Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Не знаю, чому у вас викликало такий фурор баклажани у квітні, адже ми зберігаємо овочі (які самі ж вирощуємо) до травня. Для кожного овоча та фрукта свої умови зберігання: холодний льох, морозилка, сухе прохолодне приміщення, горище... Тому проблем зі свіжими корисними овочами у нас немає. Тільки кавуни в лютому доїли.

А тому, що в нас немає ні прохолодного льоху, ні горища, ні прохолодного приміщення. Тільки холодильник для повсякденного, морозильник для м'яса, можливо трохи фруктів і зелені, можливо балкон, дехто підвал для закрутки\картошки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Не знаю, чому у вас викликало такий фурор баклажани у квітні, адже ми зберігаємо овочі (які самі ж вирощуємо) до травня. Для кожного овоча та фрукта свої умови зберігання: холодний льох, морозилка, сухе прохолодне приміщення, горище... Тому проблем зі свіжими корисними овочами у нас немає. Тільки кавуни в лютому доїли.

А тому, що в нас немає ні прохолодного льоху, ні горища, ні прохолодного приміщення. Тільки холодильник для повсякденного, морозильник для м'яса, можливо трохи фруктів і зелені, можливо балкон, дехто підвал для закрутки\картошки

Ну, значить, вам не повезло, або не хочете заготовити навіть те, що можливо і в домашніх умовах.

Я люблю так, якщо помідори, то не просто червоні як зараз продають, а пахучі з кислинкою як з города, якщо шампіньйончики, то власного вирощування, якщо перчик, то свій з города і заморожений, якщо яблуко, то не масне як у магазинах, а запашне (що навіть червячок його не постидається), якщо кавун чи динька, то хай і мана за розміром, але без нітратів, якщо вино, то не крашане, а потопчене ніжками своїх діток виноградинок і без горілки, якщо укропчик, базилік, мята.. то з власного городу або ящичка, що на балконі чи підвіконні круглий рік і т.д.

Я працювала на фірмі, що виробляла і торгувала ЗЗР і добре знаю що це таке.

Я кормлю перш за все цим своїх дітей, а люблю я їх найбільше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, значить, вам не повезло, або не хочете заготовити навіть те, що можливо і в домашніх умовах.

А хто Вам сказав, що не хочемо. Я, до речі, купив окрему морозильну камеру і забив на 70% фруктами, ягодами і грибами. А 30% - кабанчик, качечка, кролик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, значить, вам не повезло, або не хочете заготовити навіть те, що можливо і в домашніх умовах.

А хто Вам сказав, що не хочемо. Я, до речі, купив окрему морозильну камеру і забив на 70% фруктами, ягодами і грибами. А 30% - кабанчик, качечка, кролик.

Ну, я не вас мала на увазі, вибачайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилось багато паски (пекла, надавали на гостинці), тож вирішила обмакнути у яйці та трішки обжарити. Получилось і смачно, і ситно.

post-7249-0-12773700-1429470581_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залишилось багато паски (пекла, надавали на гостинці), тож вирішила обмакнути у яйці та трішки обжарити. Получилось і смачно, і ситно.

Мама так робила в СССР(80-90роки) дууууже це смачно!!

Ох тоді і цінували продукти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні дітвора не в школі, тож порадувала їх таким сніданком "Черепашки".

Варена гречка, домашні курячі сосиски з твердим сиром та салат із зеленої цибульки. огірочка та редиски зі сметаною.

post-7249-0-58280900-1429871323_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті! це хоча і не шашлик зі свинини, але для відкриття сезону піде,а то вже ті сковородки геть набридли!!

post-23661-0-77840700-1429899629_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті! це хоча і не шашлик зі свинини, але для відкриття сезону піде,а то вже ті сковородки геть набридли!!

Лаврів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті! це хоча і не шашлик зі свинини, але для відкриття сезону піде,а то вже ті сковородки геть набридли!!

Лаврів ?

Так.

Оце люди і профі, по траві впізнають дачний масив )) . Доречі я від теми не відхилився, це була вечеря(ну майже)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу чесно, шашлик для мене не відкриття сезону, його і в мороз можна вживати. А справжнє відкриття сезону для мене, це вживання охолодженого сухого білого :_08:

Після першого палкого дня на грядці нагодою був отакий "аператив-тандем" - шардоне + камамбер.

post-2742-0-95177600-1429992235_thumb.jp

Ну, після того була пюрешка з кроликом в сметані, але то вже більша втіха для дітей і чоловіка :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КУ-КУ!! Ви де?

Короч! купив сосиски в "ТАМ-ТАМ"(нуууу захотілося!) Засмажив їх на сковорідці гріль,але вони товсті їх потрібно! запекти,щоб не їсти сирого м"яса. Ну і салат-це полюбому!!!

post-23661-0-49094100-1430159146_thumb.j

post-23661-0-50074200-1430159264_thumb.j

post-23661-0-97874800-1430159384_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заглянув позавчора в холодильник, а там налишалося після інших вечерь, вирішив його все "переробити": підсмажив цибульку, до них грибів, м'ясо тушених гомілок, трохи моркви з гомілок, протушив, додав це все до пательні з піджареними на вершковому маслі шматочками картоплі в мундирах, залив взбитими яйцями з молоком, в кінці потер сиром і посипав петрушкою. ну звісно не забув солити і перчити. вийшла така смакота:

5S19.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обжарив цибулю, добавив фарш, потім "жирний" помідор,потім приправу "Базилік" і в кінці чу-чуть часнику.

Зварив спагетті, і добавив цей (соус) по фотці-думаю не дуже гарно(бо балван трішки перемішав), по смаку-дуже сподобалося! ))

post-23661-0-46263800-1430334963_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зварив спагетті, і добавив цей (соус) по смаку-дуже сподобалося! ))

Це є аля макарони по-флотськи, обо як модно казати - паста під соусом болоньєзе. Я сьогодні теж таке робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я сьогодні відірвався!!бо завтра вихідний день.Значить так, порізав філе,і напхав сиром і пормідором +приправи.

Я називаю це "ГАРМОШКА"!! І ще запік картошку, і ще зробив салат.

post-23661-0-95014000-1430422433_thumb.j

post-23661-0-78367700-1430422442_thumb.j

post-23661-0-03035500-1430422454_thumb.j

post-23661-0-00128600-1430422463_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні все по простому, бо після вчорашнього "чорного моря" у позі рачки усе болить. Отож, піца домашня 4шт та варення із апельсинових шкірок до чаю (пробувала за рецептом з передачі "Все буде добре" СТБ)

post-7249-0-52375400-1430590134_thumb.jp

post-7249-0-99496300-1430590144_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вихідних запік кільця баклажана (знайшов в Агроконтракті велікі, десь біля 400гр)

post-4-0-67854700-1430903187_thumb.jpg

вийшли "грибочки" на фото не видно але під кожним кільцем є половинка привареної картоплі

+ сіль, перець, оливкова олія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А таку штуку ніхто не їсть?: півогірка порізаного на кружки, 3-4 редиски, півбаночки зеленого горошку, столова ложка сметани, лийнути оливкової олії, лийнути лляної, докинути морської капусти з морковою, творога нежирного, посолити трошки, і засипати якоюсь приправкою травяною, розмішати і звалити так швидко що вже фоткати нема що:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно почали юзати таку бумбову штуку:

кипятите шпинат 10хв., проціжуєте і в блендер, туди ж творог, сметана, горіхи, часник, трохи солі. Збиваєте і отримуєте Соус Песто - універсальний замінник майонезу.

Штука бумбезна і має щось собі від грузинської кухні, яка також полюбляє змішувати горіхи і часник:) Зелено-біла маса - жодної естетики, але смачна дуже, ну і корисна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

a mozna meni receptuk os cjogo cydowogo i mabyd smachnogo warennja ?

Нічого особливого. Готувала за рецептом, який запропонували у телепередачі "Все буде добре" по СТБ.

Нарізала смужечками шкірку апельсина (зрізавши максимально білу частину яка гірчить), замочила на пів дня у холодні воді (бо не мала часу відразу готувати), 2 рази змінила воду. Скрутила, нанизала на голку з ниткою. Залила холодною водою і варила 15хв. Сцідила і знову залила холодною водою та варила. Так 3-4 рази. Потім окремо приготувала сироп (цукор та вода, проварити). До сиропу додади наші наместинки (можна зняти з ниточок, а можна ще залишити). Проварити 20хв і все.

А хтось куштує ревінь? Кислинка з цукром - смак дитинства! Чудовий освіжаючий десерт і компот суперський.

post-7249-0-09957000-1431108983_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось куштує ревінь? Кислинка з цукром - смак дитинства! Чудовий освіжаючий десерт і компот суперський.

В мене дежавю, Годину тому ходив по садку і жував ревінь, ще скули зводить :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, реально, так не чесно, просто казати що приготував. А де фото страви, над якою слюнки почечуть? Може і я б собі щось таке приготувала, але без картинки не хочу пробувати. :0111:

У мене сьогодні кукурудзяна мамалига, салат з капусти+цибульки+редиски+укропчика+олійки, запечена куряча частинка стегенця, желе вишнево+моркв"яно+малинове (не з пакетиків), чіпси "зліпила з того що мала" (лаваш притрушений соленим сиром та запечений в духовці) і компот з ревеня (правда вже не фоткала).

post-7249-0-53549300-1431110942_thumb.jp

post-7249-0-49632100-1431110963_thumb.jp

post-7249-0-84973800-1431110977_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...