Перейти до змісту

iPhone такой iPhone


Рекомендовані повідомлення

Кароч такі да, рідна гарнітура по якості звучання не впечатляє. На ліцо проблема - тягові вуха (koss, Sennheiser) це тільки вуха, без мікрафона (ісключенія є, але викідать опаять баксів з 50 і більше це глупость).

А тепер фокус-покус, мавпам якім паяльнік тільки в сраку тикали далі не чітать.

Берем любу гарнітурко (бажано вхід-вихід 3,5 - щоб лишній раз не паять).

Наприклад таку - 1195567070_65566.jpg

Ось вам схема -

І вуаля, гарнітурка готова, економія наліцо, іспользуєм любі наушнегі, жмем кнопку - "паддержал"

post-6231-0-48526400-1300765647_thumb.gi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 201
  • Створено
  • Остання відповідь

Songoku, слабенько что-то. моего айфона4 хватает на сутки при высокой нагрузке и на 4-5 суток в режиме ожидания (минут 30-40 звонков в день, минут 30 органайзера)

Сорі що довго.

А якщо говорити 30хв в день + 30хв тіпа почту перевіряти чи щось подібне робити + постійна перевірка погоди/почти/сінхро контактів кожних 15хв (ГПРС) + 80хв щодня блютуз-стерео.

Розумієш я моторолу не любив, а тут під заказ клієнт не забирав 2 тижня. І я був просто шокований що мій айфон 2Г, а потім і 3ГС ледь тягнув 2 дні в цій нагрузці, а цей аутсайдер тягнув легко 3 дня і ще майже до вечора 4-го. Це як драгрейс, коли зразу видно після 3-х заїздів хто і на скільки...

Доречі Моторола Cliq XT (забувся витягнути картку) протримався близько 2 тижнів в активному стендбаї, і після цього ще з 45% відсотками поїхав покупцю. Айфон доречі теж на стендбаї тримається тижнями, а от під нагрузкою йому важче.

Це не холівор на тему шо круче. І не спроба наїхати на Шкодера чи тупо на оГризка.

Це просто мій досвід і реальні показники різних гаджетів.

Кстаті отримав Дроїд2 Глобал. Тепер вот мене мучають сумніви що він буде тянути хоча б 3дні. І тепер питання що продавати Клікю чи Дроїд? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Songoku, я еще выше писал, что чудес не бывает. самым долгоиграющим был первый iPhone - там стоял акку на 1400 mA/h и довольно экономный проц со слабенькой начинкой. 3G, 3Gs - провальные. батарея 1100 (можно самостоятельно установить 1450), проц быстрее, памяти больше. в четверке акку 1420 mA/h, проц гигагерцовый, но более экономный дисплей и подсветка. что-то там для экономии с радиомодулем тоже сделали. три дня для iP4 действительно без проблем при условии использования ~2 часа в сутки. wifi, gps, 3g - все это тянет соки из батареи аналогично другим аппаратам

вариантов на рынке просто нет, успокойтесь уже :smile3: все решения с толстой батареей - это компромисс между емкостью, размером и весом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Shkoder

Згоден. Але з появи 2Г і проци стали менш прожорливі. І оптимізували багато чого.

4-ку не беру. Бо 3г був для мене провальним, а 4-ку брати з підтянутим залізом і вилизаною ОС. Ні дякую я полігамний і тому час від часу пробую щось нове... :rolleyes:

Ще раз повторюсь 2г (мій улюбленець) не витягував мого ритму більше 2-х днів , і да я незнаю чого там намутили в Моторола, але це тупо факт. Поміть я не захищаю Моторола, я просто кажу от так сталось. Я б залюбки таскав би 4-й айфон + щось класне на Відрі, але відвалювати 500у.е. за огризок. Я краще Айпад куплю жінці, оскільки цей сегмент мобільних гаджетів в мене слабко представлений :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Songoku, а чего Cliq защищать? обычная дешевая пластмасска с хреновым дисплеем, медленным процем и средним объемом памяти, которые через пень-колоду тянут андроид 2.1. зато батарея 1420 mA/h. вот и объяснение его "живучести". а на что тратить деньги - это каждый сам решает, конечно. мой айфон4 себя окупил уже давно.

моторолы мне всегда нравились за отличное соотношение цена-качество. и перепробовал их немало, а Moto U9 (на линухе) до сих пользуется жена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я поняв одне, рівняти Андроіди й Яблука неможливо

й там й там є свої переваги, як то кажуть кому що потрібно тот те й купляє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот что мне не нравится в айфонах так це тунець, забув музику синхронізувати стерло зараза фу(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SOAD, плагин к foobar (я именно его использую) или winamp решит проблему. кроме того, существуют различные файловые менеджеры, вроде iPhone PC Suite. как вариант, заливать музыку через USB как на флешку (после установки специального драйвера на джейлнутый айфон) и проигрывать, скажем, в iFile. да мало ли способов на самом деле - было бы желание :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене "Тунец" влаштував ще з легендарної Моторолкі Е1 :rolleyes: , хоча привикать нада, музло є а скінуть його комусь зась. А загалом і правильно, змушує лінтяїв самим все робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, а як плагін зветься?

Може, ще існує якесь елегантне рішення для програвання флаків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Похоже Клік справлявся зі всім що мені потрібно і головна перевага в автономності.

Посему продаю Дроїд і можливо спробую 4-й фен, але щось мені підказує, що і він далеко не втіче.

Буржуї порівнюючи айфон4 і Дроїд 2 Глобал, відмічали незначну перевагу 1-го. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось незнайшов я преимуществ, хiба кiлька: висока цiна, прожорливiсть в залiзi i ресурсах, абсолютна вiдсутнiсть рiзноманiття в дизайнi-iнкубатор, без iнета вiн нiщо-калькулятор, никудишня камера, паршива якiсть матерiалiв корпуса i це мяко кажучи, не працюе з компютером як накопичувач, не пiдтримуе флеш 10 в нетi, i можна продовжувати ще довго. Що тут скажеш зовсiм не унилий, особливо якщо порiвняти з унилим N8 або С7, смiх тай годi....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто поділиться порадою: задовбала cidya, щось коряво поставить і приходиться по новій шити,ламати. Може deb лити чи бекап прошивкі з встановленими пакетами мутить. Порадьте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось незнайшов я преимуществ, хiба кiлька: висока цiна, прожорливiсть в залiзi i ресурсах, абсолютна вiдсутнiсть рiзноманiття в дизайнi-iнкубатор, без iнета вiн нiщо-калькулятор, никудишня камера, паршива якiсть матерiалiв корпуса i це мяко кажучи, не працюе з компютером як накопичувач, не пiдтримуе флеш 10 в нетi, i можна продовжувати ще довго. Що тут скажеш зовсiм не унилий, особливо якщо порiвняти з унилим N8 або С7, смiх тай годi....

флеш вже давно є, його нема тільки в людей в яких руки з опи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому надо флеш на айфоны

п.с працює тільки на 3гс й 4г

http://www.iphones-apps.ru/2010/08/10/flash-na-iphone-eto-realno/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

У меня iPhone 4, не ломаный, без джейла. Аппаратом ОЧЕНЬ доволен, хотя до того был абсолютным поклонником Nokia. Теперь яблоко не поменяю ни на что. Все интуитивно понятно и просто, летает. Я перестал ноут брать с собой в поездки, если честно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...

Ніяк не можу розібратися в цій фігні. Музика на дзвінки в форматі м4р якось не якісно грає,програми ставити не знаю як (хоч стоїть вся та хрень cydia,app store,installous). Всі хвалять,а мені після нокіа реально важко в цьому долбаному яблоку розібратися. Може десь є детальна інструкція для чайників по цим всім питанням? В тунці не можу зареєструватися,бо до пароля якогось хрена домахується,все не так. Перші враження не зовсім приємні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк не можу розібратися в цій фігні. Музика на дзвінки в форматі м4р якось не якісно грає,програми ставити не знаю як (хоч стоїть вся та хрень cydia,app store,installous). Всі хвалять,а мені після нокіа реально важко в цьому долбаному яблоку розібратися. Може десь є детальна інструкція для чайників по цим всім питанням? В тунці не можу зареєструватися,бо до пароля якогось хрена домахується,все не так. Перші враження не зовсім приємні...

Через installous ставити простіше простого. Качаєш через нього, або закидаєш інсталкі в /var/mobile/Documents/Installous/Downloads/. Потім в самій програмі нажимаєш на Downloads, вибираєш те, що бажаєш встановити і нажимаєш Install. Можу зробити скріншоти щоб було зрозуміліше.

На рахунок рінгтонів не поможу, бо в мене айпод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк не можу розібратися в цій фігні. Музика на дзвінки в форматі м4р якось не якісно грає,програми ставити не знаю як (хоч стоїть вся та хрень cydia,app store,installous). Всі хвалять,а мені після нокіа реально важко в цьому долбаному яблоку розібратися. Може десь є детальна інструкція для чайників по цим всім питанням? В тунці не можу зареєструватися,бо до пароля якогось хрена домахується,все не так. Перші враження не зовсім приємні...

Через installous ставити простіше простого. Качаєш через нього, або закидаєш інсталкі в /var/mobile/Documents/Installous/Downloads/. Потім в самій програмі нажимаєш на Downloads, вибираєш те, що бажаєш встановити і нажимаєш Install. Можу зробити скріншоти щоб було зрозуміліше.

На рахунок рінгтонів не поможу, бо в мене айпод.

на рахунок рінгтонів є такий сайт audiko

Лучшие 100 бесплатных рингтонов - Audiko

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк не можу розібратися в цій фігні. Музика на дзвінки в форматі м4р якось не якісно грає,програми ставити не знаю як (хоч стоїть вся та хрень cydia,app store,installous). Всі хвалять,а мені після нокіа реально важко в цьому долбаному яблоку розібратися. Може десь є детальна інструкція для чайників по цим всім питанням? В тунці не можу зареєструватися,бо до пароля якогось хрена домахується,все не так. Перші враження не зовсім приємні...

Через installous ставити простіше простого. Качаєш через нього, або закидаєш інсталкі в /var/mobile/Documents/Installous/Downloads/. Потім в самій програмі нажимаєш на Downloads, вибираєш те, що бажаєш встановити і нажимаєш Install. Можу зробити скріншоти щоб було зрозуміліше.

На рахунок рінгтонів не поможу, бо в мене айпод.

якщо не важко і маєш час,то зроби будь ласка скріншоти. А тотал командері теж можна його відкрити і закинути інсталки так як ти написав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...