Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

прочитала на одному сайті що можна смажити капуста+тмин+яйце вкінці. ну і сіль перець. нічого так вийшло.

Вірю)) В нас мама теж таке готує, називається "перевернута капуста". Капуста тушкується-жариться, заливається яйцями, потім зі сковорідки перевертається на блюдо і обмазується домашнім майонезом. Теж дуже смачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А у мене не по сезону моркв'яний тортик з горіхами, кремом сирковим і карамелізованою морквою. Домашні змели за один присіст з чаєм :_02:

post-16736-0-96874700-1428088589_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готуємось до недільного свята. Ось пасочки вже напекли. Смакота. Мама постаралась. Ще в неділю буде святковий стіл. С наступаючим!

post-26012-0-68070200-1428094569_thumb.jpost-26012-0-64626700-1428094591_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Укропська вечеря. ))) З'їм та вип'ю усе як #цинічнийбандера!!! Окреме (та велике) дякую за інгредієнти fedor!!!!

IMG2015040_1223652_16795803.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баклажани під сиром

Розрізати баклажан вздовж полосками, але не до кінця. Посолити, поперчити, дати витекти гіркоті. Розкласти віялом, кожну лепісточку намазавши аджикою. Притрусити тертим сиром, пекти у духовці до готовності.

post-7249-0-49903900-1428227284_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди по простому :_07:

Макарони по флотські і салат.Давно не готував цієї простої смакоти. Десь вичитав, да і сам здогадувався що це блюдо найкраще буде з "ракушками", в принципі так і є!!! Дуже добре вимішується фарш з макаронами, і "ракушкі" набиваються чу-чуть фаршем(те що треба)

post-23661-0-89358200-1428427015_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То можна просто назву страви написати?

В Вашому випадку - не можна)

не обов"язково фото

обов'язково

На Ваші фото зі стравами дуже приємно дивитись) Вони спонукають до кулінарних експериментів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Христос Воскрес! Тільки добралась до дому, похвалюсь своїми крашанками, решту потім

post-7249-0-12846400-1429092960_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ніхто нічого нового не пише, не готує...чи всі сидять на супах та борщах?

Сьогодні побалувала своїх курячими сосиками з твердим сиром.

Отож, курячий фарш з філе, дадала трішки сметани, сіль, паприка та свіжий укропчик. Все перемішати, викласти на харчову плівку, положити брусок твердого сиру та скрутити як роли, на кінчиках зав"язати. Варити 15-20хв. Знімаємо плівку та нарізаємо. Смачного.

post-7249-0-33078500-1429276954_thumb.jp

post-7249-0-18738800-1429276962_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захотілося крильця з гірчицею і в меді, і ось натрапив на таке"Медова", але люблю "Американську гірчицю" також добавив ,ще трішки соєвого соусу додав ,замаринував і вийшло Супер!!

post-23661-0-67390800-1429297827_thumb.j

post-23661-0-49048500-1429297838_thumb.j

post-23661-0-99662000-1429297845_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто таке пробував:

Готуємо вдома! Закуска до пива - чіпси із лавашу з сиром та шинкою

Інгредієнти:

лаваш тонкий 1 шт.

сметана 100 г

шинка 50 г

сіль, спеції за смаком

сир 100 г

зелень кропу за смаком

Приготування:

Сметану змішати з яйцем, додати сіль, кріп, спеції, цією сумішшю змащуємо лаваш. Зверху потерти трохи на тертці шинку, сиру (або не потерти-це за смаком)

Розрізати лаваш на довільні шматочки, перекласти на сухий лист і поставити в гарячу духовку підсушуватися хвилин 7-10 при температурі 180 *.

Виходять ось таки чіпси, які просто відмінна закуска до пива!

Смачного!

WA-VXZBz2_g.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто таке пробував:

Готуємо вдома! Закуска до пива - чіпси із лавашу з сиром та шинкою

Інгредієнти:

лаваш тонкий 1 шт.

сметана 100 г

шинка 50 г

сіль, спеції за смаком

сир 100 г

зелень кропу за смаком

Приготування:

Сметану змішати з яйцем, додати сіль, кріп, спеції, цією сумішшю змащуємо лаваш. Зверху потерти трохи на тертці шинку, сиру (або не потерти-це за смаком)

Розрізати лаваш на довільні шматочки, перекласти на сухий лист і поставити в гарячу духовку підсушуватися хвилин 7-10 при температурі 180 *.

Виходять ось таки чіпси, які просто відмінна закуска до пива!

Смачного!

WA-VXZBz2_g.jpg

пробувала, як на мене, забагато геморою, щоб зробити щось схоже на піцу-чіпси, краще вже щось одне зробити толкове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баклажани під сиром

Страва із баклажан у квітні?

То лише мені дивним видається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баклажани під сиром

Страва із баклажан у квітні?

То лише мені дивним видається?

ось тут

страва з баклажана в січні :)

а в Ізраелі баклажани ростуть круглий рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію що зараз не проблема дістати практично будь-які овочі/фрукти у будь-яку пору року (про ціну не говоримо), але що корисного ми отримаємо? скільки пестицидів потрапить в організм?

ПіСі: Для мене їжа - це те, що поживно та корисно, а не те, що гарно пахне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра, ну коли ти мене вже на вечірню дегустацію запросиш? :)

Опа!! - це нокаут))) а,а,а, що дружині сказати? ))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Баклажани під сиром

Страва із баклажан у квітні?

То лише мені дивним видається?

ось тут

http://board.lutsk.u...entry1053221248

страва з баклажана в січні :)

а в Ізраелі баклажани ростуть круглий рік

Не знаю, чому у вас викликало такий фурор баклажани у квітні, адже ми зберігаємо овочі (які самі ж вирощуємо) до травня. Для кожного овоча та фрукта свої умови зберігання: холодний льох, морозилка, сухе прохолодне приміщення, горище... Тому проблем зі свіжими корисними овочами у нас немає. Тільки кавуни в лютому доїли.

Я особисто, дуже люблю усілякі приправи, трави, соуси, овочі... тому заготовляю круглий рік, тим паче, що є можливість де це вирощувати та зберігати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...