Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

пане Юрко та пане Сергій....не сваріться....вся свіжа рибя з моря є приємною до споживання...я колись дивився по теліку...знавець роз’яснював, як вибирати на базарі чи в магазині свіжу червону рибу..так от..головна його фраза, яка запала мені ---- червона риба, якщо вона в ідеалі - пахне морем, сіллю, вітром, повітрям, камінням, АЛЕ СУКА НЕ РИБОЮ...от я це колись перевірив, привезли нам дальнобійники у холодильниках свіжоОХОЛОДДЕННОГО красеня....зябра навіть не порозовіли...я нюхав ту рибу, вагою кіль так на 6-7...ніхера вона рибою не пахне....

А понюхайте в ТАМІ.....зблюєтесь!!!!!!!!!!!!!

Смачного!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

пане Юрко та пане Сергій....не сваріться....

Шоооо!!!!)))))))))))))) щоб я з Сергійом сварився)))))))))) "да бути такого не може"!!!!!!!!!

Ми, якщо можна так повумнічати "РОЗСУЖДАЄМО")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макарони з сьомгою у сливках з приправами ))

Половинка стейка сьомги обсмажується(перед тим маринований у приправі для риби), потім розділяється, скубаю на маленькі кусочки і в сковорідці заливається сливками 20%, добре посолити, поперчити,добавити італійських трав і це все на маленькому вогні потримати трішки, щоб сливки "натягнулися" рибою.Окремо відварити макарони(спіральки мені то що тра) промити їх під проточною холодною водою і вкинути до того соусу з рибою, перемішати і вимикати,ну і якщо є то затерти трішки сиром,бажано пармезаном,тоді взагалі капець буде))))))))

Смакота смакотююща) рідко таке робиться бо риба дуже дорога,але це того варте.

я вас по тарілках впізнаю))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макарони з сьомгою у сливках з приправами ))

Половинка стейка сьомги обсмажується(перед тим маринований у приправі для риби), потім розділяється, скубаю на маленькі кусочки і в сковорідці заливається сливками 20%, добре посолити, поперчити,добавити італійських трав і це все на маленькому вогні потримати трішки, щоб сливки "натягнулися" рибою.Окремо відварити макарони(спіральки мені то що тра) промити їх під проточною холодною водою і вкинути до того соусу з рибою, перемішати і вимикати,ну і якщо є то затерти трішки сиром,бажано пармезаном,тоді взагалі капець буде))))))))

Смакота смакотююща) рідко таке робиться бо риба дуже дорога,але це того варте.

я вас по тарілках впізнаю))))))))

Вони вже мені трішки надоїли, думаю вам також вони скоро набриднуть :_07: , ну це шутка,а тепер по темі,я надумав скумбрію замаринувати, читав ваш пост,питання - а солити треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжачок смажений окунець, картопелька із спеціями та салком з чесночком в мікрохвильівці, цибулька.....ой смакота....

post-7540-0-16046800-1445798851_thumb.jp

Ну і на десерт - ікорка!!!!

post-7540-0-65431400-1445798876_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора після подолання 600 км. в дорозі з них 300 зранку в повному тумані. Вирішили в честь дня автомобіліста закріпити день квашеними помідорчиками з бочки та шашличками.

post-6067-0-86966500-1445843382_thumb.jp

post-6067-0-87289200-1445843388_thumb.jp

post-6067-0-13030900-1445843398_thumb.jp

post-6067-0-06668700-1445843404_thumb.jp

post-6067-0-40326700-1445843409_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Макарони з сьомгою у сливках з приправами ))

Половинка стейка сьомги обсмажується(перед тим маринований у приправі для риби), потім розділяється, скубаю на маленькі кусочки і в сковорідці заливається сливками 20%, добре посолити, поперчити,добавити італійських трав і це все на маленькому вогні потримати трішки, щоб сливки "натягнулися" рибою.Окремо відварити макарони(спіральки мені то що тра) промити їх під проточною холодною водою і вкинути до того соусу з рибою, перемішати і вимикати,ну і якщо є то затерти трішки сиром,бажано пармезаном,тоді взагалі капець буде))))))))

Смакота смакотююща) рідко таке робиться бо риба дуже дорога,але це того варте.

я вас по тарілках впізнаю))))))))

Вони вже мені трішки надоїли, думаю вам також вони скоро набриднуть :_07: , ну це шутка,а тепер по темі,я надумав скумбрію замаринувати, читав ваш пост,питання - а солити треба?

треба солити обов"язково... По смаку. Я порізані кусочки перш ніж в банку солила. Не багато, бо люблю малосолену рибу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дієтологи :0155: ховайтеся у жито :_07:

Захотілося смаженного))

Спочатку пожарив м"ясо(шия,рахую саме ніжне)потім багато цибулі,багато! потім по трішки добавляв грибів+ приправки, і рис.

Така собі піджарка,так вже було,я не спорю,але тема класна хочеться підняти(вибачайте)

PS: останнє фото блюда, класне нє? знайшов старий цифровий фотік,валявся в шухляді))))) Надіюся, що надалі буду фоткати тільки на нього))

PS2: останнє фото кота,ото я після вечері,)))

post-23661-0-15884100-1446065963_thumb.j

post-23661-0-87709300-1446065974_thumb.j

post-23661-0-55598300-1446065987_thumb.j

post-23661-0-60923900-1446065995_thumb.j

post-23661-0-49765400-1446066004_thumb.j

post-23661-0-35453600-1446066016_thumb.j

post-23661-0-40415900-1446066074_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі Юра плюсую не за жирну обжираловку, а за котяру! оце фото! пять балів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ми вже повечеряли :0146:

Знаю 100% що ніхто не повірить,але щось у мене від екстрасексів)) екстрасенсів є!! Пів години тому я подумав,як приїде дружина з відрядження то відразу попрошу її наліпити вареників, і полюбе насмажу шкварок з цибулею і поділюся з вами щоб пооблизувалися)), а потім на хвилинку задумався, взагалі про вареникі мало постів, десь скоро може бути і тут БАЦ!!!!!!!!!!! я реально це відчув,хочте вірте, хочте ні)))))))), але я не брехун!

я тобі Юра плюсую не за жирну обжираловку, а за котяру! оце фото! пять балів!

Да я так і зрозумів,що в основному люди плюсанули за ту "модель"котячу))) бо їжа дійсно жирна, а як я помітив останнім часом(ми тут)верніше ВИ! більше диветеся у сторону здорової їжі і це круто!, але я інколи так дуркую - коли холостякую!)))))))

PS: доречі! народ то не кіт,а кіцька просто в тему фото,ну не напишу я, що я як кіцька після вечері :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я фотографував, то мої дівчата казали "...що будеш дразнитися в інтернеті?..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я так і зрозумів,що в основному люди плюсанули за ту "модель"котячу))) бо їжа дійсно жирна, а як я помітив останнім часом(ми тут)верніше ВИ! більше диветеся у сторону здорової їжі і це круто!, але я інколи так дуркую - коли холостякую!)))))))

PS: доречі! народ то не кіт,а кіцька просто в тему фото,ну не напишу я, що я як кіцька після вечері :_07: :_07: :_07:

Юрко, друже, а я плюсува суто за ту вечерю)))) Тільки є один недолік втому "натюрморті"- відсутність чарочки з"живильно-холодненькою" :_07: :_07: :_07:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з"живильно-холодненькою" :_07: :_07: :_07:

Ну вже написав))) смачно! от здається,як можна написати смачно? але от вмієш!!!)))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з"живильно-холодненькою" :_07: :_07: :_07:

Ну вже написав))) смачно! от здається,як можна написати смачно? але от вмієш!!!)))))))))))

Так одесит же))) Пардон за офтоп))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в наших пляшечках своя, власноруч зроблена...

А от чому етикетки замазані. а то я вже думав штрафи за рекламу вже не Борді тулять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tjTnU.jpg

Тадаммм!!! не очікували))))

Короч народ,Чизбургери ,чи то Гамбургери,фіг його знає) але це я давно не робив і для різноманіття, ух! прикол)) Один бургер з помідором,а два інших з кислим огірком)).Головне котлета! не з фаршу!!! а з перекрученої яловичини(колись читав так робити треба для справжнього бургера),сіль, перець як положено,ще я розійшовся і добавив двойний сир+ синя цибуля і троха там гірчички і томатів. Знаю, що до повного "ідеалу"треба листя салату,але вони зараз дорогі і треба зовсім трішки,ну і ладно.

yXJi3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тадаммм!!! не очікували))))

Короч народ,Чизбургери ,чи то Гамбургери,фіг його знає) але це я давно не робив і для різноманіття, ух! прикол)) Один бургер з помідором,а два інших з кислим огірком)).Головне котлета! не з фаршу!!! а з перекрученої яловичини(колись читав так робити треба для справжнього бургера),сіль, перець як положено,ще я розійшовся і добавив двойний сир+ синя цибуля і троха там гірчички і томатів. Знаю, що до повного "ідеалу"треба листя салату,але вони зараз дорогі і треба зовсім трішки,ну і ладно.

Для довідки:

- листя салату дорогі в Там-Тамі, а на ринку (я беру на Варшавському) ще ні - 5-7 грн. за 100гр. пучок виходить 12-15 грн.

- чізбургер - від слова "чіз" - "сир", отже все що без сиру - то гамбургер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тадаммм!!! не очікували))))

Короч народ,Чизбургери ,чи то Гамбургери,фіг його знає) але це я давно не робив і для різноманіття, ух! прикол)) Один бургер з помідором,а два інших з кислим огірком)).Головне котлета! не з фаршу!!! а з перекрученої яловичини(колись читав так робити треба для справжнього бургера),сіль, перець як положено,ще я розійшовся і добавив двойний сир+ синя цибуля і троха там гірчички і томатів. Знаю, що до повного "ідеалу"треба листя салату,але вони зараз дорогі і треба зовсім трішки,ну і ладно.

Для довідки:

- листя салату дорогі в Там-Тамі, а на ринку (я беру на Варшавському) ще ні - 5-7 грн. за 100гр. пучок виходить 12-15 грн.

- чізбургер - від слова "чіз" - "сир", отже все що без сиру - то гамбургер.

І всьо то ми знаємо :) , круть! дякую.

Взагалі то народ, це булочки стандарні,ну майже в багатьох маркетах є,а я знаю одне місце де ну маже справжні як на бургери(на 90%),Північний ринок магазин ковбас "Забіяка",там реально такі булочки ммм... ну то що треба,але не завжди виходить туди потрапити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вечеря, сніданок.

Смачний лаваш, запашна італійська кава, гарні люди поруч. М-м-м!!!

Всім доброго ранку і гарного вам вихідного дня!

 20151108104901.th.jpg 20151108104905.th.jpg 20151108104858.th.jpg 20151108104254.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ха,

на сніданок також був лаваш з начинкою (піджарені гливи, цибуля, стебла пак-чой, цибуля пирій + листки пак-чой + насіння гранату)

 

не різав, замотав з'їв - мені так смачніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...