Перейти до змісту

Методи контрацепції


solnishko

Контрацепція  

456 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь
Як каже наркоман Павлік: "ах**ть!"

на рахунок Павліка не скажу, але є в мене така компанія: лікарі-онкоурологи (чоловіки), з якими я частенько п'ю каву ну і слухаю різні історії, і таку думку від них чула неодноразово, вважаю, нема підстав не довіряти

але сперечатись не буду, дасться знати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстатє, Наташа, поміняйте аватарку, а то ця тоже добрий контрацептив, лібідо погаша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хатяби. хоч би Ви не почали пити каву з паталогоанатомами, а то такого нарозказуєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок Павліка не скажу, але є в мене така компанія: лікарі-онкоурологи (чоловіки), з якими я частенько п'ю каву ну і слухаю різні історії, і таку думку від них чула неодноразово, вважаю, нема підстав не довіряти

але сперечатись не буду, дасться знати))

А так гарно тиждень починався :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А так гарно тиждень починався :(

Та це просто неправильні пчьоли урологи і діагнози у них гавтоматично ліві якісь ;)

Як то воно ближче до ночі в Zeuss'а свої пояснення намалювались.

Правильно, не відмовляй собі в феєричності :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доволі непоганий варіант перерваний статевий акт, а якшо раптом не встиг-постінор допоможе

bit, сексуальна революція вже відбулась і постінор - не метод

вчи матчасть разом з подружкою, бо так і до біди не далеко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bit, що сказать хотів?

но єслі учиш матчасть, то не відповідай, не хочу відволікати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

в принципі, в чомусь ви праві. збиває цикл-так, сплеск гормонів в організмі-так. шкідливо, безумовно. але як екстренний варіант і рідко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Судячи з найпопулярнішої на сьогодні теми на борді, кращий спосіб контрацепції це мінет, від нього ще ніхто не завагітнів. ))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ще я поділюся своїм досвідом. З дівчиною спробували майже всі методи, крім спіралей. В кожного є свої плюся і мінуси.

З перезервативом не ті відчуття. Були випадки коли вона настільки збуджувалась, що я в резинці навіть не відчував її.

Переваги презерватива:

- ідеальний варіант захисту при сексі з малознойомою людиною

- практично 100% захист від венеричних

Недоліка:

- відчуття не фонтан

- особисто в мене буває алергія на деякі з марок презервативів(у дівчини також)

Таблетки:

Після року побачень вирішили приймати таблетки, сходили до лікаря, взяли в неї всі аналізи, порекомендували таблетки.

Переваги:

- відчуття набагато кращі ніж в презервативі

- можна не боятись кінчити в неї

- враховуючи ціну упаковки таблето ідеальний варіант коли є регулярний секс з коханою людиною

- впринципі можна займатись цим будь де і будь коли

Недоліки

- в дівчини було помічено зниження бажання

- потрібно приймати в один і той самий час

-досить висока ціна (хоча якщо займатись сексом 3-4 дні на тиждень часом по декілька разів на день, це виходить значно дешевше ніж перезервативи)

Про перерваний акт казати нічого не буду, бо відчуття від самого процесу класні, але не можна розслабитись, постійно потрібно слідкувати за "тим" самим моментом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Стосовно такого методу як презерватив, хочу поділитись корисною інформацією, яка, можливо, допоможе запобігти ''печальці'' для обох партнерів.

Близько 5 років пропрацював на фарм компанії де презервативи ледь не найголовніший продукт. За час роботи дізнався багато цікавих речей, наприклад усім, надіюсь, відома собівартість презерватива відомої марки (район 15 грн), вона на той час складала 30 центів (3през по10цент.кожен), тоді долар був по 8грн., і це мало не один наближених до преміум сегменту, про дешеві годі й говорити, там ціна вхідна на прилавок була до 1.8грн, опт в районі до 1.5грн. Відповідно можете уявити його собівартість. Фірми добряче наживаються на нас, при чому багато з нах перенесли виробничі потужності до Китаю (запаковувати їх в картонки можуть хоч в Києві, хоч в Голандії), відповідно якість впала в рази. Антимонопольний комітет наказав одну з провідних компаній на 250лямів грн, а це про щось таки значить.

Тепер стосовно самого головного, през.99% з них то точно, не рятують від ВІЛ інфекцій, оскільки молекула інфекції набагато менша за структуру латекса (не поліуретана, а саме латекса), щось на зразок як вода через сито. Стосовно інших захворювань то по кожному з них окрема розмова, але вдумайтесь на секундочку, невже під час статевого акту партнери не торкаються оргагів одне одного, якщо, для прикладу, чоловік надягає презерватив то він же торкається члена, чи не так, після чого взявши інструмент не без допомоги рук доправляє його до пункту призначення де легко може доторкнутись до ''квітошки'', і вуаля, якщо десь бацила була вона вже там, ніхто ж не ходить мити руки після того як презерватив вділи, правда? Варіантів попадання схожим способом інфекцій багато, але перейдем до іншого. Є ще поліуретанові поезервативи, через свою ціну це велика рідкість в аптеках, на полицях магазинів їх нема, ось вони можуть втримати СНІД, окрім цього вони гіпоалергегні (про це далі).

Смазка на презервативі до 8 грн по народному ''салідол'', або технічна. Смазка якою покривають самі дешеві презервативи дуже важко відмивається від тканин, має неприємний запах та може призвести до алергії та запалення слизистої і інших інтимних ділянок, люди реально звертались до лікарів та лікувались, вона може швидко висихати ще до відкриття пачки та перетворюватись на білий порошок, використовувати такі презервативи категорично не рекомендовано. Це вже некажучи про алергію на латекс у деяких людей, котрі змушені купувати дорогущі поліуретанові.

Презервативи можуть запобігти лише вагітності і то, цифра 99% давно застаріла, осеільки якість зараз цього добра стрімко падає, вони з легкістю рвуться, мають дірки (нерівномірний шар латексу котрий може тріснути ще на стадії вдягання, при цьому ви цього можете не замітити, ніхто ж не підсвічує там). Ми колись робили карпаратівку вдома та надували їх та декорували кімнату, то з упаковки (1бл=24пач*3шт в пачці=72презерватива) близько 3-4презерватива не надулось бо дірка була видимою і порівняно великою, 23шт лопло коли їх почали надувати, до 50 см їх недодули, хоча повинні витримувати більше навантаження. Решта ок. Це були найдешевші презервативи на ринку, тепер їх ціна зросла і вони такими не є, що не скажеш про їх якість. Оу, і ті стіни від смазки ледь-ледь вивели спец засобами.

Раніше, по молодості користувався ними, щос катігарічне НЕТ.

Стосовно різних видів през.коротко: през з сперміцидною смазкою - часто ''печуть'' в інтимних зонах, супроводжується неприємними відчуттями та дискомфортом, анестетики (для продовження статевого акту) - містят бензол чівото там чи аналоги, заборонені в Європейських країнах через шкоду отих речовин котрі піпіську заморожують (не всі заборонені), в Україні ж користуйтесь скільки влізе, ті що тонкі - будьте уважні рвуться га 30% частіше за звичайні, але відчуття набагато кращі, про крабки та ребра то вже на свій смак, стосовно XXL- понту багато, спору нет, але не такі вони великі як всі думають, візьміть пачку та порівняйте розміри з звичайним, калика міліметрів у довжену та трішечки у діаметрі (якщо купую то лише такі, оскільки вони комфортні і без заморочок та добавок), так що дівчати, якщо при вас мужчина купує сіє добро то не означає що його піпка брансбойт 80го калібру, такі тільки у фільмах :) , йдемо далі, ті що світяться в темряві - фуфло, посмієтесь та скинете, ароматизовані - мені запах неподобається, піську мити треба, а не приховувати за запахом лаванди :) (казали що смазка солодка на смак, я не питав звідки знають, тому щодо достовірності інформації нічого не скажу), чорні - мій перший през, купив по неопитності, але норм, далі, през.з потоввщиними стінками, так звані міцні, вони для анального сексу, відчуття в них вкрай мало, що гільзу на піпку вдягти.

Моя особиста думка, враховуючи відчуття, досвід - краще перерваний статевий акт, постійний партнер та хоч зрідка (на регулярній основі бажано, але то особиста справа) перевірка, оскільки статеві болячки не тільки статевим шляхом передаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...