Перейти до змісту

iPhone такой iPhone


Рекомендовані повідомлення

Сиджу на Моторолі Клікю. Чомусь думав що айфон по батарейці не взує.

Як виявилось обіграє в 2-2.5 разу у стендбаї, відео, аудіо. Особливо сподобалось коли граєшся, на моторолі після 6-ти годин (46% бати в залишку) мене знудило, в айфона на 4-5 годин максимум вистачало.

Хоча досі вважаю Айфон супер-класним продуктом і брав анроїд щоб мати обидві ОС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 201
  • Створено
  • Остання відповідь

Songoku, слабенько что-то. моего айфона4 хватает на сутки при высокой нагрузке и на 4-5 суток в режиме ожидания (минут 30-40 звонков в день, минут 30 органайзера)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Не зовсім по темі (у нас, здається немає теми, присвяченій суто епл?), але там айфон теж фігурує.)

http://www.youtube.com/watch?v=dM5WJCTh32c

"Тебе не спрятаться от прогресса, Билл!".))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема сісек розкрита

як в реп- чи хіпхоп-кліпах - чим більше сіськє і попкє тим круче і пох на музику))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Гляньте что мне сегодня попало в руки :) Я офигел когда мне его девушка дала для перекидывания контента с 3G.

post-426-0-33218400-1300570866_thumb.jpg

Причем тел был с пленками и неактивированный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и что тут такого ?

Белый - стекло " КИТАЙ " сам такое брал , плохое =( наверника и взади белый , так как это комплект " супер китай " там и зад и перед =)

Айфон 4, это уже не круто , пол года назад , о да , а сейчас много их уже юзают .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не говорю круто или нет(хотя конечно лучше чем четверка на сегодняшний день, ИМХО, ничего нет). И через мои руки их прошло малёха. Просто белая четверки и вправду выглядит привлекательнее черной, не зря их ждут с нетерпением.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білий, чорний - то справа смаку. Я, наприклад, білий взагалі не сприймаю, воно мені на дитячу іграшку схоже.)) І нічого не можу зробити з цим відчуттям.(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не говорю круто или нет(хотя конечно лучше чем четверка на сегодняшний день, ИМХО, ничего нет). И через мои руки их прошло малёха. Просто белая четверки и вправду выглядит привлекательнее черной, не зря их ждут с нетерпением.

HTC DESIRE HD мене більше вразив , особливо його функціональність , не дивлячись на те , що мені apple найбільше подобається , НТС DESIRE HD мені краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо тут спорти НТС може купити кожен, а айфон це стиль життя

Пфф.. Айфони по талонам продають?

Desire HD може купити кожен хто має на телефон $500+.

Це вже далеко не кожен.

IPhone стиль життя?

Цікавий же стиль життя, який диктується гаджетом за пару сотень $.

Чи стиль життя полягає у тому, щоб одразу після покупки апарата бігти робити джейл і купу інших рухів?

Чи у тому, щоб трястись над iTunes і файли замість bluetooth милом перекидать?

Зараз хлинуть - так існує ж софт. Класно, що він існує. Просто є люди, яким хочеться зробити шось через п'яту точку, а ще більше таких які із задоволенням це творіння куплять.

artur4ik, наскільки мені відомо, продав не один десяток айфонів, але чомусь Desire HD сподобалась більше.

Тому для того, щоб робити висновки треба спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо тут спорти НТС може купити кожен, а айфон це стиль життя

Пфф.. Айфони по талонам продають?

Desire HD може купити кожен хто має на телефон $500+.

Це вже далеко не кожен.

IPhone стиль життя?

Цікавий же стиль життя, який диктується гаджетом за пару сотень $.

Чи стиль життя полягає у тому, щоб одразу після покупки апарата бігти робити джейл і купу інших рухів?

Чи у тому, щоб трястись над iTunes і файли замість bluetooth милом перекидать?

Зараз хлинуть - так існує ж софт. Класно, що він існує. Просто є люди, яким хочеться зробити шось через п'яту точку, а ще більше таких які із задоволенням це творіння куплять.

artur4ik, наскільки мені відомо, продав не один десяток айфонів, але чомусь Desire HD сподобалась більше.

Тому для того, щоб робити висновки треба спробувати.

я не кажу що твій хвалений андроід гамно, й нтс а саме дезер хд, да апарат класний, швидкий, но як на мене то крім швидкодії в ньому нічого вже такого нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но як на мене то крім швидкодії в ньому нічого вже такого нема

Нічого вже такого в порівняння з чим?

З айфоном?<_<

Для себе я висновки в юзабельності обох ОС вже зробив давно.

Мене зацікавала фраза про стиль життя.

Хочу зрозуміти у чому його принципова відмінність від стилю життя власників інших апаратів.

Та й не обов'язково цитувати все повідомлення для одного рядка відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все пізнається в порівнянні , тяжко вибрати , який апарат краще з 3- ьох , якщо ти користувався лише одним .

" Стиль життя " це як ?

я мав більше 30 айфонів , так вони круті , так вони гарні , але треба розкрити очі і подивитись навколо , окрім тих айфонів є багато цікавих моделей інших фірм , деякі люди беруть APPLE , бо вважають , що це круто , як то зараз кажуть " маЖорно " і купують лише заради фірми.

Починаючи з 2г до самого 4-ого айфону , майже нічого не помінялось : камера , процесор ... ну і т.д. мені вони однотипні якісь , багато хто чекав щоб при перевертанні айфона на бік , іконки теж перевертались..так само і блутус , і безліч інших функцій , яких в айфоні немає , а вони потрібні і є в інших апаратах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Desire HD ИМХО великоват. Мне больше понравился HTC Legend. И если вибирать себе телефон за 500+, я взял бы ХТЦ на андроиде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи стиль життя полягає у тому, щоб одразу після покупки апарата бігти робити джейл і купу інших рухів?

А рутити андроід через п"яту точку?:)

Взагалі, для тих же америкосів - купувати софт по 1-5 баксів, то не гроші ) Так шо джейл тре нашим "біднякам". Там же більшість легко живуть і без нього.

Я зараз взагалі замовив собі китайця 2-х сімкового за 300грн, шоб просто дзвонив і смс приймав. І хеппі ) Для всього іншого (ігри, серфінг в інет і т.п. - купиться окремий девайс з відповідним екраном). То так як з компами... Колись постійний апгрейд був стилем життя... Продав одне, купив інше... тести, бенчмарки... А потім приходить розуміння того, шо то всьо фігня. Ігри я граю вкрай рідко, для всіх інших задач цілком вистачає ПК, який апгрейдиться раз в 2-3 роки. А ганяти понти, типу, у мене 16Гб ОЗУ і 6 ядер... для чого? Танчики грати? Маячня.

Так і з телефоном. Було їх в мене купа різних. Зараз є айфон (віддам дружині). Візьму тупо звонілку на 2 сімки, шоб не таскати 2 апарати і буде гуд. Свої функції вона виконуватиме. Для всього іншого буде планшет.

Якось тако. Кльово, шо є гаджети, все в одному, али чи ви будете юзати всі їх функції? Чи то просто шоб понтанутись, шо можеш собі дозволити модну цяцьку? Примітивно, ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А рутити андроід через п"яту точку?:)

Та не треба його рутити.

Рут пересічному користувачу допоможе зарізать рекламу в деяких програмах і зробити скріншот робочого столу безпосередньо з андроіда :)

Якось тако. Кльово, шо є гаджети, все в одному, али чи ви будете юзати всі їх функції? Чи то просто шоб понтанутись, шо можеш собі дозволити модну цяцьку? Примітивно, ІМХО

З роками поняття базового функціоналу розширюється.

Якщо раніше було за щастя користуватись мобільним зв'язком, то зараз на тариф без адекватного Інтернет пакету навіть ніхто не гляне.

Потреби, як і поняття модності не можуть бути ідентичними.

Мені модно, якщо зручно, а те, що андроід у всіх на слуху тоді коли я ним обзавівся навіть краще.

Кльово, шо є гаджети, все в одному, али чи ви будете юзати всі їх функції?

Skype, TeamViewer (або RDP клієнт), браузер з підтримкою Flash, навігація, відео плеєр без необхідності конвертування стандартнорозмірних ріпів.

Вот і виходить, що при виборі доводиться дивитись на те чи буде виконувати той чи інший апарат покладені на нього задачі, а не на ціну чи його ринкову популярність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поскільки наш стиль життя халява, то він дуже диссонує з айфоном та епл.

Смішно дивитись, як людина має телефон за 8 тисяч грн, а чохол до нього хоче за 30 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішно дивитись, як людина має телефон за 8 тисяч грн, а чохол до нього хоче за 30 грн.

А не смішно, коли чохол, закупочна варість якого 10 баксів пробують продать по 70?

Поскільки наш стиль життя халява, то він дуже диссонує з айфоном та епл.

Знову стиль життя.

Якщо халява диссонує з епл, то епл це стиль марнотрацтва?

Якщо називати стиль життя халявою, то перерахуйте речі які вам, у порівняння з іншими, у житті даються на халяву.

Є iPhone. Є апаратна складова, є програмна.

Це можна обговорювати і на основі цього робити висновки, але приписувати бренду, або виробу надможливості які докорінно змінюють стиль життя власника це вже занадто.

Стояти ночами в черзі за цяцькою я не буду. Простіше дати пару баксів хворому на голову, який ладен не спати пару ночей підряд тільки б отримати бажаний гаджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все якісь пусті розмови , нехай кожен користується тим , чим йому зручніше і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чогось отак: епл або дико пре людей, або викликає дику ненависть. Пофігістів якось дуже мало. Чому так?

Може, тому, що айфон - це айфон. Усі знають, що це. А оці безкінечні дезайри, дріми, у яких я вже давно заплутався, які незрозуміло чим принципово відрізняються. Немає обличчя, просто купа безликих гаджетів, що зумовлює відношення до них, як до просто залізяк. А епли створюють ідола, що зумовлює відношення до залізяки як до чогось особливого. Релігія - питання дуже особисте, тому не будемо тут про те, добре це чи погано. Просто отак воно є.

Моя особиста субєктивна думка: добре, коли інструмент повністю відповідає задачам, коли він зручний і практичний, коли виконує свої функції так, не виникає потреби про нього думати. А ще краще, коли отримуєш задоволення від користування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А епли створюють ідола, що зумовлює відношення до залізяки як до чогось особливого. Релігія - питання дуже особисте, тому не будемо тут про те, добре це чи погано.

чуток доповню:

Консьюмеризм.

Основные критические аргументы консьюмеристов следующие.

Маркетинг делает попытку удовлетворить краткосрочные потребности клиентов за счет их долгосрочного благосостояния.

Товары разрабатывают с целью достижения прибыли компании, но не с целью удовлетворения потребностей.

Маркетинг акцентирует символическую ценность товаров (эмоциональную и субъективную ценность) в ущерб их функциональной ценности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пофігістів якось дуже мало. Чому так?

А патаму дарагой, Нам пофіг, на жалкіх людішек трепещущих над кем то гризанутим яблуком, нам пофіг на опонентів яблукоманов, а саме армію "протів всех, наша Жаба всех сільней". Ми пользуємся вещами ібо вони есмь вещь щоб нею користуватись, і нічаго более.

Мене дуже тішать те парнокопитні купуючі разні там пласмаскі, тіпа Нокл сенсорних, Лиж прімусоф по 1800 грн - новий клас мажороф, ітіть колотать :D. Поставлять якусь прожку, ноу хау Андроївське (кому холіварить ахота, усріться- еслі єсть моск, то iOS теже яйца - консоль і руцями клац-клац) і скачать, під нос тикають- "поглянь какая прелесть". Ну не пре мене ваші там штучкі, кої я давно вже бачив/юзав і забуф або забив болт на хрень :P . Туго всасують, що такі "шедеври" цікаві тільки для таких же узьколобих. А чоб притихли, запускаю цяцьку, музіку і граюсь, граюсь, граюсь - наша бронь толста - (кстате кому як но мені заряда хватає з головою на все, свої чесні 5-7 годин жесткача тримає будь здароф).

Спецом виділив слово "пласмаска", ібо іспользую железку (імею стойкую тягу к блястящему металу, звону манет і т.д.) 1 поколенія угроблену в какаху, обшив шкірою його для прікола, і буває збираю/розбираю від скукі на роботі. Чи може є пофігіст з власників Андроманов і псевдо смартів (аби сенсорний був)з таким ставленням до речі ? Куй там :0123:

Мабіла звонить, музло іграє, нормальні цяцькі падвісають :smile3: , фільми - гавно вапрос закінуть, тирнет, вафля, пошта, сіній зуб - все пучком. Тільки ММSескі не настроїв, не пользуюсь блін, дешевше фотку милом.

Упс пробило поток сознанія поутру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...