Перейти до змісту

WorldOfTanks


R01and

Рекомендовані повідомлення

на форумі в них все є,як качати танкі і як воювати:rolleyes:

"У них" на форуме надо итти внизапный раш штобы критав пабольше а не дефить на респе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 182
  • Створено
  • Остання відповідь

на форумі в них все є,як качати танкі і як воювати:rolleyes:

"У них" на форуме надо итти внизапный раш штобы критав пабольше а не дефить на респе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

раш (rush) - атака

дефить на респе - захищати базу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yozh_dodoo

Но мне до вас еще воевать и воевать(я даже не знаю что такое фарма :()

А вообще написали бы про тактики боя для разных танков, карт и т.п. Не, ну а чО? Раздел целый есть. Я вот ПТ-САУ взял, а чё она делать должна - хз.

тактика одна :) в начале игры заходишь на оффициальный форум и ищешь темы с приблизительными названиями *Прокачка для новичков* *Правильная расскачка* *Быстрый кач* *Чо нужно знать новичку* и усердно их штудируешь, чтоб потом не рвать на голове волосы за бесцельно прожитые годы )) И не надо будет делать неделю то что можно сделать за пару часов :)

Например лично я был удивлен узнав, что когда тебя подбили в бою,не обязательно ждать окончания боя,а можно выйти и следующим танком снова в бой, для меня это сильно ускорило кач, за пару часов прокачал все три первых танка и купил БТ2

Я цих три не прокачував, купив БТ2 та поставив башню від нього і ще пушку за 160 ХР. Дуже швидкісний, але валять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на форумі в них все є,як качати танкі і як воювати:rolleyes:

"У них" на форуме надо итти внизапный раш штобы критав пабольше а не дефить на респе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

раш (rush) - атака

дефить на респе - захищати базу.

Він мав на увазі Зерг Раш))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"У них" на форуме надо итти внизапный раш штобы критав пабольше а не дефить на респе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

там же на форуме есть тема с расшифровкой специфических терминов игры :)

ДИ с тебя уже два пирожка и коньяк ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Пособия по игре"-це тема де є усьо:rolleyes:

Після закінчення лагів у плюси пішов на пантері,а то вже думав що нюх потеряв:horse:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За дві ночі докачався до БТ-7. Збираюся на А-20 та Т-34. Паралельно мрію про КВ)

Да і взагалі, нащо читати той форум. Тут і так ясно, що БТ йдуть полювати на арти або прикривають тяжкі танки, або ж в розвідку світити. ПТ САУ - прямою наводкою мочити (в Малиновці наприклад). САУ - чекати, поки засвітять інші арти, бо в легкі танки можна навіть не цілитись (швидкі дуже). Ось і вся арифметика. А КВ та ИС найкраще себе почуватють в місті, серед вуличок. Якщо звісно немає САУ =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://worldoftanks.zoneofgame.su/2011/03/05/%D0%BE%D0%B1%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BF%D0%BE-%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BC-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%8F-%D0%BE%D1%82-%C2%ABaizenhamster%C2%BB/

шкурки с зонами пробития... на ис-4 и выше поставил, ато стоковый т54 их почти не пробивает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо що, мій нік FenMixUA

Сьогодні пересідаю на А-20. Якщо повезе, візьму й Т-34. А там й до Т-34/85 недалеко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я чогось не можу робити скріни з гри :angry:

скріни з гри зразу зберігаються в папку з грою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Прокачаний до неможу КВ рулить!

КВ-3 перехідний до ИС, треба перетерпіти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

КВ гарно заробляє. І по баласу попадає класно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це добре.Взяв вчора пантеру2,якраз 250 золота було на суткі преміума і вільного опита 30тищ щоб трохі прокачати,баланс закідує постійно в АД!:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене Т-34 :(

От Т-34 85 - сила!) Бо проти КВ і ИСів нічого не роблю. Навіть в зад лупив.

Це четвертий день гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 34ке купи первым делом пуху 57мм - ето пуха рулит всё что можно - главное не лезть под выстрел кв

34-ку потом не продавай .. дело в том что начиная с т-43 танчики все или нулевые или убыточные по доходам ... а 34кой будеш баблос на них фармить .. а еще лучше прокачать арту до 5 -6 левела - профит будет

представь - на т-54 к топ пушке один выстрел стоит 1230/1170 - бронь/фугас .. комплект дороже чем ремонт тазика в два раза ... золотые наверное снаряды блин..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 34ке купи первым делом пуху 57мм - ето пуха рулит всё что можно - главное не лезть под выстрел кв

34-ку потом не продавай .. дело в том что начиная с т-43 танчики все или нулевые или убыточные по доходам ... а 34кой будеш баблос на них фармить .. а еще лучше прокачать арту до 5 -6 левела - профит будет

представь - на т-54 к топ пушке один выстрел стоит 1230/1170 - бронь/фугас .. комплект дороже чем ремонт тазика в два раза ... золотые наверное снаряды блин..

Это я знаю, отец говорит, мол 76мм лучше, ну он сейчас на своем акке сидит. А у 57мм пробиваемость лучшая и это главное, против КВ.

Собираюсь оставлять и прокачивать линию тяжей до КВ. Потом как получится. Но ремонт будет оооочень дорогой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Т-34 топ пушка 76мм пробивае кв-3,спереду під пушку понижче брати треба,і збоку теж повинна.Якщо бач що не пробиваєш втікай до своїх,і по гусуницах тоже можна і треба:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокачаний до неможу КВ рулить!

КВ-3 перехідний до ИС, треба перетерпіти :)

І не кажи вчора фармив на КВ,в одному бою 9 фрагів,при тому що після зливу команди залишився один проти 6-ти.

А кв-3 прокачаний в мене також мегафармер.Спочатку плювався,а зараз фан.

ИС також спочатку в мінус уходив,а зараз екіпаж 97% і повністю прокачаний,то навіть ИС-3 мочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...