Перейти до змісту

WorldOfTanks


R01and

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні народ пише що лагів нема,а в мене є:(.А у вас що танкісти:)

з першої по другу годину лаги були лише в одному бої.

доречі хтось може взяти в групу...скайп є.

Фердінанд, Пантера перша, КВ, а20 і мій улюблений ПЗ 3/4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 182
  • Створено
  • Остання відповідь

на форумі в них пошукай взвод і тд.

Шо ж такое,в мене лагае піпец.

Boromir від кого інет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачайте, що не по темі, але в мене по нету ігри теж перестали глючити. Тепер можна здоихнути з полегшенням! :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В 16:30 На транспорті провели деякі роботи, по тимчасовому усуненню проблем.

Будем моніторити лаги на каналі ДГ.

В любому випадку 10того, будуть проведені кардинальні зміни на транспорті, які вирішать проблеми раз і на завжди.

І я зможу спокійно погратись танки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб грати разом і не вступати у взводи,ми з друзями на 1,2,3(рахували) заходили разом на одинакових танках,у 80% втрьох попадали на одну і ту ж карту,правда трьох у одну команду рідко.Скайп і понеслась:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора поставив особистий рекорд )) на танку МС1 знешкодив 5 ворожих танкiв )) при чому по менi нi разу не влучили :) карта в мiстi , знайшов прикольну ничку i розстрiляв трьох що по фронту наступали або ничкарились i двох ,що зайшли в тил )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ник Ahuramasda .. к сожалению мой родной был занят :(

катаюсь на т-34 для фарма и на т-54 для прокачки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yozh_dodoo

Но мне до вас еще воевать и воевать(я даже не знаю что такое фарма :()

А вообще написали бы про тактики боя для разных танков, карт и т.п. Не, ну а чО? Раздел целый есть. Я вот ПТ-САУ взял, а чё она делать должна - хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

komandor8

пока на KВ Через часик буду на КВ-3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, ви мене зламали. Пішов качати клієнт, бо раніше колись грав і видалив :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yozh_dodoo

Но мне до вас еще воевать и воевать(я даже не знаю что такое фарма :()

А вообще написали бы про тактики боя для разных танков, карт и т.п. Не, ну а чО? Раздел целый есть. Я вот ПТ-САУ взял, а чё она делать должна - хз.

тактика одна :) в начале игры заходишь на оффициальный форум и ищешь темы с приблизительными названиями *Прокачка для новичков* *Правильная расскачка* *Быстрый кач* *Чо нужно знать новичку* и усердно их штудируешь, чтоб потом не рвать на голове волосы за бесцельно прожитые годы )) И не надо будет делать неделю то что можно сделать за пару часов :)

Например лично я был удивлен узнав, что когда тебя подбили в бою,не обязательно ждать окончания боя,а можно выйти и следующим танком снова в бой, для меня это сильно ускорило кач, за пару часов прокачал все три первых танка и купил БТ2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій нік в грі fox_ter

Я вот ПТ-САУ взял, а чё она делать должна - хз.

Пт-сау має сидіти в кущах і відстрілювати всіх, хто попадає в межі її досяжності.

А в загалі то для кожної машини в грі треба шукати свою тактику і стиль гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yozh_dodoo

Но мне до вас еще воевать и воевать(я даже не знаю что такое фарма :()

А вообще написали бы про тактики боя для разных танков, карт и т.п. Не, ну а чО? Раздел целый есть. Я вот ПТ-САУ взял, а чё она делать должна - хз.

тактика одна :) в начале игры заходишь на оффициальный форум и ищешь темы с приблизительными названиями *Прокачка для новичков* *Правильная расскачка* *Быстрый кач* *Чо нужно знать новичку* и усердно их штудируешь, чтоб потом не рвать на голове волосы за бесцельно прожитые годы )) И не надо будет делать неделю то что можно сделать за пару часов :)

Например лично я был удивлен узнав, что когда тебя подбили в бою,не обязательно ждать окончания боя,а можно выйти и следующим танком снова в бой, для меня это сильно ускорило кач, за пару часов прокачал все три первых танка и купил БТ2

Маладец, возьми пончик. У меня на третий день игры - БТ-7. Что делать АТ-1 в Малиновке, знаешь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...