Перейти до змісту

iPhone такой iPhone


Рекомендовані повідомлення

Дякую, спробую.

Перешився, до речі, на 3.1.3, тепер все літає, але чомусь стала дуже швидко сідати батарея.(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 201
  • Створено
  • Остання відповідь

у меня в 3.1.3 хватает дня на 2-3 активного юзания. кстати, проверь, что ты не оставляешь в бэкграунде включенный wifi (например утилитой Insomnia) или данные (вариантов масса, но больше всего садит батарею почта. лечится установкой тоггла DATA в SBSettings или файрвола). сам backgrounder тоже уменьшает срок жизни батареи, но только если запускать в фоне много прожорливого софта (игрушки, safari со сложными страницами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В SBSettings вирубаю усі комунікації, які там можна вирубити.) А от за бекграундером послідкую, ніби стараюсь нічого не лишати, але от зараз помітив, що Сафарі лишився, він же, гад, уміє і без того у фоні висіти.

Щиро дякую за поради. Буду досліджувати.)

До речі, по темі більше.) Він уже у мене кілька місяців, а я ніяк не нарадуюсь, так приємно кожен раз брати в руки і користуватись. Кожного разу естетичний оргазм. От є хороші навушники, є хороша гарнітурка, наприклад, чи хороший шкіряний килимок підмишковий. Але вони хороші своєю практичністю. Включив, насадив і забув: ніяких нюансів, ніяких претензій. А тут інше... Тут кожен раз просто кайф. :g15: Я наркоман, да? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, что я выяснил для себя - практически единственный надежный способ закрыть все соединения - выключить Data в SBSettings. так чтобы в нем же пропали все айпишники кроме 127.0.0.1.

Я наркоман, да?

это SJ наркоман, а мы просто платим за плоды его галлюцинаций :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття на мобайл-рев’ю, яка викликала цікаве обговорення у них же на форумі.

Цікаво почути думки бордівців.) Кумедно читати, як епловоди зі зла обзивають решту продукції другосортною (або ще популярно обзивати опонентів "нищебродами", коли вони починають критикувати вартість), а опоненти пишуть щось на зразок такого: "Однозначно - все что связано с эпплой - болезнь". :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в ночі десь наткнувся на статтю, що на IOS 4 нишком активували трансляцію музики у веб (точно вам не переповім назви - уже спати хотів) Суть в тому, що знову без відома володарів смарта - тирять гроші за трафік :( Це раельно бісить. Таке пихате ставлення до яблочників, що шалені гроші тратять на їхню продукцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kaktus1990, по смутным отрывкам твоих воспоминаний я понял, что продукции Apple у тебя нет, покупать ты ее не собираешься, а говоришь ты возможно про "file sharing", который опять же работает с точностью до наоборот.

я говорил уже в другом топике, повторю еще раз с дополнениями :

1. если вы делаете джейл, анлок или хактивацию, то только на свой страх и риск. после этого отмазка "эппл плохой" уже не работает в случае каких-то неожиданных задрочек с телефоном, скорее дело в тезисе "сам дурак";

2. iPhone является телефоном изначально ориентированным на использование интернета (веб, почта, карты и масса утилит с apple store и окрестностей), поэтому есть два пути :

2.1. сидеть и не пи%^еть. перейти в пакет с дешевым интернетом и радоваться;

2.2. (мой выбор). поставить Firewall IP (чтобы знать кто жрет трафик и умерить аппетит) и тогглы Data/Edge/3G для SBSettings (чтобы отрубить мобильный инет одним движением тумблера - это еще и заряд акку хорошо сбережет) ;

3. iPhoneOS - это *никсы. если вы не в курсе что это такое, то никогда не ставьте софт типа OpenSSH или по крайней мере смените пароль для root и mobile сразу после установки - это избавит от 99.9% проблем с возможными вирусами и троянами.

пока все, но продолжение следует

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.1. лично я подозрением отношусь к различным iPhone Explorer'ам и прочим китайским поделиям, которые инсталлируют невесть что на телефон для доступа к файловой системе, десктопная часть тоже оставляет желать лучшего. есть так уж противен iTunes, то для загрузки/выгрузки файлов советую на телефон установить iFile (загрузка через вебсервер и bonjour) или pwnTunes (телефон виден из windows explorer)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо бісить, купляй ноклу.) Серйозно. Або самсунга. Або блекбері на крайняк.) Чи НТС. Величезний же вибір.

От тільки я особисто справді грамотні інтерфейси бачив лише у Епла. Від решти вендорів дуже часто (для любітєлєй додумати: дуже часто означає НЕ ЗАВЖДИ) таке враження, що їм насрать на користувача. От дивишся на той ноутбук, де замість контрола Fn і думаєш, чи той, хто це придумав, хворий на голову чи що? Чи він ніколи того ноута потім вживу не бачив? До речі, цікава штука: як Джобс прудко ним користується при показі, власноруч все демонструє, впевнено, чітко. Усьо робилось як для себе, з любовю. Це дуже важливо. Воно виходить дуууууже заточене під чиюсь ідеологію, але краще так, ніж "а ми на вас лажилі".

Так, умніки, котрі хочуть висловитись на рахунок сектантства і фанатизму здогадуються, куди їм прямувати?)

А що айтюнс? Айтюнс - чудова штука. Усе те, що він має робити, він робить афігєнскі. Тормозить, кшно, дико на моєму не надто сучасному пісішному нотіку. Но коли я побачив, як він літає у друга на макбуці, я, як то кажуть, "увірував, шоооо можна жити харашо".)) А лазити в системі, куди не просять, він абсолютно не зобовязаний. Сам не люблю гігантські комбайни, але айтюнс - це не писалка дисків з функцією перегляду та конвертації медіафайлів ( :sq_ye: ), це комплекс для роботи з огризками, і він робить усе, що треба і робить це совісно. Від аналогічних продуків інших контор мене взагалі кидає у паніку, коли доводиться стикатись. Хочеться розбити ї... ліцо тим програмістам. Випускають афігєнну залізяку і в комплекті йде тормозна глючна фігня, яка уміє усе, окрім того, що треба.

Ги, звиняйте, накипіло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To Shkoder Якраз і збираюсь купувати їх огризок :) І мав я - тільки Iphone 3g. Не довго але дуже сподобався. Функціонал на 100% не розпробував. Сама продукція подобається, дорогувата трішки))) (знаючи реальну вартість їх продуктів) Продукція класна - харить саме відношення творців до їх сектантів :) То Джобс ніби і не бачив, що сигнал пропадає - на інших вендорів спихнув, що у них такі самі трабли. То флеш айпеду заважкий і старий. (Нехай переходять на Silverlight від Балмера :D )Ставлення виробника - ось реально бісить :(

P.S. А продукція класна. Yuraul не скаженій від легкої критики в сторону самого вендора, а не продукції :)(У близькому майбутньому планую з ібея спеціально Ibook приперти для огризків)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-ка, ну-ка, і яка ж реальна вартість їх продуктів?

Та ні, я не скаженію, то так здається.)

Флеш мені на айфоні ще ні разу не згодився.) Це не означає, що він не потрібен, але от, факт. І, знаючи Джобса, це мене зовсім не дивує і я не вважаю це якимось фіговим ставленням до покупців. Це ж один-єдиний нюанс, врешті-решт.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналитиками была оценена реальная стоимость компонентов, которые используют при сборке смарта Apple iPhone 4. Компания-производитель тратит для сборки одного телефона 188$. Цена же реализации в США – 199 $ и 299 $. За контрактом

Раньше iPhone собирали за 170-180 $, удорожание произошло после того, как компания решила использовать новый тип экрана и гироскопа. Новый экран – это собственная инновационная разработка от Apple и никто не берется оценить его стоимость. Гироскоп, тоже изобрела компания Apple и стоит он всего 2,6 $

Предыдущая разработка Apple – iPhone 3GS имела стоимость 179 $, с учетом затрат на сборку, но очень быстро подешевела, т.к. рынок электроники стремительно развивается. В смартфоне 3 GS использовали процессор от компании Samsung, который стоит 14 долларов, оперативную память от этой же фирмы за 8,5 $ и память флеш от Toshiba, емкость 16 Гб и стоимостью 24 $.

Себестоимость базовой модели интернет-планшета Apple iPad составляет 270,5 доллара, если не учитывать 20 долларов на покрытие гарантийных издержек, пишет ComputerWorld со ссылкой на данные Брайана Маршалла (Brian Marshall) из компании BroadPoint AmTech.

Самым дорогим компонентом устройства является 9,7-дюймовый сенсорный ЖК-экран, который стоит около 100 долларов. Алюминиевый корпус стоит 25 долларов, как и 16 гигабайт памяти. По расчетам аналитика, процессор Apple A4, установленный в iPad, стоит всего 15 долларов.

Если Маршалл верно рассчитал стоимость компонентов, то Apple, с учетом гарантийных расходов, заработает по 42,9 процента цены каждого iPad в базовой комплектации, составляющей 499 долларов (в США). Прибыль будет еще выше при продаже старших моделей, так как iPad с поддержкой 3G стоит на 130 долларов дороже устройств без этой функции. На деле 3G-модуль гораздо дешевле и стоит около 16 долларов. Это увеличивает маржу компании при продаже базовой модели с 3G (629 долларов) до 52 процентов.

Благодаря завышенной стоимости iPad Apple, как считают аналитики, сможет в будущем снижать цену устройства и подстегивать тем самым спрос.

Планшет iPad был анонсирован главой Apple Стивом Джобсом 27 января. Устройства с поддержкой Wi-Fi поступят в продажу в США в конце марта, а с поддержкой 3G - к маю.

По материалам: “Lenta.ru”

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

н-да, багато позитиву в топіку :)

а тепер ложка дьогтю. Багато в інтернетах написано, але відтестовано на власній шкурі. Хтось шось пробував придбати в АппСтор за допомогою нашої кредитки? ;) ну-ну 

а те що України в списках АппСтор нема це теж нормально? а те, що коли ти купляєш софт, і АппСтор знявши 1 у.о. з картки з(УкрСиб) за перевірку баланса карти, дає скачати платну прогу, а потім невзмозі зняти бабло з рахунку удаляє нафік прогу з дєвайса і заганяє аккаунт в мінуса, і потім хз як його в плюс перевести, це теж кльовий підхід до клієнта зі сторони SJ&Co?

А gift-card'и у нас тільки номіналом в 15 у.о. представлені, коли тобі прогу за 1.99 треба купити?

все це кагбе натякає - чувак, не парь мозг, джейлбрякай!!  :rolleyes:

вибачте, накипіло )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аналитиками была оценена реальная стоимость компонентов, которые используют при сборке смарта Apple iPhone 4. Компания-производитель тратит для сборки одного телефона 188$. Цена же реализации в США – 199 $ и 299 $. За контрактом

Раньше iPhone собирали за 170-180 $, удорожание произошло после того, как компания решила использовать новый тип экрана и гироскопа. Новый экран – это собственная инновационная разработка от Apple и никто не берется оценить его стоимость. Гироскоп, тоже изобрела компания Apple и стоит он всего 2,6 $

Предыдущая разработка Apple – iPhone 3GS имела стоимость 179 $, с учетом затрат на сборку, но очень быстро подешевела, т.к. рынок электроники стремительно развивается. В смартфоне 3 GS использовали процессор от компании Samsung, который стоит 14 долларов, оперативную память от этой же фирмы за 8,5 $ и память флеш от Toshiba, емкость 16 Гб и стоимостью 24 $.

Себестоимость базовой модели интернет-планшета Apple iPad составляет 270,5 доллара, если не учитывать 20 долларов на покрытие гарантийных издержек, пишет ComputerWorld со ссылкой на данные Брайана Маршалла (Brian Marshall) из компании BroadPoint AmTech.

все это верно. НО аналитики посчитали стоимость производства, а не разработки, софта, различных патентов и прочих расходов включая зарплаты сотрудников. все это совокупно увеличит "чистую стоимость" раза в два точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

н-да, багато позитиву в топіку :)

а тепер ложка дьогтю. Багато в інтернетах написано, але відтестовано на власній шкурі. Хтось шось пробував придбати в АппСтор за допомогою нашої кредитки? ;) ну-ну 

а те що України в списках АппСтор нема це теж нормально? а те, що коли ти купляєш софт, і АппСтор знявши 1 у.о. з картки з(УкрСиб) за перевірку баланса карти, дає скачати платну прогу, а потім невзмозі зняти бабло з рахунку удаляє нафік прогу з дєвайса і заганяє аккаунт в мінуса, і потім хз як його в плюс перевести, це теж кльовий підхід до клієнта зі сторони SJ&Co?

А gift-card'и у нас тільки номіналом в 15 у.о. представлені, коли тобі прогу за 1.99 треба купити?

все це кагбе натякає - чувак, не парь мозг, джейлбрякай!!  :rolleyes:

вибачте, накипіло )

просто пользуйся картами нормальных банков. бесплатная Visa Internet от приветбанка вполне годится для платежей в AppStore. и даже назад деньги возвращаются, так-то. ее же можно и для PayPal использовать и еще много где.

Украины нет в AppStore по простой причине - официально продукция Apple на Украине не продается и вообще рекомендуется по возможности выбирать ту страну, где был куплен девайс - это оградит от потенциальных проблем с платежами (касается только не джейлнутых аппаратов). не продается по простой причине - ни один местный мобильный оператор не соответствует требованиям Apple, да и наш рынок они считают неперспективным, особенно после провала в России.

вообще, половине бизнес-пользователей джейл не нужен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kaktus1990, ага, читав я цю статтю на іншому ресурсі. Тобі Шкодер уже відповів, але можу зпропонувати тобі жменю отих запчастин, з яких складається айфон, а ти спробуєш за вищенаведену суму їх у мене купити, зібрати до купи, написати під нього операційну систему, покласти в гарну коробочку разом із зарядкою, гарнітурою і двома яблучками, розрекламувати, завезти в магазин і продати.)

Як усі люблять рахувати чужі гроші.)))

Аналитиками была оценена реальная стоимость компонентов, которые используют при сборке смарта Apple iPhone 4.
Раньше iPhone собирали за 170-180 $

І інші цитати натякають на те, що розрахована вартість зборки вже готової розробки. Але інфа подана так, що тіпа от заробляють 50%, ну і пересічний читач забуває включати моск. Ніхарашо, ніхарашо.

sts, правда? Так ще й вилка не підходить в нашу розетку. Взагалі нас за бидло вважають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sts, правда? Так ще й вилка не підходить в нашу розетку. Взагалі нас за бидло вважають.

ну не треба знущань! проблема з вилкою вирішується звичайним кабелем (типу як від прінтера). Ось тут порадувало те, що блок хоч роблять універсальний - 110-230В

а вот з банками нехороше якось... чого з цією Візою можна розраховуватись з половиною Європи, а пЄндоси її не признають? не кошеГно? ;)

доречі, в Росії ті же граблі, хоча вона офіційно представлена в АппСтор ;)

2Shkoder

просто пользуйся картами нормальных банков. бесплатная Visa Internet от приветбанка...

Ну взагаліто УкрСиб вроді як до групи BNP Paribas входить? ;)

а вот ПрівєтБанк взагалі не вважаю "нормальним" (сорі працівникам цього банку - не хочу образити).. те що його багато в Волинській обл., це звичайно плюс, але якість сервісів залишає бажати кращого..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То пєндоси не признають чи тільки Епл?

поки дані граблі спостерігаються виключно в Еппл (некошерними карточками вони не харчуються), притому Нокія зі своїми Ові нормально жує даного типу картки :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Жесть... Кажете ціна запчастин 170-180у.о. То при закупці якими партіями? Певно паро лімонів штук :) А ви, умніки ,візьміть і купіть ті запчастини, да навіть на тому ж іБей. Тачскрін, екран, корпус, шлейфи, мамку і т.п. і периферію всю. В скіко баксів вложитесь? :) а, да, а ше ж то всьо нада скласти в купу, ну і софт... і шо в ітогє? ацкі дьошево вийде? Не думаю.

Я вот місяць як змінив свій старнький Р525-й Асус на яблукофон (Дружині купив уже більше року тому, а собі все руки не доходили). Так от, Асус я спочатку прошива раз зо 20, поки відтюнінгував всьо під себе і заставив робити так, як я хочу.

Айфона я прошив 3 рази. Перший раз залив рідну прошивку, потім джейлнув, потім поставив весь потрібний софт + консольку і всі приблуди до неї. оскільки телефон практично неубіваємий, то заради цікавості ставив туда всьо шо під руку попадало і дивився функціонал. Засрав файлову далі нікуди. Качнув з інета пару кастомних прошивок, розібрав, вивчив. Зашив ту, шо найбільше сподобалось. Почав юзати. вилізло паро косяків. Зібрав свій кастом. Залив. Щасливий. Все.

От чого в айфона всі настройки там, де вони інтуітивно і мають бути. Хочу шось зробити - просто роблю. Не задумуючись, бо знаю шо все буде там, де чекаєш. Не тре лазити по купі меню, не тре правити вітки реєстру і т.п. Просто, інтуітивно і надійно.

Зара поставив собі софтінку, дивлюсь по ві-фі фільми з домашнього осервера напряму. Граюсь ігри, телефоную, слухаю онлайн радейко і дивлюсь ТВ. Просто. Одним торканням екрану я маю все, чого в вінмобайлі приходилось добиватись довгими і нудними правками і патчами.

Епл є епл. То якість і надійність. А за це завжди приходиться платити. То аксіома. Не буває дешево і файно. Буває гівняно і майже даром :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мікс, все те ж саме можу сказати про Android. Користувався я і iPhone, але особисто для мене йому до Андроїда ще далеко. Принаймні з тією прошивкою, яка в мене була.

Два дні тому вимушено (тимчасово, надіюсь) змінив Google Nexus One на Nokia X6. Ну що тут сказати... багато хто знає про мою любов до Symbian, але зараз Х6 мене просто бісить і дратує. Апарат на WM я б напевно вже взагалі об стіну розбив.

Google Nexus One -- перший апарат з 2001 року, з яким мені абсолютно не хотілось розставатись через 5 місяців користування :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...