Перейти до змісту

iPhone такой iPhone


Рекомендовані повідомлення

начну с одной картинки, которую я просто не мог не запостить. после перехода на 3GS, я старый 2G аппарат положил на полочку для экстренных случаев. подзаряжаю изредка, когда сам выключается. а вот и период этого "изредка" :

post-32-1279359917,99_thumb.jpg

почти 9 дней без зарядки, 35 минут разговора и еще процентов 25-30 батареи осталось (то есть протянет до 11 дней в сумме). и это 2G, которому больше двух лет, использовался очень активно, то есть какой-то ресурс батареи уже был съеден.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 201
  • Створено
  • Остання відповідь

давно планую собі купити яблофон але все грошей не назбираю ..... основне викоритання в мене його буде це музика і дзвонити так як це все ж таки напів айпод і звук в харошій гарнітурі просто супер (перевіряв ))) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це айпод напівайфон))

Мені він подобається тим, що ним просто приємно користуватись і все, що хочеться, там завжди під рукою.

А скрін ніфіговий, не знав, що він так аццкі тримає.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

быстрее всего убивает батарею к сожалению GPS (часа 3 на 3GS), следующий на очереди инет по 3G, чуть меньше кушает инет по edge (часов на 7 хватает), а вот с wifi полный шоколад - лично засекал 9 часов, правда в зоне с отличным покрытием

кстати, тело из первого топика все еще живо. аптайм 10 дней, остаток заряда ~16%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага-ага :D "Говна не роблять"... http://www.infox.ru/hi-tech/communication/2010/07/15/Apple_gotova_obyasni.phtml

і як в одній темі тут на форумі влучно написано:"апарат на якому можна запустити тільки одну программу це гімно ІМХО і яж ніяк його смартом чи комунікатором не назвеш." ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це железо і поломки/глюки були і будуть незалежно від його вартості, а навіщо купувати 4-у серію коли є провірена потом/часом 3-я :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага-ага :D "Говна не роблять"... http://www.infox.ru/hi-tech/communication/2010/07/15/Apple_gotova_obyasni.phtml

і як в одній темі тут на форумі влучно написано:"апарат на якому можна запустити тільки одну программу це гімно ІМХО і яж ніяк його смартом чи комунікатором не назвеш." ©

насчет iPhone4 - прокол с этой антенной, конечно, получился эпический.. аналитики уже насчитали 250 мегабаксов потерь. временно решается этим "бампером", есть мнение, что apple будет плавно заменять телефоны, а новые уже выходят без этой проблемы. частичное решение есть в прошивке 4.0.1 и будущей 4.1

а во по поводу многозадачности чел не прав - запускаю массу софта, главное чтобы памяти хватало. переключаться тоже удобно, не жалуюсь. причем, Backgrounder работал и на 2G с прошивкой 2.1. а на 3.1.3 @ 3GS вообще шоколадно - в фоне крутится Monkey Island 2, iGo8, органайзер, Palringo (msn+icq) и еще масса свободной памяти :ok2:

то, что в базе не было многозадачности до iOS4, конечно, минус. но айфон - тело для энтузиаста. первым делом джейл, и потом становятся доступны все возможные свистелки и перделки, коих уже под 200 тысяч только официальных, а сколько еще тех, что не пролезли на айстор и известные репозитарии..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бесполезно доказывать что-либо людям, которые никогда не держали апарат в руках. Они прочли пару статей и тут же сформировали свое мнение, что это "гавно" и вопят об этом на каждом углу :angry2: Те же, кто апаратом пользуется - вполне сибе довольны :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апарат дійсно заслужує похвали, але нажаль не по карману :( . ЗІ в руках тримав в старшого брата 3g 8Gb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. На моєму HTC Desire GPS батарею з"їдає за годин 4-5.

Цяцьки ці гарненькі, але в щоденному активному використанні не досить зручні і практичні. Тут робочу конячку треба. А такі апарати для більш спокійного використання.

Зараз днів 10 намагаюсь налаштувати, підібрати оптимальний софт. Жаль, що під Андроід ще програм не так багато якісних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tim, если говорить о винмобиле в общем, как о рабочей лошадке, то да - у меня постоянно в бардачке валяется "пони" ASUS P526, который не жалко уронить или утопить. но вот время холодного старта GPS на нём таки удручает - до минуты (при обновленной базе для aGPS). на iPhone GPS стартует практически моментально :ok2:

если о Android, то в руках не держал. как-нить поставлю его на iPhone 2G и оценю все прелести

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Android вартий того, щоб його пощупати. В мене немає жодного бажання перейти з Android на iPhone, WM або Symbian (користувався всім, порівняти маю з чим).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Android вартий того, щоб його пощупати. В мене немає жодного бажання перейти з Android на iPhone, WM або Symbian (користувався всім, порівняти маю з чим).

Згоден, яблокі працювали завжди без претензій, але оце їхнє підклей пластирем низ, щоб нормально звонити + не нарощування потужності - це просто гасить бажання.

Зараз думаю для проби відроїд 2.1 з бюджетних машинок, а далі або Samsung GT-i9000 або HTC Desire чи щось аналогічне з >500 ОЗУ і проц не нижче 1000. Але айфон 2Г залишу теж :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ вражає :ok2:

согласен :ok2: и еще раз убедился в своем выборе. прошивка 3.1.3 и весь софт на 3GS просто летает, особенно виден контраст после старого 2G. сравнить можно с WinXP, который у меня стоит на Core2Quad @ 3000 с четырьмя гигами памяти :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, а тут троха холіварчик.)

Хороші аргументи. Купа чудових девайсів, дві чудових операційних системи, цілий справжній культ - це все ніщо, а головне, що там при певних обставинах куйовий прийом, ага. Адекватні рібята.)

Да, і робити висновки по чиїхось недалеких статтях теж досить грамотно. Пєшитє єсчьо, а я за попкорном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципе у любого телефона есть зона, которую не стоит закрывать рукой, но в 2G/3G/3GS это практически незаметно, разве что ближайшая сота далеко, а абонент и встал неудачно, да еще и рукой антенну закрыл. вот о чем думали инженеры Apple делая в 4G антенну в виде открытого диполя - мои познания в радиоэлектронике протестуют против такого подхода, но что сделано, то сделано. imho, слишком уж много истерии вокруг этого бага, особенно раздуваемого конкурентами :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, на рахунок статті про смертельну хватку по посиланню.) Версії iOS 4.1 на сьогоднішній день не існує. Принаймні, поза межами будівлі, де розробляють цю операційну систему. Якщо я зараз скажу, що з цього випливає, що автор статті - мудак, а уся стаття - брехня і наклеп, то поступлю десь так само, як і ті, хто смертельною хваткою вчепився в одну граблю і намагається роздути з неї бознащо. А це всього лиш опечатка. Ну, або автор статті - повний дилетант у галузі айті, якщо він такі речі плутає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, версия 4.1 beta существует еще с середины июля, а буквально вчера выложили и 4.1 beta2. до релиза еще далеко, если ты об этом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, кто использует какой мультитаскер для Iphone? просто Backgrounder, а может в связке с Proswitcher или Kirikae? есть еще расхваленный Multifl0w, но он платный. кто-нить пробовал его? мой выбор на данный момент : Backgrounder + ProSwitcher, тем более обновленный B/G стал чуть стабильнее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, я про те, що до реліза ще далеко. Критикувати бети не дуже адекватно. Вони на те і бети.)

Я використовував Backgrounder+Kirikae у третій прошивці, а на четвертій пробував використовувати "рідну" фічу. Але мене щось дуже не радує швидкість роботи 4-ї осі на моєму апараті. Тому зараз знаходжусь у пошуці: чи то ставити офіційну прошивку з відключеними новинками, чи оптимізований кастом, чи назад на третю. :unsure:

А тандем Backgrounder+Kirikae був просто супер.) Тільки от шейк довелось відключити, а то багато знайомих дуже любили при зустрічі зі мною бавитись у Flick Fishing і ця зараза постійно спрацьовувала.) До речі, двоє після цього купили собі айфон. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, кстати. советую попробовать такой мультитаскер как Circuitous. он есть в Cydia и Rock, бесплатный. немножко напомнил старый symbian, но по наворотам и удобству не уступает связке backgrounder + proswitcher, памяти кушает субъективно меньше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...