Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Класно! а ви (ти) як робиш(те) я фасолю обов"язково даю,картошку,капусту,м"ясо(свинина,яловичина),сушені гриби,часник і ФІШКА! чу-чуть чорнослива, дає такий собі смак "типу копченості" кисло-сладості(але це на любітєля)

Сьогодні:Карп, посмажений частинками(кусочками) і квашена капуста з олією.Мож потім фото.

Діти не дуже їдять квасолю і чорнослив, а рецепт такий: складаємо в глечик в такій послідовності - обсмажене м'ясо,помідорчик у власному соці, посолити\поперчити, лавровий лист, пасировані цибуля з морквою, порублений часник, підсмажена трохи картопля, посолити поперчити, гриби (печориці), чайну ложку масла коров'ячого, залити окропом, засипати тертим сиром, зверху сметани\мойонеза. Глечики в духовку на 40-60хв при темпю 180-200 град. Потім глечик вийняти і дати настоятися 20 хв.

Хто любить погустіше, до картоплю обвалюють в муці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Класно! а ви (ти) як робиш(те) я фасолю обов"язково даю,картошку,капусту,м"ясо(свинина,яловичина),сушені гриби,часник і ФІШКА! чу-чуть чорнослива, дає такий собі смак "типу копченості" кисло-сладості(але це на любітєля)

Сьогодні:Карп, посмажений частинками(кусочками) і квашена капуста з олією.Мож потім фото.

Діти не дуже їдять квасолю і чорнослив, а рецепт такий: складаємо в глечик в такій послідовності - обсмажене м'ясо,помідорчик у власному соці, посолити\поперчити, лавровий лист, пасировані цибуля з морквою, порублений часник, підсмажена трохи картопля, посолити поперчити, гриби (печориці), чайну ложку масла коров'ячого, залити окропом, засипати тертим сиром, зверху сметани\мойонеза. Глечики в духовку на 40-60хв при темпю 180-200 град. Потім глечик вийняти і дати настоятися 20 хв.

Хто любить погустіше, до картоплю обвалюють в муці.

Да, від дітей багато що залежить)), на рахунок погустіше то я!! коли обсмажую м"ясо з цибулею,тоді додаю трішки муки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глечики ням-ням:

f6jwv.th.jpg kjDbc.th.jpg

post-4-0-99445600-1422388907_thumb.jpg

декілька днів вечорів назад

овочі приварюю трохи, щоб швидше приготувався, навіть цибулю, на 1 хв в киплячу воду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доварюється картопелька :)

Зроблю зараз пюре з маслом і сметанкою

А поки приготував моркву по-корейськи і салат з пекінської капусти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну во: смажений карп(кусками) і квашена капуста, для мене найкраща вечеря з НР.))

post-23661-0-00699600-1422391789_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в нас сьогодні були млинці, начинені капустою, і підсмажені в клярі.... М-м-м-м-м-м-м смакота...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора готував кутю! Рецепт простий, але процес поцікавіше буде, ніж суші крутити, - все таки наша кулінарна традиція ))

2 склянки пшеничної крупи промити 3 рази, залити 5 склянками гарячої води, посолити і варити на маленькому вогні, час від часу помішуючи. Я варив більше години, доки каша не розбухне і не перестане бути твердою на прикус. Макову масу брав вже готову (минулого року добряче намахався з мясорубкою ))). Кашу промити після варки в холодній кипяченій воді, процідити, додати 1-1,5 склянки маку. За смаком додати родзинки, шматочки кураги (попередньо потримавши в кипятку 10 хв. і просушивши), вишні, цукор, мед (бажано додавати перед подачею, щоб не заграв), горіхи (можна різні, в мене були тільки грецькі, попередньо обжарити і почистити від лушпиння). Зі спецій можна мускатний горіх, ванілін. Для того, щоб кутя була не суха - додати півсклянки компоту з сухофруктів. Все перемішати і тримати в холодильнику. Вихід - 2 літрові банки.

П.С. Ще похвалюся тортом, який мама зробила на Новий рік, назву не знаю (мурашник чи теремок?), з вишнями та йоштою, ням! Всім гурманам і кулінарам солодкого Нового року та Різдва!

a mozna meni receptuk i poslidownistj prugotywannja washogo tortuka ? SMAKOTA .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лаваш на сковорідці гріль. В середині куряче філе,сир,майонез,капуста і фішка імбирь! Усе завертаємо і на гріль!!(сковородку)

Для себе добавив гічиці.

post-23661-0-20112500-1422648242_thumb.j

post-23661-0-50333900-1422648253_thumb.j

post-23661-0-23664400-1422648261_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка у вас сковорода для гріля ?

В мене така , але там дрібні ребра , хоч сковорода хороша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка у вас сковорода для гріля ?

В мене така , але там дрібні ребра , хоч сковорода хороша

Ну по перше, не у вас, а в тебе))))

А по друге,розумію запитання,коли я купував років 3-4 назад то конктетно зважав на товщину сковорідки і на висоту ребер,бо догадувався що з "мілкими"невисокими ребрами то не то! На той час то була типу дорога гривень180, бо всі остальні гривень 110.Якось так.)

Якщо помітив(ли) погляньте на край моєї сковорідки яка товщина,цим усе сказано, (якість)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брав по інету =)

Фотки дивився , але в реальності виявилося трохи не те .

Хоч до якості питань нема , все супер , і ручка складається .

Використовується для готування оладок , вони смугасті виходять і для смаження картоплі =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я брав по інету =)

Фотки дивився , але в реальності виявилося трохи не те .

Хоч до якості питань нема , все супер , і ручка складається .

Використовується для готування оладок , вони смугасті виходять і для смаження картоплі =)

А я не так. Ходив по ринку,по супермаркетах,усе як то кажуть щупав,брав у руки зважав на вагу, знайшов на варшавці в одній точці,як взяв у руку і все, (товщина,висота ребр,якість ручки)усе сподобалося.Служить декілька років,смажу стейкі,рибу,ковбаски, лаваші, так це не на вулиці гріль,але-але для дому супер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лаваш на сковорідці гріль. В середині куряче філе,сир,майонез,капуста і фішка імбирь! Усе завертаємо і на гріль!!(сковородку)

Для себе добавив гічиці.

О-о-о-о-о-о-о-о так це ж моя улюблена домашня шаурма! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! жирний + Ням ням... тільки в мене рецепт трішки інший. Але я завше експериментую, кожен раз добваляю якісь інші інгредиєнти... А от імбир це цікаво, я його зазвичай до чаю додаю, попробію і в таку страву..... Респект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ошийок по-гуральськи з кльоцками під вершково-грибним соусом з карамелізованою цибулею.

Нажаль, фото не встиг зробити, під вишневу наливочку і винце пішли, аж засвистіло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лаваш на сковорідці гріль. В середині куряче філе,сир,майонез,капуста і фішка імбирь! Усе завертаємо і на гріль!!(сковородку)

Для себе добавив гічиці.

О-о-о-о-о-о-о-о так це ж моя улюблена домашня шаурма! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! жирний + Ням ням... тільки в мене рецепт трішки інший. Але я завше експериментую, кожен раз добваляю якісь інші інгредиєнти... А от імбир це цікаво, я його зазвичай до чаю додаю, попробію і в таку страву..... Респект.

Йо-йо йой чувак!))))))))) СТОПЕ!!! не той що у чай(свіжий корінь) а маринований!!!! як той що з сушами їдять.)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які суші?!??!?!?!??? Маринований я і так полюбляю, без суш....;) Я його можу їсти банками..... і соєвий соус, але не той що в наших магазинах продають, рідкий як вода, атой, заграничний, густенький.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які суші?!??!?!?!??? Маринований я і так полюбляю, без суш.... ;) Я його можу їсти банками..... і соєвий соус, але не той що в наших магазинах продають, рідкий як вода, атой, заграничний, густенький.....

Да я зрозумів)) я говорю що в лаваш даю маринований імбирь,а ти пишеш що любиш в чай добавляти, а на скільки я знаю у чай дають корінь імбиря(тертий) то щоб ти у лаваш не натер свіжий.Може я щось не так зрозумів, ну то вибачай!))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно. В чай свіжий, в страви маринований..... :smile3:

)) Я також маринований просто так люблю,і соєвий соус інколи до страв додаю замість солі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю трохи темних фарб в цю смачну тему...

Сьогодні зранку попросили мене допомогти купити свинячу рульку. Мій кум займається м'ясом. Подзвонив, - є. Думаю, візьму й собі. Взяв. М'ясна, вчорашній забій. Пригадав, як півтора роки тому в Луганську куштував смачнющу рульку по чеському рецепту. З людиною, яка мене пригощала, я зв'язок втратив. Але основні інгредієнти пам'ятаю: темне пиво, мед, гірчиця. Поліз в гугл. Зупинився на наступному рецепті. Купив літру смачного темного пива на розлив ("Южная Баварія"), корінь селери, зерна гірчиці. Мед в мене від людини, в якої пасіка - хоббі; смачнішого не їв і він його не продає. Здавалось, кулінарному шедевру "нє міновать". Цілий день ходив з повним ротом слюни. Але не так сталося, як гадалося. М'ясо вийшло не достатньо м'яким, аромат "не той", шкірка хрумтіла "не так". Щоб зрозуміли масштаб мого фіаско, скажу, що закінчували вечерю ми з дружиною ковбасою і сиром. Трохи втішило лише одне: дітям сподобалось, на моє превелике здивування.

Так що, хто знає смачні рецепти з рульки, - діліться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю трохи темних фарб в цю смачну тему...

Сьогодні зранку попросили мене допомогти купити свинячу рульку. Мій кум займається м'ясом. Подзвонив, - є. Думаю, візьму й собі. Взяв. М'ясна, вчорашній забій. Пригадав, як півтора роки тому в Луганську куштував смачнющу рульку по чеському рецепту. З людиною, яка мене пригощала, я зв'язок втратив. Але основні інгредієнти пам'ятаю: темне пиво, мед, гірчиця. Поліз в гугл. Зупинився на наступному рецепті. Купив літру смачного темного пива на розлив ("Южная Баварія"), корінь селери, зерна гірчиці. Мед в мене від людини, в якої пасіка - хоббі; смачнішого не їв і він його не продає. Здавалось, кулінарному шедевру "нє міновать". Цілий день ходив з повним ротом слюни. Але не так сталося, як гадалося. М'ясо вийшло не достатньо м'яким, аромат "не той", шкірка хрумтіла "не так". Щоб зрозуміли масштаб мого фіаско, скажу, що закінчували вечерю ми з дружиною ковбасою і сиром. Трохи втішило лише одне: дітям сподобалось, на моє превелике здивування.

Так що, хто знає смачні рецепти з рульки, - діліться!

Мда....буває((. Так, приготувати добре рульку то не лаваш заварганити))) троха є мороки.Я чув що багато хто перед запіканням трішки відварює,а потім коли печеться потрібно за допомогою ложки часто поливати (соком що з низу утворюється).Я колись пік,але без там усяких пив,медів,просто натер добряче сіллю,перцем, понатикував ножем отворів і туда часника багато.Потім завернув рульку у харчову плівку і як мінімум на ніч у холодильник.Запікав у рукаві довго,під кінець його відкрив полив пару разів тим соком, його у низу багато. В самому кінці включив функцію(в мене в духовці така є) інфрачервоне нагрівання і буквально за декілька хвилин м"ясо з верху (якто кажуть зсхвачується)шкірка стає темною .

Ну ось якось так,не скажу що прям вийшло супер блюдо,але і я не мастер шеф)))))))))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По вулиці Конякіна там де заправка "ОККО" за нею є гендель,я там не був вже пару років(вроді би "Талін") то там їхнє супер блюдо була рулька в томаті(точно не пам"ятаю) це хоча і генделик був(а може ще і є) але на ту рульку спеціально завжди приїзджали якісь пузаті дядьки (може чиновники). Я не їв, бо ми там пиво з чіпсами"лупили"(грошей не було) але та рулька майже завжди пахла на весь зал і я замічав на столах що вона аж прям сильно була полита якимось томатно часниковим соусом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По вулиці Конякіна там де заправка "ОККО" за нею є гендель,я там не був вже пару років(вроді би "Талін") то там їхнє супер блюдо була рулька в томаті(точно не пам"ятаю) це хоча і генделик був(а може ще і є) але на ту рульку спеціально завжди приїзджали якісь пузаті дядьки (може чиновники).

Тут підтримую на всі 100%. Рулька в них класна. Але це трохи не те. В них така собі рулька по-українськи, під чарочку. А я хотів під пивко (фото)... :_03:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По вулиці Конякіна там де заправка "ОККО" за нею є гендель,я там не був вже пару років(вроді би "Талін") то там їхнє супер блюдо була рулька в томаті(точно не пам"ятаю) це хоча і генделик був(а може ще і є) але на ту рульку спеціально завжди приїзджали якісь пузаті дядьки (може чиновники). Я не їв, бо ми там пиво з чіпсами"лупили"(грошей не було) але та рулька майже завжди пахла на весь зал і я замічав на столах що вона аж прям сильно була полита якимось томатно часниковим соусом.

То було онлі для чиновників. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...