Перейти до змісту

Методи контрацепції


solnishko

Контрацепція  

456 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Пошукала, ніби нема цієї теми..(а дивно) От і вирішила поцікавитися, шановні лучани - форумчани, який захист ви обираєте для себе і партнера? Кожен з цих варіантів має свої переваги і недоліки. Одним не подобається секс у презервативі, іншим протипоказана внутрішньоматкова спіраль, комусь незручно приймати в один і той же час таблетки, чи не хочеться кидати палити. Отже, к бою, амігос)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

-щоб не завагітніти треба пити чай!

-до того чи після того?

-замість того

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 vampirich

ой, і то мені чоловік говорить))))) щось не дуже ви любите чайочок сьорбати)) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в чоловіків є така перевага, що вони можуть і не знати, що стали батьками, на відміну від жінок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тяяяк, нарила рейтинг надійності контрацептивів в принципі, згідна.

1 місце – найнадійніші методи: хірургічна стерилізація і гормональні контрацептиви (будь-які).

2 місце – внутрішньоматкова спіраль

3 місце – презерватив. З ним вірогідність завагітніти менше 10%.

4 місце – сперміциди

5 місце – усі інші, список яких завершує перерваний статевий акт

Мені один знайомий, наприклад, розповідав, що хотів придбати презервативи в "табаківському" ларьочку і випадково заглянувши всередину, побачив, що продавщиця сидить і пробиває пачки презиків голкою..Сила, да? Якщо у когось рвався, то може і вона, зараза посприяла :g16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони можуть і не знати, що стали батьками

а вона вам тра? потім будуть маленькі "отпрыски" вампірчики ссати з вас аліменти замість крові)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені один знайомий, наприклад, розповідав, що хотів придбати презервативи в "табаківському" ларьочку і випадково заглянувши всередину, побачив, що продавщиця сидить і пробиває пачки презиків голкою..Сила, да? Якщо у когось рвався, то може і вона, зараза посприяла :g16:

Знайомого звали Ганс Крістіан Андерсен.

Подібний боян ще з радянських часів ходив (тільки не за табачний ларьочок).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Mr. Ves

Напевно саме тому він тепер купує гумові вироби тільки у аптеках)) вірити - не вірити, то особиста справа кожного, але презервативи часом рвуться(і гнуться, як казав один дідок))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Mr. Ves

Напевно саме тому він тепер купує гумові вироби тільки у аптеках)) вірити - не вірити, то особиста справа кожного, але презервативи часом рвуться(і гнуться, як казав один дідок))))

З таким підходом 100% захист від вагітності дасть тільки утримання від самого сексу ;)

В юності сам користувався презервативами і знаю, що упаковка повинна бути герметична - не здуватися при натисненні на неї   :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Mr. Ves

От бачите! Поділилися з менш досвідченими однополчанами корисним досвідом! ^_^

З таким підходом 100% захист від вагітності дасть тільки утримання від самого сексу

та, я така)) обережність - моє друге ім"я :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращий спосіб запобігання вагітності - це таблетка аспірину, затиснута між коліньми :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно саме тому він тепер купує гумові вироби тільки у аптеках))

В аптеках голки закінчились? :lol: А якщо серйзно - то для дій як правило потрібна мотивація. Поясни ДЛЯ ЧОГО продавщиці презервативів і сигарет витрачати свій час і зусилля на дірки в презервативах?

Найкращий спосіб запобігання вагітності - це таблетка аспірину, затиснута між коліньми

Ну не скажи. :lol: Моя збочена фантазія дуже швидко знайшла спосіб обминути цю перешкоду :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Найкращий спосіб запобігання вагітності - це таблетка аспірину, затиснута між коліньми :)

Пробувала?

З заходом ззаду цей спосіб не допоможе :Р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені один знайомий, наприклад, розповідав, що хотів придбати презервативи в "табаківському" ларьочку і випадково заглянувши всередину, побачив, що продавщиця сидить і пробиває пачки презиків голкою..

...і наповнює їх живими сперматозоїдами, для надьожності

Да! Сила!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращий спосіб запобігання вагітності - це таблетка аспірину, затиснута між коліньми :)

Пробувала?

З заходом ззаду цей спосіб не допоможе :Р

Ех, то не я придумала.... Є безліч варіантів, як обійти цей спосіб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Mr. Ves

Напевно саме тому він тепер купує гумові вироби тільки у аптеках)) вірити - не вірити, то особиста справа кожного, але презервативи часом рвуться(і гнуться, як казав один дідок))))

Вони то часом рвуться, але точно не від проколу. Теоретично, якщо він проколотий то порветься на етапі надівання.

А з зажатою таблеткою аспірину навіть веселіше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з зажатою таблеткою аспірину навіть веселіше ;)

Я би сказав не веселіше, а тугіше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 erica

Я би пояснила, якби сама була продавщицею)))і врєдітєлєм)))) :rolleyes: а так я добра))

З.І і очевидно наївна, раз мене так развєлі))) хєх))

2 SunSeth

Бачу в вас хфантазія розгулялася мало місця)))) книжки можна писати ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви тут про що говорите??? УКРАЇНЦІВ МАЄ БУТИ БАГАТО

не всі кого ми чпокаєм "Українки",такшо мають бути і засоби контрацепції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Метод перерваного статевого акту" - це самообман, а не засіб контрацепції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Метод перерваного статевого акту" - це самообман, а не засіб контрацепції

Использовали с женой без проблем, потом созрели до ребёнка - забеременела сразу. Ну и дальше продолжаем так предохраняться, уже почти 7 лет, так что

"Хобот вовремя вынимать надо!"(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Метод перерваного статевого акту" - це самообман, а не засіб контрацепції

Использовали с женой без проблем, потом созрели до ребёнка - забеременела сразу. Ну и дальше продолжаем так предохраняться, уже почти 7 лет, так что

"Хобот вовремя вынимать надо!"(с)

по-перше, в тому то й справа, що багато хто не знає, коли те "вовремя" і отримують через 9 місяців сурпрайз. по-друге, який в тому прикол бути постійно "на стрьомі"? по-третє, для довідки

Многие психологи и специалисты в области сексологии полагают, что прерванный акт может нанести вред сексуальному здоровью как мужчины, так и женщины. Как известно, при нормальном половом акте семяизвержение должно происходить рефлекторно, без участия нашей воли. При прерываемом сношении мужчина с напряженным вниманием ждёт момента семяизвержения и оргазма. В момент наивысшего чувства сладострастия он силой воли вмешивается в этот рефлекторный акт, извлекает член из влагалища и семяизвержение происходит вне половых органов женщины. Таким образом, происходит резкая смена полового возбуждения внезапным торможением, что может привести к ошибке основных нервных процессов — возбуждения и торможения, что нарушает их подвижность, приводит к расстройству деятельности ЦНС, развитию невроза, нарушению работы внутренних органов, а также к преждевременной эякуляции и ухудшению эрекции.

Мужчина не может расслабиться, будучи вынужденным точно зафиксировать момент наступления эякуляции, и должен обладать значительной волей, чтобы извлечь пенис из влагалища в момент возникновения оргастических ощущений. В ряде случаев, особенно после долгой абстиненции или при контакте с новой партнёршей, мужчина неспособен преодолеть естественное желание эякулировать во влагалище. Женщина также вынуждена следить за моментом наступления оргазма у партнёра, что отвлекает и мешает получить естественную палитру ощущений, свойственную половому акту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...