Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Влітку, червоний борщ без вишні... не тойво. Не борщ!

Якщо чесно, ніколи не додавала у борщ вишні. Про смак не сперечатимусь - не доводилось куштувати ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я на зиму вишні морожу. Взимку компот, ну і в борщ! Дуже смачно. Дає таку кислинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно, ніколи не додавала у борщ вишні. Про смак не сперечатимусь - не доводилось куштувати ніколи.

Вишні в борщі - саме те... Скуштуйте, це дуже смачно.... А в нас вчора пончики зі смородиною були... Ням-ням...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибка для коханого чоловіка.

В мене дружина вчора теж зловила на Північному ринку карпика. Зжарила на вечерю. Смакота. Та ще й в тему підї--ла що я на день рибака свою вже зловила, побачу що я зловлю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогано смакують шампінйони піджарені на пательні, а ще якщо добавити сметани... пальчики оближеш не довго готувати, але в таку жару лишня камфорка , як кулак у спину.

Ага мені ще дуже смакує салатик нашвидку руку беру помідори, огірки, цибульки все нарізаю посолю і сметани ням.ням , а семе смакота на дні , ця сік-юшка на дні з помідорчиків огірочків і сметани. І до бульби в любому виді (жарена, варена, печена) такий вітамінний салатик і корисно і смачно швидко, дешево (огірків та помодор зараз валом) та і до шматочка сальця оригінально підходить, дивись з'їв 250 грам сала пів буханки хліба і салатик і ситий до ранку (якщо вечеряєш) .

Смачного!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Влітку, червоний борщ без вишні... не тойво. Не борщ!

Якщо чесно, ніколи не додавала у борщ вишні. Про смак не сперечатимусь - не доводилось куштувати ніколи.

А ти спробуй, не пошкодуєш ;) Це є давній традиційний підкислювач борщу в українській кухні. Мене моя баба так навчила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я на роботі і чоловік поїхав, тому і виготовлювати не хочеться, але надивилась ваших фото і аж слинки пішли, ось і думаю, а навіщо готувати самому, походити до вас у гості....... і уже ситий........ :_04::0111::_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я на роботі і чоловік поїхав, тому і виготовлювати не хочеться, але надивилась ваших фото і аж слинки пішли, ось і думаю, а навіщо готувати самому, походити до вас у гості....... і уже ситий........ :_04::0111::_07: :_07: :_07:

ЩОсь на кшталт "Дайте пити, бо так хочеться їсти, що немає де переночувати" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я на роботі і чоловік поїхав, тому і виготовлювати не хочеться, але надивилась ваших фото і аж слинки пішли, ось і думаю, а навіщо готувати самому, походити до вас у гості....... і уже ситий........ :_04::0111::_07: :_07: :_07:

ЩОсь на кшталт "Дайте пити, бо так хочеться їсти, що немає де переночувати" :)

ні, пити є що, де переночувати також, продуктів також повний холодильник, але при такій жарі + загружена роботою, так ось до мене в гості прийшла лінь ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже колись писав,але ще разок розкажу,бо! смачніше запеченої скумбрії мало що буває.

Мариную скумбрію в лимоні і трішки(зовсім чучуть)майонеза,ну і сіль. І ще придумав запікати її на "подушці"з моркви та цибулі,попередньо підсмажених трішки, бо потім усі соки від риби їх просочують і до гарніра те що треба ммм..Потім у фольгу і у духовку максимум на 20хвилин,потім відкриваю і вмикаю функцію "Гриль" на 3-5хвилин як кажуть щоб дійшла,і кірочка утворилася, ну в принципі все))на гарнір люблю рис,ну і + пан салат з овочів і олією обов"язково!))

post-23661-0-85738100-1436383668_thumb.j

post-23661-0-70466500-1436383678_thumb.j

post-23661-0-03613500-1436383695_thumb.j

post-23661-0-50912300-1436383703_thumb.j

post-23661-0-72167300-1436383709_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже колись писав,але ще разок розкажу,бо! смачніше запеченої скумбрії мало що буває.

Мариную скумбрію в лимоні і трішки(зовсім чучуть)майонеза,ну і сіль. І ще придумав запікати її на "подушці"з моркви та цибулі,попередньо підсмажених трішки, бо потім усі соки від риби їх просочують і до гарніра те що треба ммм..Потім у фольгу і у духовку максимум на 20хвилин,потім відкриваю і вмикаю функцію "Гриль" на 3-5хвилин як кажуть щоб дійшла,і кірочка утворилася, ну в принципі все))на гарнір люблю рис,ну і + пан салат з овочів і олією обов"язково!))

ny wse....znowy idytj sljynku.....mabytj smakotaaaaaaa.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юра, як запостить щось - то зразу починає в животі крутити і слинка тече :) Молодець.

Хотів, до речі, запитати у досвідчених кулінарів на рахунок шашлику з сердця. Чи хто робив, який рецепт і нюанси з власного досвіду? Бо дружина прикупила декілька телячих сердець, на вихідних думаю спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів, до речі, запитати у досвідчених кулінарів на рахунок шашлику з сердця. Чи хто робив, який рецепт і нюанси з власного досвіду? Бо дружина прикупила декілька телячих сердець, на вихідних думаю спробувати.

Ого! я не чув про таке-шашлик з сердця!

А доречі чиї сердця?(не прикалуюсь) ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого! я не чув про таке-шашлик з сердця!

А доречі чиї сердця?(не прикалуюсь) ))

Та я теж не чув, не їв, але гугля видала декілька рецептів, хотілось би почути відгуки реальні.

А рецепт який сподобався, то так виглядає та і на око не погано

Шашлик із серця

Інгредієнти:

1 кг телячого серця,

3-4 зелених солодких перцю,

4 гострих перців (або за смаком),

4-5 зубчиків часнику,

200 мл 3% оцту,

сіль, перець.

Приготування:

Серце розріжте навпіл, промийте і наріжте кубиками. Дрібно наріжте солодкий і гострий перець, часник пропустіть через прес, додайте укус і сіль і Замаринуйте в цій суміші шматочки серця на добу.

Обсмажте над вугіллям і подайте з соусом з лимонного соку, рослинного масла і ріпчастої цибулі.

5f0c53d7e033.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого! я не чув про таке-шашлик з сердця!

А доречі чиї сердця?(не прикалуюсь) ))

Та я теж не чув, не їв, але гугля видала декілька рецептів, хотілось би почути відгуки реальні.

А рецепт який сподобався, то так виглядає та і на око не погано

Мда, гарно виглядає, навіть не можу уявити яке воно на смак,надіюсь поділетеся.

Ладно усім надобраніч,а я іду бахну холодного тіпа МОХІТО!! :_07: (безалкогольний,мята, лимон,спрайт) бо душно капець.

post-23661-0-58995000-1436390199_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні готував горщики, чи як в кафе називають "жаркое" знаю,що існує рецептів дууже багато!у кожного свій,ось сьогодні готував не по ні яким рецептам, а просто "викрутив". Підсмажив шинку кусочками(з цибулею і морквою) + картопля кусочками+горошок+відварений білий гриб+капуста молода.І саме головне соус!!!

Рецепт соуса: я відварюю сухі білі гриби,а на тому відварі(основа) роблю сам соус, вийняв гриби і процідив відвар,окремо в тарілці розмішую сметану з двома чайними ложками муки(щоб згустився) і трішки теплої кип"яченої водички,а потім усе до купи, добре розмішую і заливаю в горщики! Ну а там в духовку на 40-60хв. 200-220градусів(в залежності від духовки)

PS: якщо помітили не давав ніде часника, не просто так, бо він,після 30хвилин у духовці починає смердіти,отож краще добавити(видушити)трішки у вже готове блюдо, і запах кращий і взагалі не усі його полюбляють.Даю фото перед приготуванням,бо потім немає змісту) те саме)

PS2: думаю ви помітили там де більше це мій :_39:

post-23661-0-80629800-1436466430_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

називають "жаркоє існує рецептів дууже багато!

PS2: думаю ви помітили там де більше це мій :_39:

Це у вас сімейка маленька, у нас робиться 8 таких горщиків, великій мені і всім по одному ну і один прозапас. А ще ми готуємо в горщиках ручної роботи які робив гончар з Кульчина, получаються смачніші ніж в куплених горщиках. Ще не було такого що хтось не зїв свою порцію. Підтримую горщикі, +1 від мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружина приготувала домашній квас. Враховуючи простоту рецепту, був несподівано вражений смаком (всякі Аверси в порівняння не йдуть). І якщо вірити складу Галки на упаковці, все натурально.

Інгредієнти на 10 літрів напою:

* 10 літрів води

* 25 г дріжджів пресованих

* 3 ст. ложки напою "Галка"

* 1 ч. ложка лимонної кислоти

* 4 стакани (200 г) цукру

В літрі теплої води розвести дріжджі, цукор, лимонну кислоту, галку. Добавити 9 л води. Годину дати постояти при кімнатній температурі. Далі в холодильник. Через годин 10 квас готовий до вживання. Смачного!

post-10440-0-70196700-1436471457_thumb.j

post-10440-0-67398400-1436471467_thumb.j

post-10440-0-17225100-1436471480_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ми вечеряли овочевим соте... Всі інгредієнти свіженькі, щойно зірвані з городу.... Молоденька картопелька, кабачки, цукіні, морква, цибулька, часник, кріп.. Ням-ням-ням............

post-10669-0-16732600-1436640144_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні ми вечеряли овочевим соте... Всі інгредієнти свіженькі, щойно зірвані з городу.... Молоденька картопелька, кабачки, цукіні, морква, цибулька, часник, кріп.. Ням-ням-ням............

Мда.. усе просте саме смачне, да ще й коли щойно з городу ммм...... Колись читав, не згадую де,що овоч насправді рахується свіжим і самим корисним, максимум 15хвилин після збору. Я так само коли на дачі готую овочеве рагу, то також не розумію точніше розумію чому так смачно і чому інший смак.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, ділюся враженням від шашлику із сердця.

В наявності було сердце вагою майже в 2 кілограми. Сердце було почищене від жиру та інших часточок не потрібних нам та порізане на шматочки стандартного розміру.

Для маринаду використали сіль, олію, оцет, перець чілі, цибульку та часник та відправлено в холодильник.

8cd68a72fd27f8f107e92d448b5aff9d1436725262.jpg

Добу простоявши в холодильнику шашлик потрапив на шампура.

8cd68a72fd27f8f107e92d448b5aff9d1436725239.jpg

Ну, а за 15-20 хвилин був вже такий результат.(Ранувато зняв для фото, потім ще на жар поставив) Але суть видно

8cd68a72fd27f8f107e92d448b5aff9d1436724849.jpg

По смаку скажу так, майже ніякої різниці зі звичайним шашликом, різниця є у консистенції - сердце більш жорстке, проте як варіант для мангалу точно має місце для життя. І звичайно, ціна на серце значно демократичніше, купляли по 35 грн за кілограм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво було б скуштувати.... Часто готую страви з серця, але до шашлику ніколи не додумувався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні жарилв дрібну рибу у фритюрниці (верховодку та маленькі підлящикі) вийшла супер страва. Ну як чіпси, береш рибку та можна їсти все ну крім голови. Фото не було як зробити не вспів, як накинулись особливо сподобалось дітям. Одна тільки морока з чищенням дрібноти. Рекомендую. При нагоді обовязково ще приготую, мені більш ніж сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...