Перейти до змісту

WorldOfTanks


R01and

Рекомендовані повідомлення

А в мене Т-34 :(

От Т-34 85 - сила!) Бо проти КВ і ИСів нічого не роблю. Навіть в зад лупив.

Це четвертий день гри.

Прокачай 34-ку і екіпаж,фан 100% і фарм опупєнний.Легенда є легенда! Стоїть в ангарі,люблю часом політати,арту знести і ТТ пошугати.

Десь на ютубі був запис з гри чувак на 34-ці такий рейд зробив-бомба.Вроді 5 чи 6 фрагів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 182
  • Створено
  • Остання відповідь

ис-4 без преміума :)

post-1524-0-28404100-1299748009_thumb.jp

Але всерівно на ньому потихеньку йдеш в мінус.

На днях відкрив для себе M4A3E8 Sherman. Чудова машина для задоволення і заробляння грошей. Чудова маневреність, швидкість і скорострільність. В більшості легко випадків розбираю т-34-85. Правда проти важких танків він безпомічний, не вистачає бронебійності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотрим сколько попало в меня снарядофффф :))))))))

Ха, тигра тяжко взяти як, як і ИС-4))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокачай 34-ку і екіпаж,фан 100% і фарм опупєнний.Легенда є легенда! Стоїть в ангарі,люблю часом політати,арту знести і ТТ пошугати.

Десь на ютубі був запис з гри чувак на 34-ці такий рейд зробив-бомба.Вроді 5 чи 6 фрагів.

та тож нормально абсолютно у меня больше всего "бойцов" именно на 34ке рекорд 7 фрагов

пушку надо ставить 57мм и вперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пушку надо ставить 57мм и вперед

почему 57мм ? из-за веса ?

И объясните мне, как вы на 34-ке "ганяете"? У меня он ползает, если сравнивать с А-20(про БТ-2 ваще молчу! "БТ-2 сцуко мапед!©t0rik)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикольна грулька!

Можливо свій Луцький клан організуємо?

З.І. маю Grille (ще 30к залишилось) до Хумеля + Панцер ІІІ (вже можу купувати IV, але вирішив прокачати екіпаж)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

конечно после а20 надо привыкать к медленным танкам ... зато с двух выстрелов уже не мочат :) и сам можешь неплохо пострелять - только тактику надо кардинально менять

имхо т-34 ето осторожный "пассивный" светляк - то-есть ставишь трубу обзора и масксетку - летишь на полкарты в кусты и там тихонько стоишь светишь врага .. далее по обстоятельствам - главное самому не палиться иначе быстро вынесут...

стрелять без авто наводки , тяжам целить в борта - КВ пробивается под башню .. удача+осторожность =профит

у екипажа надо качать сначала ремонт потом маскировку или пожарника .. т-54 часто горит .. а у меня пожарники не качаны :( горю частенько ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цуко, я теж захворів :)

Маю бота на прокачку (сина, він мені вчора назбирав грошів до БТ-7) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,треба клан-щоб москалів подражнити можна імені С.Бандери назвати.Фанів у іграшки все більше і більше.Прикол-захожу на інет-магазин і відгуки за ноути чітаю,на одній моделі з 12 людей 2 написало"главное что world of tanks идёт"

Вчора мене на пантері2 чувак на т-54 прикольно зделав 1 на 1.Перший вистріл мені в мотор-на -50% скорость,другий в основу орудия -50% скорострельность,і все він з 55% поїхав далі-учімся:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 12 людей 2 написало"главное что world of tanks идёт"

Ну вообще-то в январе уже ВОТ была в книге рекордов Гиннеса по посещаемости. Не, ну вы представляете, только-только вышла и за ммесяц-другой заткнула все линейки, варики и т.д.!

Белорусы рулят нипадеццки! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І цей рекорд ще поб"ють не раз.Я на ці танкі як на роботу захожу,так сьогодні стількі то бабла заробити і опита там і там налушпашити:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І цей рекорд ще поб"ють не раз.Я на ці танкі як на роботу захожу,так сьогодні стількі то бабла заробити і опита там і там налушпашити:D

Тіпа так!

Зараз вступив в клан, то там поставили задачу швиденько прокачати Федю до Ягодки, менше як за сутки прокачали з братом 50000 опиту, ще осталось 65000 :)

В клані прикольно...Дуже цікаві ротні бої, геть не те що рандом. Новий рівень, дуже класно грати без дибільних зливів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не готовий до кланів,прокачати екіпажи треба.А от тупі зливи харять,не спорю сам деколи тупиш але в основному знаеш карти,де стати-аби дупу прикривали.А то буває повиїжають на солідних танках і зливаються як нуби.Фрагів можна артою і більше налупити якщо чекати на свій "контрольний" але я так не граю,командна перемога це круть:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не готовий до кланів,прокачати екіпажи треба.А от тупі зливи харять,не спорю сам деколи тупиш але в основному знаеш карти,де стати-аби дупу прикривали.А то буває повиїжають на солідних танках і зливаються як нуби.Фрагів можна артою і більше налупити якщо чекати на свій "контрольний" але я так не граю,командна перемога це круть:rolleyes:

Шмаляю по прицелу і КД.

Шукаючі фрагів зазвичай знаходять поразку команди, та й досвід і валюта нараховується від загального дамага, а не від кількості добитих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокачаний до неможу КВ рулить!

І не кажи вчора фармив на КВ,в одному бою 9 фрагів,при тому що після зливу команди залишився один проти 6-ти.

post-1602-0-47672700-1300170188_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот что значит нормальная команда

Нас обозвали табун диких 34 (порвали противника в сухую)

post-83-0-74886500-1300177956_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...