Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Ну що? поприкалувалися!))))))))харош))) не запрошую до себе, бо ремонта нормального немає((на кухні, а це як на мена не "комільфо"!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

 

на кухні саме те що треба

ну так, можна курити, пити, матюкатися :D .

 

Нє,ну в мене ж не "савєцка" кухня)).

Всьо народ,вже не модно на кухні курити і грати на гітарі Цоя, " Пачка сігарєт".Зараз модно прийти,випити віскі,з"їсти стейка,ну а потім курити і співати))))" Но єслі єсть в карманє пачка сігарєт,значить всьо..............................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, все залежить від нас, була б гітара, можна і Цоя збацати...а хулі.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось давненько е робила домашніх лавашиків: гірчиця, майонез, корейська морква, помідор, шинка, пекінська капуста та сир. Завертаю у лаваш та на пару хв у мікрохвильовку.

Щось давненько не робила домашніх лавашиків: гірчиця, майонез, корейська морква, помідор, шинка, пекінська капуста та сир. Завертаю у лаваш та на пару хв у мікрохвильовку.

post-7249-0-41552300-1449392838_thumb.jp

post-7249-0-19938500-1449392849_thumb.jp

post-7249-0-72127900-1449392860_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора все банально: стейки на руколі з кнедлями під вершково-білогрибним соусом, медово-карамелізована цибуля, помідори по-шопськи, салат, налісніки з капустою і сиром та крілевою замаскою, торт, фрукти, сік, кампот, вода, пиво, вино, ром... Де я? Чого болить голова то? :blink:  


yura-patriot, все залежить від нас, була б гітара, можна і Цоя збацати...а хулі.... :)

Ок, Юрик відмазався. Всі до YouRich 'а, в нього жінка класно готує (та й взагалі вона ідеальна).bublik007, букетик не забудь.  :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось давненько е робила домашніх лавашиків: гірчиця, майонез, корейська морква, помідор, шинка, пекінська капуста та сир. Завертаю у лаваш та на пару хв у мікрохвильовку.

Щось давненько не робила домашніх лавашиків: гірчиця, майонез, корейська морква, помідор, шинка, пекінська капуста та сир. Завертаю у лаваш та на пару хв у мікрохвильовку.

 

 

Можна без мікрохвильовки --- просто на сухій сковороді  обсмажити , як роблю я :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, порівняно з ось цим:


стейки на руколі з кнедлями під вершково-білогрибним соусом, медово-карамелізована цибуля, помідори по-шопськи, салат, налісніки з капустою і сиром та крілевою замаскою
моя дружина не готує взагалі :) . Я таких слів навіть не чув, не те щоб куштувати подібне :) .

П.С. І гітари в мене немає :( .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, і баяна немає)).


гітару організую, де збираємося?)))
Я думаю, було б ідеально на природі...але щоб було тепло, хоча б весною... стейк на вогнищі, пісні під гітару і горілочка під задушевні розмови)).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

vaz75, і баяна немає)).

 

 

гітару організую, де збираємося?)))

Я думаю, було б ідеально на природі...але щоб було тепло, хоча б весною... стейк на вогнищі, пісні під гітару і горілочка під задушевні розмови)).

 

:_12: десь в темах бачив, що у bublik007'а бєсєдка імєєтцца :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Я думаю, було б ідеально на природі...але щоб було тепло, хоча б весною... стейк на вогнищі, пісні під гітару і горілочка під задушевні розмови)).

 

:_12: десь в темах бачив, що у bublik007'а бєсєдка імєєтцца :_08:

 

 Пардон за офтоп: дядько vaz75, а шоб ти , такі, був здоровий- запам'ятав же про  бесідку))). Не питання, можна і в мене))))Можу й плящину від себе виставити)) Як би не хворів-можна було б і 

зараз)) А по весні- дуже прошу, і гітару організую , ще й Шаланди заспіваю))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробувала приготувати нову піцу на картопляній основі. Вариться картопля, охолодити, натерти на велику тертку, додати яйця, трішки спеції та посолити, перемішати, виложити на деко, зверху помазати майонезом та томатом, нарізати усе що зазвичай кладемо на піцу і зверху притрусити тертим сиром. Випікати до розплавлення сиру. Дуже смачно, а головне ситно.

post-7249-0-57263000-1449506530_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


А по весні- дуже прошу, і гітару організую , ще й Шаланди заспіваю))))

ловимо на слові)) :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Пардон за офтоп: дядько vaz75, а шоб ти , такі, був здоровий- запам'ятав же про  бесідку))). Не питання, можна і в мене))))Можу й плящину від себе виставити)) Як би не хворів-можна було б і 

 

 

зараз)) А по весні- дуже прошу, і гітару організую , ще й Шаланди заспіваю))))

 

Бажаю тобі скорішого видужання і міцного здоров`я!!!

Ми просто хотіли до тебе з мандаринами провідати... :D

То все звісно жарти... Не сприймай буквально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось солоденькго захотілось. Бісквітний пиріг з арахісом зі сметанним кремом.

post-7249-0-87780600-1449594229_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав сьогодні…думав…щось би такого смачного зготувати. Як на зло – в мені боролись два відчуття: перше – да ну його нах – замов піцу, накорми дитину і себе та лягай спати, друге – готуй щось їсти….не один день живеш! Жінка підкинула ідею – потушити кроля…проблема заморожений…але хер на ту морозку – не таке в нас довге життя. Щоб кроля розморожувати у холодильнику, мікрохвиліка – 20 хвилин і він ніби відійшов (благо був порізаний), бо коли обсмажував..то підходив до пательні, як рицар, захищаючи обличчя прозорою кришкою..навіть коти із собаками повтікали від тих бризгів оліїї по всій кухні!!!

Таке от….закинув я того кроля…але відчуваю, що організм не хоче дієтичного котика без хвостика – він, сука, хоче СИЛЬНОСМАЖЕНОГОЖИРНОГОКУСКАКАБАНЯТИНИ….

І що ви думаєте..лишаю тушитися кроля на дитину..а сам у машину – і шукати свіже м’ясо!!!!! Знайшов мармурову шию – дякую М’ясний крамничці на Кравчука!!!

Ну і почалося….напік картопельки, наробив файних стейків по новому рецепту…салатику на шинкував!!!!

І що видумаєте….і стейки пішли, і картопелька, і кріль, і чіпси і ….як писав колись VAZ75…..все не буду перераховувати, бо потім зранку голова від цього болить!!!

У фото я не естет..але зробив для "тємки":

post-7540-0-77937600-1449966713_thumb.jp post-7540-0-62019700-1449966809_thumb.jp post-7540-0-16421900-1449966872_thumb.jp

post-7540-0-21174000-1449966897_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав сьогодні…думав…щось би такого смачного зготувати. Як на зло – в мені боролись два відчуття: перше – да ну його нах – замов піцу, накорми дитину і себе та лягай спати, друге – готуй щось їсти….не один день живеш! Жінка підкинула ідею – потушити кроля…проблема заморожений…але хер на ту морозку – не таке в нас довге життя. Щоб кроля розморожувати у холодильнику, мікрохвиліка – 20 хвилин і він ніби відійшов (благо був порізаний), бо коли обсмажував..то підходив до пательні, як рицар, захищаючи обличчя прозорою кришкою..навіть коти із собаками повтікали від тих бризгів оліїї по всій кухні!!!

Таке от….закинув я того кроля…але відчуваю, що організм не хоче дієтичного котика без хвостика – він, сука, хоче СИЛЬНОСМАЖЕНОГОЖИРНОГОКУСКАКАБАНЯТИНИ….

І що ви думаєте..лишаю тушитися кроля на дитину..а сам у машину – і шукати свіже м’ясо!!!!! Знайшов мармурову шию – дякую М’ясний крамничці на Кравчука!!!

Ну і почалося….напік картопельки, наробив файних стейків по новому рецепту…салатику на шинкував!!!!

І що видумаєте….і стейки пішли, і картопелька, і кріль, і чіпси і ….як писав колись VAZ75…..все не буду перераховувати, бо потім зранку голова від цього болить!!!

У фото я не естет..але зробив для "тємки":

attachicon.gifФото-2950.jpg attachicon.gifФото-2951.jpg attachicon.gifФото-2952.jpg

attachicon.gifФото-2953.jpg

Ось це я панімаю ))

Піцу він хотів замовити тьфуу.....

Щоб там хто не говорив,але інколи так потрібно відриватися  (ІМХО) коли готуєш таку вечерю,а потім смакуєш,мізкі вимикаються і забуваєш про все на світі. Красавчік Кайот, гарно наготував  :ok:  :ok:  :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У фото я не естет..але зробив для "тємки":

 

Маkayot, я фігею без баяна, талант!!! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха вже з самого ранку хочу м"яса, от зараза, нарік   :) .

Нє, всетаки потрібно перетерпіти,піду вареників з картоплею та грибами відварю))(троха є в морозилці) да із сметанкою ммм.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...