Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

yura-patriot, дуже люблю таке блюдо, окрім салатику з бурячка. Замісь нього краще чашку молока))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

yura-patriot, дуже люблю таке блюдо, окрім салатику з бурячка. Замісь нього краще чашку молока))

Ай друже, а в буряку і горішки і чорносливчик м....і це все заправлено лляною олійкою м....

Молоко також  пайдьот)) Пюре з молоком, сарделька молочна і молоко, гармонія  шикарнюща))) йоптєль!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Молоко також пайдьот)) Пюре з молоком, сарделька молочна і молоко, гармонія шикарнюща))) йоптєль!!!
Отож бо і воно :D . Молочна фієрія :) .
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


гармонія  шикарнюща
Ще сальца тоненько нарізаного і 50 гр. чисто для апетиту вааще...!!! :)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

гармонія  шикарнюща

Ще сальца тоненько нарізаного і 50 гр. чисто для апетиту вааще...!!! :)))

 

Ще б бабу...Та за пивом послать... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та за пивом послать...

Тоді вже тої картопельки з бурячком і сосискою явно не хватить і приємна вечеря переросте у п'янку :) От як прстенький рецепт звичайної вечері переважає над різними там "викрутасами" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чергова порція печива

attachicon.gifIMG_20151118_153030.jpg

attachicon.gifIMG_20151118_144413.jpg

Поділіться, будь ласка, рецептом приготування глазурі для печива. Чим наносите її, де купуєте барвники?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, друзі! не підтримуйте і не плюсуйте)) це робив не я,а дружина,я  взагалі не розумію як можна зробити суп пюре смачний!)))(ну я м"ясник,рибник), але це пі... , я вкуснішого горохового супу з сухариками не їв!! не знаю, що вона там наколдувала!))  але це піпєц ще раз!Все я за супи!! пюре.

PS: ну ви зрозуміли,суп пюре з гороха і сухарики з батона(не з хліба!! це важно!!)

post-23661-0-42774500-1449172098_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, друзі! не підтримуйте і не плюсуйте)) це робив не я,а дружина,я  взагалі не розумію як можна зробити суп пюре смачний!)))(ну я м"ясник,рибник), але це пі... , я вкуснішого горохового супу з сухариками не їв!! не знаю, що вона там наколдувала!))  але це піпєц ще раз!Все я за супи!! пюре.

PS: ну ви зрозуміли,суп пюре з гороха і сухарики з батона(не з хліба!! це важно!!)

Ну, то, друже, для дружини))))

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Всі до Юрика на суп!!!  

і до супа візьмемо все необхідне?

тяпниця на носі......

 

Нє, ну хлопаки))) не грузіть)) пюрешку проковтнули, як має бути.Розпитав у коханої рецепт: дві великих морквини протушити  з цибулею на маслі у кастрюлі. Залити  це окропом+ лавровий лист+сухий укроп+сіль+ горох. Через 30хв. добавити картоплю кусочками,варити ще 20хв. вимкнути,дістати лаврушку і взбити  усе блендером,до однорідного пюре.Само собою - окремо на пательні висушити кусочками(кубиками)батон. 

PS:саме головне в цьому рецепті,капелька кохання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Всі до Юрика на суп!!!  

і до супа візьмемо все необхідне?

тяпниця на носі......

 

Нє, ну хлопаки))) не грузіть)) пюрешку проковтнули, як має бути.Розпитав у коханої рецепт: дві великих морквини протушити  з цибулею на маслі у кастрюлі. Залити  це окропом+ лавровий лист+сухий укроп+сіль+ горох. Через 30хв. добавити картоплю кусочками,варити ще 20хв. вимкнути,дістати лаврушку і взбити  усе блендером,до однорідного пюре.Само собою - окремо на пательні висушити кусочками(кубиками)батон. 

PS:саме головне в цьому рецепті,капелька кохання!

 

Що, друже Юрко, зажав закуску козакам?))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, він не захотів тебе додому пускати...он ти вже його дружині після анонсу горохового пюре квіточки даруєш...страшно представити, на що ти здатен, після куштування стейку :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, він не захотів тебе додому пускати...он ти вже його дружині після анонсу горохового пюре квіточки даруєш...страшно представити, на що ти здатен, після куштування стейку :D .

Прошу пардона, дядьку, а де я писав, що саме мені відмовив Юрко в гостині?)) А квіточки.. Думаю, це не образило Юрка, і думок  всіляких, як в декого,  в Юрка не виникло))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Прошу пардона, дядьку, а де я писав, що саме мені відмовив Юрко в гостині?))
А що, маєш ще надію? :D

Думаю, це не образило Юрка, і думок всіляких, як в декого, в Юрка не виникло))
А ти звідки знаєш що виникло в Юрка?  Думаєш, йому сподобався твій букетик? :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

А ти звідки знаєш що виникло в Юрка?  Думаєш, йому сподобався твій букетик? :D

 

Хочете в гуморі одесита " переплюнути"?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Хочете в гуморі одесита " переплюнути"?)))
Я, взагалі то, подумав, що гумор у Вас заснув...ось попробував розбудити :) .

П.С. А Одеса для мене близька...я там провів багато часу, скажем кращі роки (з 15 по 27 років).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...