Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Прийшла такаот смска:

В звязку з річницею вашої співпраці з мтс ми вам надислаємо 20 безкоштовних смс.для того шоб їх замовити надішліть смс на номер 10247.

Сцикотно шось віправляти на короткий номер.

Та і було таке що весь день мій номер знахдився *поза зоною* хоча сам я міг додзвонитись усюди..

Вопщем МТС уже не тот..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні почула по ТБ новину про вихідні СМСки.

І по ходу наткнулась на давнішу новину про вхідні СМСки.

Так що будьте обережними з "дивними СМСками"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 6 місяців потому...

А мени дзвонить якась раз в місяць і просить відгадати хто.

напевно хоче познайомитись ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Та ж сама фігня, пришла смс, мол: "я таке класне грибне місце знайшов, поїдем на рибу?", а я відписала(гроші зїло як за звичайну смс), так на гриби чи на рибу, а мені в відповідь "так це ж класно".... Або ще така штука, пришла смс, "мені вчора було з тобою так класно"... прочитав чоловік, і попробуй докажи йому що це не коханець, або щось в тому роді. На слідуючий день мому чоловіку прийшла смс такогож плану.

Сама ж і написала :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Для тих, хто любить читати чужі смс-ки... Прийшла мені якось подібна, я по простоті душевній відкрив, встиг запамятати, що була якась інтернет-адреса, й тут почалось: з мого апарата кожні три-пять секунд повалили смс-ки. На будь-які кнопки телефон перестав реагувати, виключати - фігвам. Знімаю батарею, включаю, встигаю перевірити рахунок, гроші як корова язиком..., і тут починають мені валити звіти про відправку смс-сок. Знову зняття батареї. ч/з пів-години включаю - усі контакти зникли, відкриваю файлменеджер - карта памяті не відкривається, форматувати - дуля з маком. В результаті ч/з задній прохід якимось дивом вдалось (благо маю софт відповідний) вернути до життя карту памяті, звісно ж вона стала стерильна. Відповідно, смарт довелось теж форматувати. Благо, що копії контактів та усі файли дублюю на компі та на дисках. Тож мораль цієї байки наступна - НІКОЛИ НЕ ВІДКРИВАЙТЕ ЧУЖИХ НЕВІДОМИХ SMS-сок, ОСОБЛИВО З КОРОТКИХ НОМЕРІВ І БУДЕТЕ МАТИ ЩАСТЯ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а я в мтс"і на контракт підключився, через місяць користування почали приходити смс про непогашений кредит, і це по кілька штук на день. потім навіть із банку дзвонили, я їм пояснював що із кредитами ніколи діла не мав!!!

просив оператора МТС розібратись а ті лише розводять руками.

Вияснилось, що раніше в цього номера був інший власник, на якомі і вісять кредити.

В салоні порадили "просто змінити номер і заплатити за нове підключення"

Викинув картку, бумаю ну їх в *опу.

та додому щомісячно литки від фірми посередника приходили що за контрактом не платите за звязок.

тому через кілька місяців знову мусив піти в центральний офіс, заплатити за місяці простою номеру(разом із пеньою), і спокійно ліг спати.

тому хочу підтвердити, "що фіг зна де купляти пакети" - це теж саме , що купувати їх в центральному офісі. (перевірено)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене аналогічна ситуація. Купила сину стартовий пакет і почались смс і дзвінки з Києва про борг у банку. Задовбалась пояснювати, що не знайомі з їх клієнтом.

Подумую уже купити йому інший, але чи не буде знову такої халепи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобильные номера, которые утеряны или давно не активны - вносятся обратно в базы оператора и заново продаются, т.к. порядковые номера уже давно закончились и пришлось бы увеличивать количество цифр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......

В салоні порадили "просто змінити номер і заплатити за нове підключення"

Викинув картку, думаю ну їх в *опу.

.....

тому через кілька місяців знову мусив піти в центральний офіс, заплатити за місяці простою номеру(разом із пеньою).

Усе правильно, тре було просто розірвати контракт відразу. А ти ж потім всерівно мусив розрахуватись за підключені місяці. Контракт є контракт, хоча там тариф і вигідніший, якщо в мережі багато розмовляти.

У мене аналогічна ситуація. Купила сину стартовий пакет і почались смс і дзвінки з Києва про борг у банку. Задовбалась пояснювати, що не знайомі з їх клієнтом.

Подумую уже купити йому інший, але чи не буде знову такої халепи.

Таких випадків дуже багацько.

Варіант - додати номер, з якого приходять смс, в чорний список телефона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ура я выиграл Форд Мондео

пришла смс с номера (095)7892624

предлагают позвонить на (068)6439174

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура я выиграл Форд Мондео

пришла смс с номера (095)7892624

предлагают позвонить на (068)6439174

ггг Patrick тоже. Даешь фсем одминам Луцка по мондеве :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені таких есемескок аж дві прийшло)

крім Мондео я виграла ще ЗАЗ Vida))

для того щоб ще хтось не виграв більше, найкраще зв"язатись з оператором МТС і повідомити номери, з яких смси відправлені і на які пропонують подзвонити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...