Перейти до змісту

iPhone такой iPhone


Рекомендовані повідомлення

Аська - капля в морі запущених фонових програм.

Постав sbsetting, мега весч з розділу Must Have.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 201
  • Створено
  • Остання відповідь

Аська - капля в морі запущених фонових програм.

Постав sbsetting, мега весч з розділу Must Have.

На рахунок аські- я до того, що постійно вімкнено 3g, от і цікавить час роботи!?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок аські- я до того, що постійно вімкнено 3g, от і цікавить час роботи!?)

на четверке у меня стоит Palringo Pro, если забыть в сети утром, то к ночи акку садится больше, чем наполовину. объем траффика гоняется небольшой, максимум 2-3 мегабайта в сутки, да и то если подключен MSN. если только аська, то объем мизерный и акку хватит на дня два

palringo умеет отправлять push уведомления, что еще больше сэкономит батарею, но очень неудобно при активной переписке. разве что, если ты используешь аську как пейджер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та то я для загального розвитку) І вмене 3 а не 4(, помітив ще один неприємний момент трафік жре, навіть на Опері, до того завше користувався апаратами BlackBerry, там якось значно економічніше було)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

советую поставить firewall - он есть в сидии, IPFirewall называется. и отключить весь софт, который лезет в интернет, кроме того, которому это положено (Safari, Mail). для Mail, если там заведены какие-то аккаунты, нужно выключить автоматическое обновление почты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема виявилась в батареі, чи хтось стикався з заміною батареі на потужнішу?

Хочу спробувати таку-

www.freedelivery.in.ua/shop/details/192/44/dlya-telefonov-i-pleerov/akkumulyatornie-batarei/usilennaya-batareya-dlya-iphone-3g-1600ma.html

Можливо хтось зустрічав у Луцьку ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто фізично неможливо увіпхнути потужнішу батарею в той самий корпус.Максимум влізе на 10% більше ємності.

Це як купити бмв і пробувати зекономити на паливі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ймовірно так і є, але питання в силі

сталкивался и заменял в iphone 3gs. неоригинальная китайская батарея в лучшем случае будет близка к оригинальной по емкости, вне зависимости от того, что на ней написано - 1600 или 16000 мА/ч.

быстро прикинуть объем проще всего по весу. то есть взвесить оригинальную батарею (будет где-то 22-26 грамм) и искать неоригинальную как минимум не легче оригинальной.

ситуация такова, что в подвале на коленке литий-полимерную батарею не сделаешь - слишком сложные технологии, да и опасно. из-за этого элементов совсем уж низкого качества не бывает - испортить технологию непросто и удешевить тоже практически невозможно. а поэтому метод "коммерции" самый элементарный - купить батарею меньшей емкости (оригинальная емкость как правило сделана лазерной гравировкой на оригинальном корпусе, под наклейкой), налепить на нее привлекательный стикер с емкостью вдвое-впятеро больше и искать доверчивых покупателей. взвешивание на точных весах сразу определит такой подлог, так как подгонкой по весу никто не заморачивается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще й як займаються, і залізні брусочки кладуть і сервісне меню під оригінал підганяють.

Лише той, хто з цим постійно стикається , може гарантувати з певною мірою якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді перефразую питання: на якому ресурсі( чи у кого) найкраще брати запчастини до iPhone?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ну...проще звичайно з Китаю (наприклад www.hkyrd.com) і далі ближче територіально.

Я замовив набір болтиків + шлейф у Львові (ipeople.in.ua). Пацани бистро працюють, але з пріколами ^_^, напевно багато відсилають. Прибуло на наступний день болтікі + скло, повідомив про помилку і тепер відсилаю скло не назад у Львів, а у Івано-Франківськ...звідти напевно мій шлейф приїде :). Буває, проте Без музыки мне оставаться надолго нельзя

Музыка нас связала

Тайною нашей стала

Всем уговорам твержу я в ответ

Нас не разлучат, нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну...проще звичайно з Китаю (наприклад www.hkyrd.com) і далі ближче територіально.

Я замовив набір болтиків + шлейф у Львові (ipeople.in.ua). Пацани бистро працюють, але з пріколами ^_^, напевно багато відсилають. Прибуло на наступний день болтікі + скло, повідомив про помилку і тепер відсилаю скло не назад у Львів, а у Івано-Франківськ...звідти напевно мій шлейф приїде :). Буває, проте Без музыки мне оставаться надолго нельзя

Музыка нас связала

Тайною нашей стала

Всем уговорам твержу я в ответ

Нас не разлучат, нет

Дякую, але я найшов Луцького постачальника( переважна частина запчастин є в постійній наявності) з гарними цінами і якістю товару

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ділись контактами, збереже час, в Луцьку все ж таки.

Завтра буду за деякими запчастинами йти, скинь контакти в пп- заведу на "точку")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. Лежить вдома 3г на 8гб. З таким траблом. В настройках пише НЕТ WIFI. Хтось стикався з таким траблом ? Вичитав що деколи допомагає заміна або прогрів наступних модулів

http://radikal.ru/F/i007.radikal.ru/0912/72/8257eae6c1c7.jpg.html

Хтось візьмется спробувати ? Або підкажіть до кого звернутися

Наперед дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є одна проблема,яка мен вже реально з@ипала! В мене айфон 3GS і виникла проблема з програмою Folder Enhancer. При перенесенні значка вискакує your evaluation period has expired “Piracy Hurt”. Я прочитав купу форумів як цього позбутися. Видалити її реально не можу. Пробував робити так (http://iphonemanual....рамму-из-cydia/) і нічого не виходить, бо в сидії її не видно, а через iFile видалити не дає!!!

Також хотів установити її по новому,так як описано тут:

Есть подозрение, что с современной версией Cydia не всё корректно отрабатывает. Потому как ранее все работало.

Можно сделать так:

1. Когда Вы скачиваете какой-нибудь пакет *.deb, он помещается (на компьютере) в папку ../Cider/archives

2. Проверяете на телефоне наличие папки /private/var/root/Media/Cydia/AutoInstall, если её нет, то создаёте

3. Копируете в эту папку скачанный пакет (пакеты) и перегружаете телефон. Cydia при загрузке телефона этот пакет устанавливает и "убирает" его из папки ../AutoInstall

4. Всё. Установили программу

Але папки /private/var/root/Media/Cydia/AutoInstall в мене немає!!!, є тільки /private/var/root і далі створюватися не хоче!

Хтось може взяти в руки цю помилку природи і зробити все нормально (без перепрошивки!). Я віддячу, як домовимся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт. Лежить вдома 3г на 8гб. З таким траблом. В настройках пише НЕТ WIFI. Хтось стикався з таким траблом ? Вичитав що деколи допомагає заміна або прогрів наступних модулів

http://radikal.ru/F/...e6c1c7.jpg.html

Хтось візьмется спробувати ? Або підкажіть до кого звернутися

Наперед дякую

Можу взятись.

Там шанси 50 на 50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pmk, я ж тебе говорил уже - просто купи эту программу и все заработает как надо. как вариант (мне это тоже помогло), можешь при ломаном Folder Enchancer купить IPFirewall - Folder Enchancer тогда тоже "починится". ну а если тебе жалко $2.49 за гарантированное решение проблемы, то о каком "Я віддячу, як домовимся." можно думать? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Atletlutsk

Не парся особо, розкажу щоб не наробив делофф.

1. Якщо вже вліз всередину телехфона (надалі тела) будь готовим до різноманітних косяків в майбутньому. Починаючи від зламалось ета, не работає то, тут відходить, там прижимається, а там шлейф переламав, і кудись гвинтикі пропали. Вартість тела сутєво знизиться, той хто не вперше тримає яблоко в руках відразу просіче що ковиряли (а раз ковиряли то і відповідно наковиряли, щось міняли і ніякої мови про оригінальність бути не може) Ніби як тріщинка на 3г при гнізді признак того що тело юзалось і кришку, відповідно в середину не лізли . Впариш тільки лоху (ет тіпа як я лоханувся ^_^, перший блін комом ) або як повезе....

2. Твоя проблема вирішується - потрібно чітко визначити звідки ногі ростуть в неї.

Програмно - крива прошивка кастомна, або оригінальна і не вдале оновлення яке конфліктує з вафлею. Або як варіант невдале оновлення модему. Переглянь яка версія і чи не заблокований він.

Технічні - ну тут как карта ляже. С чого б нормальному телу втрачати вафлю. модуль накрився ? чи ковиряли і намутили? Сам розумієш що з того далі буде...покупка деталей, невдале встановлення, зацепили те, се, нову деталь але вже "оригінал"...і писав вище як зажди буває. Можлива заміна але небажана. Так що сам розумієш....якщо вже тело проблемне то вже проблемне, або боротьба малою кровю це кітай запчастинами, замінами мат плати і т.д. - ковирять не перековирять, або забий болт і користуйся.

Я до того, що нехер носить його хер зна куда і хер зна кому і давать бабло за деталі і роботу яку сам всилі зробить - хочеться розібратись ?, ковиряй сам, сам себе винити будеш в випадку повного не фарту. Почитай на досуге тему де я свого таскав і як ремонтував, шкірою обтягував :0123: . Всередині нічого складного, але якщо хоч раз вскрив тело будь готовим до наслідків.

І пліз нехер кормить різноманітних мастерів-ламастерів (тем про невдалий ремонт достатньо). Те що зремонтують не факт, а ось час, нерви, кошти не вернеш - послухай поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в залізі не буду туда лізти.

Ще один трабл. Прийшов айфон. Вісить на лого айтюнса зі шнурком. Ніяк не виходить вийти з DFU mode. Прошивав 10 раз, через ред снов джейл робить. Всерівно на шнурку. RecBoot не допомагає викидає з DFU і коли загружається знов шнурок.

Підкажіть як вийти з такої проблеми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напиши подробнее, что за айфон, лок-неверлок, какая версия прошивки была, что шьешь, есть ли ошибки при прошивке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

проблему вирішив. Прошився нанового , перед тим запустивши Ireb. через RecBoot вийшло з DFU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось э позичити сімкартку оператора АТ&T, потрыбно активувати iPhone 2g, або хтось знає як обійтись без неї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось э позичити сімкартку оператора АТ&T, потрыбно активувати iPhone 2g, або хтось знає як обійтись без неї?

Невже нівкого немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...