Перейти до змісту

WorldOfTanks


R01and

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 182
  • Створено
  • Остання відповідь

Ось так от т20 на камінь залетів :)

Прикольно :)

Хп = 0 але в списку живих. Хто виграв то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Це не косяки, і не зі сторони ДГ. Це якийсь урод, можливо і якийсь твій сусід, кільце з мережіробить.

Знайду, кабеля повідрізаю по самі гланди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо й так бо инет два дні з маленькими тормозами йде і у товариша у сусідньому під"їзді,зара вечором норма:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оо я тож в WOT играю.Предлагаю клан создать.Шо вы на то граждане танкисты?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я токо за. Но! Пока не набибаю тысячи три-четыре боев , даже светляком не пойду, потому как рандом это одно, а в клане - другое, там от тебя команда зависит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кого що є прокачане на 80-100%,кажуть голосовий чат не дуже,а скайп має конференс платним зробити,і час треба вибирати-купа нюансів.перш треба взводами попробувати-бо позору ненаберёси:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из техники у меня Хуммель ,т 34-85 с прокачкой до т-43) тока денег на покупку не хватает. и Тигра присутствует 30 к до КТ.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо хтось створить клан подам заявку на вступ. :)

В мого екіпажа на ИС-4 вже друга спеціальність за 90% перевалила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене прокачані на 100%:КВ,КВ-3,ИС,Леопард,Т-34,Су-85,Штуг-3,PZ-4,Т-34-85.А для клана не треба прем купляти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене прокачані на 100%:КВ,КВ-3,ИС,Леопард,Т-34,Су-85,Штуг-3,PZ-4,Т-34-85.А для клана не треба прем купляти?

бгггг я то думал тока я задрот а тут исчо пахлеще меня)Зачем те стока техники

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИС-4 є у FOX,в мене федя на 65% єкіпаж,Пантера на 60%,Пантера2-25%,арта м41-65%,м12-25%,Т-34-85-20%-це все слабо мабуть,хай хтось розкаже якій там баланс викідує:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

канечно-він буде красний,переобучаєш і дальше качаєш,хотя я із "красним" катаюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В мене

КВ і персонал, ТОП

ИС і песонал, ТОП

Т34 ТОП, песонал 84% мо куплю Т34-85

БТ-2 ТОП :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене прокачані на 100%:КВ,КВ-3,ИС,Леопард,Т-34,Су-85,Штуг-3,PZ-4,Т-34-85.А для клана не треба прем купляти?

бгггг я то думал тока я задрот а тут исчо пахлеще меня)Зачем те стока техники

Т-34 і лео для души,Штуг,КВ,КВ-3,Т-34-85 для фарма,СУ-85 шлях до обьєкта,ПЗ4 мабуть відрию Хуммеля.Думаю сьогодні ще 2 ангара купить :)

Америкосів спробую всеж таки качати далі.бо на шермані здали в мене нерви.А другий під арту.

Вопрос в тему можна экипаж с т34-85 пересадить в т-43?

Можна тільки втратиш на перенавчанні екіпажу і в грошах і в навиках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чим шерман не сподобався?

Я, як після шермана купив пз4 відчув себе на міні ТТ - на ньому не так цікаво гасати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оо я тож в WOT играю.Предлагаю клан создать.Шо вы на то граждане танкисты?

Якщо тра артилерія, то я за. За недільки 2 буде СУ14

З.І. Реал вливати не буду tongue.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от думаю влить троха реала,ато КТ долго пакупать буду) 100 грн есть через терминал сока голды будет никто не вкурсе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от думаю влить троха реала,ато КТ долго пакупать буду) 100 грн есть через терминал сока голды будет никто не вкурсе?

да ну, я лучше себе Homefront куплю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я от думаю влить троха реала,ато КТ долго пакупать буду) 100 грн есть через терминал сока голды будет никто не вкурсе?

да ну, я лучше себе Homefront куплю

а чо эта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tongue.gif

от одного не пойму,чого тобi за 6 танкiв на су8 дали бiльше 1к опита,а менi на грiлю за тiж 6 танкiв дали тiльки 670 ? ще в одному бою тим же грiлем забив 5 танкiв ,причому сам *розiбрав* черчиля i дали всього 615 :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от одного не пойму,чого тобi за 6 танкiв на су8 дали бiльше 1к опита,а менi на грiлю за тiж 6 танкiв дали тiльки 670 ? ще в одному бою тим же грiлем забив 5 танкiв ,причому сам *розiбрав* черчиля i дали всього 615 :(

Тю, так я ж писав, що опит нараховується не від к-ті фрагів, а від сумарного дамага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...