Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

сам

ну то розповідай як робив ;)

Де нут купував?

"Здорова" страва. Я б таке їла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам

ну то розповідай як робив ;)

Де нут купував?

"Здорова" страва. Я б таке їла)

ну саме цей нут в ПАККО купив, а в загалі нут не проблема добути, колись і в "кришнаїтів" купляв (найдешевше ніби було) і в Вегетусі замовляв

в цій страві головне гарно замочити нут, і то правда що пишуть замочити треба на годин 10-12 в великій кількості води

потім як набухне ставимо варити, і варимо 1-2 години (в залежності від сорту) поки не стане уже розварений, не солити

(дехто радить кидати соду але то не наш вибір, можна ще кинути картоплинку під час варіння, але я просто так варив)

(як буде википати вода то доливати, я варю під кришкою мені вистачило)

як звариться зливаємо воду(відвар) і залишаємо, він нам ще знадобиться

нут і відвар охолоджуємо до кімнатної температури, бо гаряче краще кидати в блендер до леза "тупляться"

далі блендження,

почав я з кунжуту, я використав сирий, але напевно краще було б підсмажити,

мій блендер змолов ті 2 ложки в муку швиденько

кидаємо весь нут в блендер і вливаємо трохи відвару, блендимо, додаємо відвар по потребі бо сам нут буде густий і не буде опускатися під час блендження

маса має бути однорідною і перемішатися в блендері, для цього і використовуємо відвар

(але не перестарайтеся з відваром - маса повинна бути масткою)

а далі включаємо фантазію і додаємо хто що любить - зелень, приправи, лимонний сік, сіль, перець, часник

олію можна використовувати буть-яку я люблю оливкову рафіновану

з часником обережно залишається дивний смак, як на мене - краще додавати перед вживанням свіжий

після приготування можна вживати, але мені подобається коли на 1-2 години поставити в холодильник

"Здорова" страва. Я б таке їла)

на цього разу не вийде - бо я вже все з'їв, хіба що наступного :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за рецептик! Спробую приготувати!

колись і в "кришнаїтів" купляв (найдешевше ніби було) і в Вегетусі замовляв

що це за точки? Здай :)

цього разу не вийде - бо я вже все з'їв, хіба що наступного :)

та я не те мала на увазі)

Багато страв у цій темі хоч і апетитно виглядають, але я б їх не їла через мій пунктик щодо здорового харчування

А от твоя страва мене зацікавила і хочу приготувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись і в "кришнаїтів" купляв (найдешевше ніби було) і в Вегетусі замовляв

що це за точки? Здай :)

ну

перше

Храм Крішни Shchorsa street, 39 Lutsk Volyns'ka oblast

на гуглмепсі є

в дворику в них є ларьочок з всілякими штучками і продуктами також

(ще там в них після кожного "служіння" святковий обід, годують всіх. Страви аля Намасте, вірніше в Намасте страви аля як них)

а вегетус то http://www.vegetus.com.ua/

зараз вибір не дуже, бо в основному власне виробництво

(за Януковича було багато імпортного)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні рис готував з піджаркою(свинина,цибуля,гриби), а на дисерт дружина кексом порадувала,+ тісто яке залишилося від кексу пішло усе на міні кекси і обрізки(власне мені це саме вкусне)

post-23661-0-52999000-1425066587_thumb.j

post-23661-0-77440800-1425066597_thumb.j

post-23661-0-67740800-1425066618_thumb.j

post-23661-0-80689000-1425066629_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кохана ще щось там "мутить"з печивом "МАРІЯ"+ кокао+масло. Ну я вже не вникаю,знаю одне на вихидні буде вкусняшка))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

a mene mij kohanuj cholowik pobalywaw....ja y wannij swoji kosmetuchni masku i procedyru , a win prugotywaw nam wecherjy...njam-njam....osj foto

post-26756-0-97377600-1425067543_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

a mene mij kohanuj cholowik pobalywaw....ja y wannij swoji kosmetuchni masku i procedyru , a win prugotywaw nam wecherjy...njam-njam....osj foto

Ледь-ледь зрозумів!що ви написали)) але і так усе ясно "красота" і напевно смакота!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />а на дисерт дружина кексом порадувала,+ <br />
<br /></p>

Я і з першого разу прочитав так, але... прийшлось перечитувати)))

А по темі, щавльовий борщ,зварений власноруч,заморожене сало в часнику/чорному перці/солі, чорний хліб і цибуля. + 3 по 35.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене немає укр.клавіатури і тому пишу на швидку руку, потрібно або переклеювати букви, а мені це не вигідно, або, ось як я зараз, писати через трансліт і копіювати, а так ліньки, вибачайте... :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кохана ще щось там "мутить"з печивом "МАРІЯ"+ кокао+масло. Ну я вже не вникаю,знаю одне на вихидні буде вкусняшка))

солодка ковбаска)))ммм...давненько не робила))нагнали охоту)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кохана ще щось там "мутить"з печивом "МАРІЯ"+ кокао+масло. Ну я вже не вникаю,знаю одне на вихидні буде вкусняшка))

солодка ковбаска)))ммм...давненько не робила))нагнали охоту)

Якщо честно я і не знав(що роблять з цими інгредієнтами), прийшов щойно і кажу"Я шарю, на Борді! усе розказали ви пані робите ковбаску!а вона "Да ти прям дедектив йоптєль-моптєль!))))" і так ясно! а я опустив голову)) і пішов писати на Борді! :-)що я ло. (ну просто не знав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

hochy receptuk solodkoji kowbasku....

на кілограм печива Марія-1 стакан подрібнених(я попередньо трішки піджарюю на сухій сковорідці)грецьких горіхів,150 гр вершкового масла,3 столові ложки какао і близько 150 мл згущеного(білого)молока.Всі інгредієнти змішую(печиво,дуже тверде,то ломати на маленьки кусочки довго і тяжкувато трохи..то я беру іх у торбину і качалкою гримаю :0155: )формую у формі ковбаски-в харчову плівку(або в фольгу) і в холодильник))

Пропорції приблизні,то ж в процесі можна добавити більше какао і згущонки,якщо любите солодше))

З.І. Експкремнтувала з різним печивом,але Марія смакує найкраще)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />ломати на маленьки кусочки довго і тяжкувато трохи <br />
<br /></p>

от нащо зразу здавати хитрощі приготування?!?!) нехай пальчиками-пальчиками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуляш за цим рецептом

Фотку не скину , бо нема кабеля до мобілки дома , але вийшло з вигляду точно як на цьому фото =)

При обжарювання дав забагато олії , в слідуючий раз буду обачніший

k-1031-05.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й не тільки для холостяка це знахідка (мультиварка), а й для молодих мам чи просто заклопотаних баришень :_07: я от вчора для прикладу готовила такий собі пиріжок зі згущонки: post-18652-0-14972600-1425197768_thumb.j

А зранку вже встигла "збацати" :_02: рис з сосисками :_02: І ніхто не залишився без уваги - ні чоловік ні кіт :_16: Мулька суттєво допомагає :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені подобається сам процес готування - то підсипав щось, то помішав... :)

от саме зараз доварюю "гречку з овочами", головне зловити момент коли вода вже википіла але ще не почало пригоряти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...