Перейти до змісту

Методи контрацепції


solnishko

Контрацепція  

456 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

От тому то і трапляються мамочки, що взнають про вагітність з шевелінням дитини.

Теж є такі випадки серед знайомих - різниця між дітками получилась 11 місяців. Одна мамочка майбутня ше і шлунок лікувала довго :P а виявилось - токсикоз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

Я знаю дві сім"ї, в яких різниця між дітками 10 місяців :)

Во дають! І рекомендованої гінекологами перерви не дотримуються  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю дві сім"ї, в яких різниця між дітками 10 місяців :)

Во дають! І рекомендованої гінекологами перерви не дотримуються  :D

Ага, одна з них до третього місяця не здогадувалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink: безпечні дні, небезпечні

он пам'ятаю про меншого свого вирішили що кагби пора - десь з півроку чисто по небезпечним дням з особим усєрдієм, а нічого. потім вже по всім дням підряд. і тільки згодом все вийшло як тра. так шо тут раз на раз не приходиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во, во. В мене так було двічі. Дивись, b0rg, третій може виявитись бонусом за старання :D  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо безпечних/небезпечних днів. То їх немає. Вони ВСІ небезпечні. І це вирішує лише організм жінки "Коли"?

Так званих безпечних днів у жіночому менструальному циклі нема. Свідчення тому – незвичайні речовини, що їх виявлено у чоловічій сім’яній рідині. З’ясувалося, що, потрапивши в жіночий організм, сперма може зумовити прискорену овуляцію. Отож покладатися на їхній календарик нам, чоловікам, не варто.

Відкриття Ребеки Берч з державного університету Нью-Йорка може означати, що сперма ухвалює самостійні рішення і в якийсь момент фактично думає і за чоловіка, і за жінку.

©

От так. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що там казати, завжди треба думати. Є два страхи в житті жінки : завагітніти і не завагітніти, просто все залежить від часу. Я би не стала покладатися на сумнівні розрахунки, чи швидкість реакції партнера, все ж таки, дитинка варта того, щоб бути зачатою в бажанні, любові та осмисленні батьками своїх дій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сперма ухвалює самостійні рішення і в якийсь момент фактично думає і за чоловіка, і за жінку.

Ітіть-калатіть, скільки думаючої субстанції переводимо  :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю дві сім"ї, в яких різниця між дітками 10 місяців :)

Во дають! І рекомендованої гінекологами перерви не дотримуються  :D

Кхм. А ви про народжування 7-місячних дітей чули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхм. А ви про народжування 7-місячних дітей чули?

Ну це кардинально не міняє ситуацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому?

2 положених місяці (рекомендованих лікарями). + дитина 7 місяців.= 9. Навіть не 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мала на увазі що все одно далеко до дотримання рекомендованої лікарями перерви між вагітностями - 2,5-3 роки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сперма ухвалює самостійні рішення і в якийсь момент фактично думає і за чоловіка, і за жінку.

скільки мільярдів думаючих хвостиків не наважуються зробити ривок, і тільки один набирається мужності, і каже так!!! вперед :0057: на барикади :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Як на мене , 1 варіант найбільш ефективний,але має недоліки: неті відчуття!!!, моде порватись,весь час потрібно його носити з собо....

2 Варіант: приємніший, але не ефективний, адже у більшості чоловіків під час самого процеву виділяється ......

а не тількі в самому кінці.

3 Доволі ризиковано для жінки: можуть бути проблеми з вагітністю потім і не дає 100 процентного ефекту..

4 Аналогічна 3

5 Це взагалі оригінальні методи...

6 100 процентна підтримка...

Якщо ти це робиш з коханою людиною, ти небоїшся !!!!!

І взагалі краще найти достойну цього людину, чим потім думати : а хтож тато... :0086::0023:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Из всех методов самый эффективный №1, и от беременности защитит, и от половых инфекций, и противопоказаний нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из всех методов самый эффективный №1, и от беременности защитит, и от половых инфекций, и противопоказаний нет.

І до ерозії може привести

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из всех методов самый эффективный №1, и от беременности защитит, и от половых инфекций, и противопоказаний нет.

І до ерозії може привести

Это да, но очень редко. По сравнению с риском половых инфекций и тяжелых гормональных нарушений не так страшно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня стояла спираль. Мой организм не принял хоть и очень дорогая стояла. Пользовалась таблетками, перед беременностью полгода не принимала. Сейчас - презервативы так как кормящей маме больше ничего нельзя. Много чего перепробовала:)

Лучше всего - таблетки но только те, которые рекомендует врач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи "не кінчати"

О_О

а наШо тоді починати?

єсть чєловєк-рєзультат, а єсть чєловєк-процес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи "не кінчати"

О_О

а наШо тоді починати?

єсть чєловєк-рєзультат, а єсть чєловєк-процес

Одне другому не мішає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...