Перейти до змісту

Методи контрацепції


solnishko

Контрацепція  

456 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Також користуюсь методом переривання. Причому все життя з усіма партнерами, і зараз з дружиною. Ніколи не підвів, неврозів немає, все, що написано в попередньому пості не помічав. Коли вирішили завести дитину - жінка завагітніла через місяць приблизно. Так що все нормально.

По пунктам:

-- Презервативами кілька разів пробував користуватись, ні разу не сподобалось ні мені, ні партнерші. Хіба що був змушений його вдіти при анальному сексі, але, як розумієте, не з причин контрацепції :)

-- Гормональні не кожна дівчина захоче пити, тай корисність їх для організму дуже сумнівна.

-- Спіраль... Так, хороша штука. Тільки забули сказати, що коштує вона десь від 2000 грн. і вище. Не кожна пара, особливо незаміжні, можуть собі це дозволити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Ну в принципі, є ще 10 днів до місячних і 10 після. :)

У мене кіндер, не був сюрпризом. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в принципі, є ще 10 днів до місячних і 10 після. :)

У мене кіндер, не був сюрпризом. :)

Якщо так рахувати, то можна точно залетіти :)

Більшість сходиться на думці, що 2-3 дні до і після, і то тут всяке може бути.

крім того, при нестабільному циклі важко це вирахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спіраль... Так, хороша штука. Тільки забули сказати, що коштує вона десь від 2000 грн. і вище.

У спіралі набагато більше протипоказів, ніж у гормональних контрацептивів. До речі, таблетки часом приписує лікар - гінеколог в якості ліків, коли жінка не може завагітніти, чи у неї проблеми з яєчниками і т.д , після їх відміни підвищується фертильність. А спіраль не можна ставити жінкам, що не народжували. Коли стоїть спіраль, місячні ідуть довше, болючіше та рясніше. Якщо на момент встановлення була невиявлена СС інфекція, то це взагалі буде мати невтішні наслідки.На рахунок ціни на спіраль - то це явний перебір, так багато коштують спіралі з золотим напиленням (наскільки мені відомо). Не дивлячись ні на що, залишаюся палким НЕ прихильником методу перерваного акту, що то за близькість, вибачте, коли не можеш розслабитися і весь час думаєш, а коли б то тобі "вискочити"??? Та й ніяких гарантій, всі вищенаведені приклади є непереконливими, я маю стільки ж прикладів зальотів)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російська рулетка цей ваш метод переривання і рахування днів. Нунафіг такий азарт :_38: В сім'ї ще куди не йшло, кіндер швидше за все буде бажаним, а якщо це несерйозні стосунки, чи партнерам по 15, та й болячки всякі, ніхто ж не тягне партнера спочатку на аналізи, а тоді до ліжка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що то за близькість, вибачте, коли не можеш розслабитися і весь час думаєш, а коли б то тобі "вискочити"???

а тобі то що напрягатись, не ти ж вискакуєш?:)та й напряга в цьому ніякого немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Tolik_lt

якраз жінці то і тра напрягатись, а раптом не встигне??? :D в париві страсті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ППА ніразу не варіант запобігання вагітності. Оскільки живчики виділяються не тільки в кінцевому варіанті (при оргазмі), але й на протязі всього статевого акту. Мала їх кількість знаходиться в смазці, яка виділяється під час статевого акту. Так шо Юрген, тобі просто щастить, поки що. Природнім є секс з фіналом в жіночому лоні. Зазвичай жіночий оргазм відбувається на останніх хвилинах сексу, а чоловік вискакує, і оргазм не відбувається. В жінки стрес і невдоволення. ППА -не катить....

Безпечним секс є 3 дні до, 3 дні після, і то тільки в тому випадку, коли за циклом можна годинник звіряти :). Якщо цикл нестабільний - не поможе. Але й то не факт, відомі випадки виникнення вагітностей під час місячних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в принципі, є ще 10 днів до місячних і 10 після. :)

У мене кіндер, не був сюрпризом. :)

Якщо так рахувати, то можна точно залетіти :)

Більшість сходиться на думці, що 2-3 дні до і після, і то тут всяке може бути.

крім того, при нестабільному циклі важко це вирахувати.

немає 10 - 2 максимум 3. Перевірено :) Треба і цикл враховувати. 23/25/27 днів. Речі суто індивідуальні. Крім того, (хто практикує таке) можна і під час місячних завагітніти.

10 днів до і 10 після при циклі 20-25 днів? о_О

Цикл у всіх різний. в когось стабільно (можна календар звіряти) в когось зміщується на день-два. В когось затримки через нервові/фізичні навантаження.

Були в нас ОК. Але 14 років перериваємо і нічого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну в принципі, є ще 10 днів до місячних і 10 після. :)

У мене кіндер, не був сюрпризом. :)

Якщо так рахувати, то можна точно залетіти :)

Більшість сходиться на думці, що 2-3 дні до і після, і то тут всяке може бути.

крім того, при нестабільному циклі важко це вирахувати.

Я не рахую, у мене для цього э дружина :)

Ну а якщо буде ще один кіндер. Ну значить буде! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай жіночий оргазм відбувається на останніх хвилинах сексу, а чоловік вискакує, і оргазм не відбувається. В жінки стрес і невдоволення

як цікаво:rolleyes:а якщо він не вискакує, а фінішує у жіночому лоні, а вона у неї ще не відбувся оргазм, чи уникає вона в цьому випадку стресу і невдоволення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай жіночий оргазм відбувається на останніх хвилинах сексу, а чоловік вискакує, і оргазм не відбувається. В жінки стрес і невдоволення

як цікаво:rolleyes:а якщо він не вискакує, а фінішує у жіночому лоні, а вона у неї ще не відбувся оргазм, чи уникає вона в цьому випадку стресу і невдоволення?

Деякі жінки отримують задоволення від чоловічої еякуляції.. :) ЖІночу психіку та почуття нам невідомі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що то за близькість, вибачте, коли не можеш розслабитися і весь час думаєш, а коли б то тобі "вискочити"???

а тобі то що напрягатись, не ти ж вискакуєш?:)та й напряга в цьому ніякого немає

Ну як, а гаркнути у вухо: "не в мене" ;)

А по темі, то жоден засіб не дає 100% гарантії. Це я як мати трьох дітей кажу  :0024: 

Жартую, звісно, все було плановано і при моєму то досвіді, третій виявився сюрпризом трохи раніше запланованого.

Після того, мені весело читати ваші впевнені міркування, щодо "Хобот вовремя вынимать надо!" чи то прорахунки циклів... І ще, знаю не одну дитину, що з'явилася на світ при наявності спіралі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

100%

Усе, ніякого секасу. Піду в монастир, пиво варити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок вчасного доставання хобота, це не діло бо поперших, як писалось вище:

1) жінки здебільшого пізніше за чоловіків отримують оргазм

2) для мужика теж тільки відчуваєш блаженне задоволення і обриваєш його достаючи свій хобот

це називається перепихнутись а не покохатись з дорогою (кому просто знайомою чи переходжою) людиною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок вчасного доставання хобота, це не діло бо поперших, як писалось вище:

1) жінки здебільшого пізніше за чоловіків отримують оргазм

2) для мужика теж тільки відчуваєш блаженне задоволення і обриваєш його достаючи свій хобот

це називається перепихнутись а не покохатись з дорогою (кому просто знайомою чи переходжою) людиною

а я колись читав, що поки чоловік кінчить жінка може отримати декілька оргазмів. як ви думаєте, це правда??

о, і тепер я буду знати- якщо в піхву кінчаєш- значить любиш, а на животик- неповага, перепихнувся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і коли ви то всьо встигаєте? може на форумі якась темка підпільна для тих цілей прихована? :0141:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, і тепер я буду знати- якщо в піхву кінчаєш- значить любиш, а на животик- неповага, перепихнувся

а коли в попу - то платонічне кохання :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в принципі, є ще 10 днів до місячних і 10 після. :)

У мене кіндер, не був сюрпризом. :)

kmd, ну ти даєш :D якшо так рахувати, то за 10 років дома буде невеликий дитсадок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  До речі, згадала про ще один міф: безпека завагітніти під час лактації. Вичитала на стендах в пологовому, що вона має місце лише коли годування відбувається не рідше як через кожні 4 години.  От тому то і трапляються мамочки, що взнають про вагітність з шевелінням дитини.

Тематична картинка   :D

post-2742-1276064638,47_thumb.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...