Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

мій коханий захотів печену рибку у соусі, а я дикого рису і ось яка вийшла вечеря

post-26756-0-01521400-1425680855_thumb.j

post-26756-0-26315100-1425681002_thumb.j

post-26756-0-62000300-1425681035_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

мій коханий захотів печену рибку у соусі, а я дикого рису і ось яка вийшла вечеря

Рецепт в студію! Що за рибка! Який соус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На великі свята мені завжди не вистачає часу на декор столу та страв. тому починаю заздалегідь. Можу вам точно сказати, звичайних котлет у мене немає, хіба вони можуть у "камиши" перерости на палочках. Найбільше люблю експерименти над закусками. Якраз на завтра готую курячі рулети, тушковану рибу, картопляні зрази... та ще багато чого. Завтра виложу.

Детальна інструкція з виготовлення сніговичків (буває питають, тож тепер дещо зафіксовую)

Все, після ваших чудо-шедеврів, вже й не хочеться свого викладати :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На великі свята мені завжди не вистачає часу на декор столу та страв. тому починаю заздалегідь. Можу вам точно сказати, звичайних котлет у мене немає, хіба вони можуть у "камиши" перерости на палочках. Найбільше люблю експерименти над закусками. Якраз на завтра готую курячі рулети, тушковану рибу, картопляні зрази... та ще багато чого. Завтра виложу.

Детальна інструкція з виготовлення сніговичків (буває питають, тож тепер дещо зафіксовую)

Все, після ваших чудо-шедеврів, вже й не хочеться свого викладати :_07:

Дуже прошу, викладайте, бо в мене іноді закінчується фантазія що приготувати, тож буде виручати мене ця тема. Я вже багато чого пригледіла новенького і обов"язково спробую. Ви усі молодці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і обіцяла, сьогодні виложую фото страв, що готувались до сьогоднішнього столу (невеличке день народження для малого). Деякі страви були порційні.

Отож, курячий рулет з грибами та сиром під соусом та свіжим огірочком, грецький салатик, картопляні зрази з грибочками, тушкований хек у томатному соусі, тушковані овочі (цвітна капуста, кукурудза, горошок, цибулька, морквинка...) ... і звичайно десерт яблучний пиріг з карамеллю та морозивом пломбір. Смачного, побігла зустрічати гостей!

post-7249-0-11676100-1425738849_thumb.jp

post-7249-0-90875000-1425738860_thumb.jp

post-7249-0-21292800-1425738919_thumb.jp

post-7249-0-31194000-1425738940_thumb.jp

post-7249-0-84385300-1425739040_thumb.jp

post-7249-0-86864800-1425739124_thumb.jp

post-7249-0-79943800-1425739153_thumb.jp

post-7249-0-90140100-1425739168_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і обіцяла, сьогодні виложую фото страв, що готувались до сьогоднішнього столу (невеличке день народження для малого). Деякі страви були порційні.

Отож, курячий рулет з грибами та сиром під соусом та свіжим огірочком, грецький салатик, картопляні зрази з грибочками, тушкований хек у томатному соусі, тушковані овочі (цвітна капуста, кукурудза, горошок, цибулька, морквинка...) ... і звичайно десерт яблучний пиріг з карамеллю та морозивом пломбір. Смачного, побігла зустрічати гостей!

Тетянка, щиро дякую вам за ВЖЕ викладені фото шедеврів. Деякі будуть втіленні в життя 9 березня, на день народження коханої дружини. Одна наша бордівчаночка просила не рвати підсніжники, і я з нею згідний( таку красу треба спостерігати в місці , де вона росте-лісі), от я вам і дарую їх, разом з місцем, де вони ростуть))) З весною Вас)))
bqXYS.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас тертый пирог с малиновым вареньем, запивать обязательно молоком!!!)))

post-2519-0-15233300-1425832872_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас тертый пирог с малиновым вареньем, запивать обязательно молоком!!!)))

post-2519-0-15233300-1425832872_thumb.jp

А можна компотом? :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас тертый пирог с малиновым вареньем, запивать обязательно молоком!!!)))

post-2519-0-15233300-1425832872_thumb.jp

А можна компотом? :_07:

Нууу, как бы можно, но не то)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell щоб не думали що я ципляюся)))))

Просто я сьогодні вітав маму з 8, ось вона і вгостила пирогом з повідлом(щось схоже)до вашого, і я дійсно вечеряв пирогом але з компотом!!)Признаюся, думав про молоко)

post-23661-0-65911400-1425835161_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно не їв крошеного пирога) Тре дружину "надоуміть" :0032: А мо і сам зроблю як буде вільна годинка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і обіцяла, сьогодні виложую фото страв, що готувались до сьогоднішнього столу (невеличке день народження для малого). Деякі страви були порційні.

Отож, курячий рулет з грибами та сиром під соусом та свіжим огірочком, грецький салатик, картопляні зрази з грибочками, тушкований хек у томатному соусі, тушковані овочі (цвітна капуста, кукурудза, горошок, цибулька, морквинка...) ... і звичайно десерт яблучний пиріг з карамеллю та морозивом пломбір. Смачного, побігла зустрічати гостей!

Тетянка, щиро дякую вам за ВЖЕ викладені фото шедеврів. Деякі будуть втіленні в життя 9 березня, на день народження коханої дружини. Одна наша бордівчаночка просила не рвати підсніжники, і я з нею згідний( таку красу треба спостерігати в місці , де вона росте-лісі), от я вам і дарую їх, разом з місцем, де вони ростуть))) З весною Вас)))
bqXYS.jpg

щиро дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роблю для коханої "Веллінгтон"...

to be continued...

Вуаля:

yWsTc.th.jpg

Ukpjq.th.jpg mkIvn.th.jpg 23AP4.th.jpg rF1ai.th.jpg 0yNgm.th.jpg

Дружина в кулінарному екстазі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роблю для коханої "Веллінгтон"...

to be continued...

Вуаля:

yWsTc.th.jpg

Ukpjq.th.jpg mkIvn.th.jpg 23AP4.th.jpg rF1ai.th.jpg 0yNgm.th.jpg

Дружина в кулінарному екстазі!!!

Ну ТИ!(без образ) і красавчік)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роблю для коханої "Веллінгтон"...

to be continued...

Вуаля:

yWsTc.th.jpg

Ukpjq.th.jpg mkIvn.th.jpg 23AP4.th.jpg rF1ai.th.jpg 0yNgm.th.jpg

Дружина в кулінарному екстазі!!!

Справжній чоловік! Це без сарказму.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75

Да не може так усе бути ))))) можливо ти сьогодні не побрився,чи замазюрав футболку яку любить твоя дружина,чи може щось забув купити у магазині))))))

Ну бо приготував -ІДЕАЛЬНО!! .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Аж зашарівся, чи то від ваших лестощів, чи то від вина :)

Насправді, ця страва була стартом моїх кулінарних експериментів. Якщо хтось пам'ятає, була така телепрограма "Пекельна кухня" з шефом Гордоном Рамзі. Мене так захоплювала ця програма, і сам Гордон, що я вирішив спробувати його коронну страву стейк "Веллінгтон", за який він постійно махав всіх учасників проекту. Хто б мені років 10 назад сказав, що я буду готувати, та ще й таке, я б розміявся йому в обличчя. Пробував двічі, і двічі фіаско. не те що не смачно, але не гарно виходило. Цей стейк міг би й стати кінцем початку. Але не став...

Нещодавно доця згадала мені" пам'ятаєш ти давно робив таке м'яско в тісті, хочу ще. Думаю, чому б ні.8 Березня скоро, спробую. Вийшло. Напевно досвід дав своє.

Не знаю, кулінарія дає якесь задоволення, насолоду. Може чоловіки скажуть, яка кулінарія - полювання, футбол... А мені до вподоби приготувати щось таке-етаке...

Рецепт тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за срачь, але я ще разок сьогодні напишу (з шефом Гордоном Рамзі) майже усе бачив-ну і крутий чувак!!!Справжній ШЕФ!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не завжди можу притримуватись посту, тому хоч іноді роблю пісні страви. Пісний рис з морквочкою та сушеними білими грибами, свіжий огірок.

post-7249-0-75716100-1425988956_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас легенький супчик з домашньою лапшою, куркою, картоплею та горошком

f09b2ece2d08.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки готував вечерю

проекспериментував з черемшею:

блендер, черемша, сіль, перець, оливкова олія

post-4-0-79200800-1426105446_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки готував вечерю

проекспериментував з черемшею:

блендер, черемша, сіль, перець, оливкова олія

post-4-0-79200800-1426105446_thumb.jpg

І як на смак? напевне смачно..... Завтра попробую і я...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смажена камбала, яку я дуже люблю з дитинства :)

Смажена камбала, це , такі да)) Як саме готуєте? Пацанами ловили в районі Ланжерона ( Одеса), на кусок мідії.

Виглядає це ,приблизно, так?)))

pAc1r.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...