало рух. Короче ми прийняли рішення, дружина вийшла з машини, стала на пішохідному переході по Шопена і спокійно, жестами направила Тойоту в потрібному напрямку. 2
SG008 Опубліковано 14 Вересня, 2013 в 08:25 #2465 Опубліковано 14 Вересня, 2013 в 08:25 ділянка пр. Перемоги в районі стад. Авангард закрита для руху, напевно якесь спортивне дійство організовується (так принаймі виглядало), можливо хтось знає докладніше?
LaMeRiLKiN Опубліковано 14 Вересня, 2013 в 08:29 #2466 Опубліковано 14 Вересня, 2013 в 08:29 ділянка пр. Перемоги в районі стад. Авангард закрита для руху, напевно якесь спортивне дійство організовується (так принаймі виглядало), можливо хтось знає докладніше?а маршрутки ходять до Проміня? чи через кільце по шопена пускають?
SG008 Опубліковано 14 Вересня, 2013 в 08:34 #2467 Опубліковано 14 Вересня, 2013 в 08:34 Напевно ні, як я їхав то один жовтий автобус розвертали, водій щось пробував виясняти, але не побачив який номер, міська чи міжміська.
LaMeRiLKiN Опубліковано 14 Вересня, 2013 в 09:16 #2468 Опубліковано 14 Вересня, 2013 в 09:16 Напевно ні, як я їхав то один жовтий автобус розвертали, водій щось пробував виясняти, але не побачив який номер, міська чи міжміська.вже всьо в порядку, зараз проїхав, нічого не перекрито.
sir.maestro Опубліковано 15 Вересня, 2013 в 15:23 #2469 Опубліковано 15 Вересня, 2013 в 15:23 Если ехать по Шевченко снизу и хочешь повернуть за 16-ти этажку, то теперь там висит знак остановка зап. а раньше был ---движение зап. Его переместили дальше во двор.
jack74 Опубліковано 24 Вересня, 2013 в 15:14 #2470 Опубліковано 24 Вересня, 2013 в 15:14 довго ж вони дощу чекали...
Гість rl72 Опубліковано 24 Вересня, 2013 в 17:01 #2471 Опубліковано 24 Вересня, 2013 в 17:01 Сьогодні нарешті кладуть другий (чистовий) шар асфальту на одній половині мосту через Стир на Рованці.поки те саме (покладуть другий (чистовий) шар асфальту) зроблять на на другій половині, то ця вже залишиться без асфальту
special Опубліковано 3 Жовтня, 2013 в 18:40 #2472 Опубліковано 3 Жовтня, 2013 в 18:40 Ну все, половина мосту на Рованцях відкрито. Що можна сказати, маємо те що маємо, як робили такий і результат, від мене їм 3+.
Andreyxxx Опубліковано 3 Жовтня, 2013 в 18:50 #2473 Опубліковано 3 Жовтня, 2013 в 18:50 Да зробили вони ту половини через одне місце. Положили 2 шари асфальту, аж потім згадали що залатали диркі де вода стікає. Взяли та порізали його і потім знов дотачали. Це так нормально робиться? Я запитував мужиків нафіга вони порізали новий асфальт, каже мені з посмішкою : Да блін забули, що там вода стікає у річку. Дибіли.
jack74 Опубліковано 3 Жовтня, 2013 в 20:35 #2474 Опубліковано 3 Жовтня, 2013 в 20:35 - Чому ви спочатку кладете асфальт, а потім його риєте і прокладаєте комунікації?- Нуу... на рівному асфальті зручно малювати де рити траншеї під труби...
Antarius Опубліковано 7 Жовтня, 2013 в 09:19 #2475 Опубліковано 7 Жовтня, 2013 в 09:19 Последнее время мне попадается много дибилов которые ездят на красный свет, то на Перемоги с Клима Савуры в бок чуть синяя королла не въехала, то вчера (базарный день, народу тьма!!) галимый старый ФОрд проехал возле там тама на красный со скоростью 80+ так что люди разбегались, то на Воли-шопена по встречке Jeep летел на красный, всё таки надо видеорегистратор поставить чтобы страна знала своих "героев"...З.Ы. Проехал по Европе 2500 км+ 2 недели назад, думаю не надо сравнивать их и нашу культуру вождения, всё и так ясно(((Особенно заметно когда за день проезжаешь 3 страны и въезжаешь через Шегини в Украину, Львов-Дубно-Луцк... начинаешь напрягаться сильно...
Рекомендовані повідомлення
Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь
Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар
Створити обліковий запис
Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!
Реєстрація нового користувачаУвійти
Вже є акаунт? Увійти до системи.
Увійти