Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

А в чём разница, где покупать? Что те что не в региональном представительстве покупаются китайские что-ли? Или их цыгане клепают? Не понимаю принципальной разницы. И началось, у меня, это месяца 2 назад. Как у других не знаю. Но мой номер на 099 начинается. у кого как начинается номер, может найдём что-то общее?

разніца, є того шо мтснікі номера не розголошують кому попало

а вуличні зануди що у центрі чіпляються тай навідь інші приватні продавці роблять з ними що попало адже номера там добре видно вот і хтось додумався створить сервіс з надією що знайдеться лох адже номера з яких приходять смс типу 099 легко будьякі задаються через онлайн сервіси в інтернеті або пост термінали з власним рахунком або взм

менше ці смс приходять на 050 а на 095 той взагалі неприходять або дуже рідко чого так сталося нікому поки невідомо можливо вони просто не можуть на ці номера відправляти свої меседжи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

У моей жены 095. Ей недавно пришло. Странно всё это. Я оператору звонил. Толку не дойдешь. Перезвоните туда, перезвоните сюда... Это мтс-ники полюбому :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это мтс-ники полюбому :angry2:

а якій собственно смисл їм таке робити? крім того смски то приходять одинакові. якби це були ВОНИ то думаю були б пооригінальніші)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То правда не в цю тему, але 4 роки тому, це була одна із причин чому розстався з КС і перейшов на інший оператор :) , майже щовечора дзвонили 10-15 номерів, мабуть зодва тижні записував в ексель номери, так і не повторялись. Як змінив номер телефону через більш як пів року вставив номер і ввечері те саме. КС з того часу не поважаю,як і ЮМЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Україні хіба такі є що на повагу заслуговують?

Вище вказані смс ну дуже подібні на питання "штучного інтелекту" для х286.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не знаю. перебробував майже усі і зупинився на ЮмЗ. дороговато звісно але якість по-моєму найкраща з тих шо є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это мтс-ники полюбому :angry2:

а якій собственно смисл їм таке робити? крім того смски то приходять одинакові. якби це були ВОНИ то думаю були б пооригінальніші)

Как это одинаковые? мне на протяжении всего времени ни разу не повторились. Или ты имеешь ввиду, что разным людям одинаковые? Ну, для меня, это ещё больше подтверждает что это они. А смысл прост - ответил раз, ответил два, копеечка к копеечке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

digital,

дивись пост 41. хіба тобі не такі приходять?

Нет, именно такие нет. Обычные, будничные вопросы. Ну а кто это может быть? у нас, впринципе, ничего общего нет кроме борды. Но при регстрации номер не просили, а жена моя тут не зарегана...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я думаю простіше. ми звоним оператору,там висвітлюєся наш номерок.потім той номер магічним образом попадає в руки "шукачів лохів" які і відправляють такі смс і ждуть лоха який возьми да і напише що ви помились номером чи ше шонебуть в такому роді а денюшкі то уплили... говоря попросту мтс клік 2. (це просто моя думка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це через те що не треба фіг зна де купляти пакети і фіг зна в кого

А все може бути) Дядя приїхав із закордону, то я на днях ходив купляти йому стартовий МТС) Купляв в якихось двох дівчат)) Саме цікаво, що цей номер знає тільки 4 людини десь. Але вчора йому дзвонить якась дівчина, мол хоче познайомитись, на питання де взяла номер, відповіла, що дали друзі :D

Так, що я думаю це не оператор, а так, хтось "балується".

Мій МТС в мене вже близько 5 років і нічого такого не приходить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я купляв в центрі у салоні МТС і приходить постоянно смс. но леві номера пока не звонять)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я купляв в центрі у салоні МТС і приходить постоянно смс. но леві номера пока не звонять)

перші цифри які ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так выходя из выше изложенного - у кого какое мнение по поводу этих смс, кто их шлёт, с какой целью? приколистов, для себя, я откидываю! Моё мнение ОПЕРАТОР! :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мне с 0995208389 пришло "Самсунг или Нокия?" :)

Хорошо что успел нагуглить этот номер в инете. Ато б за ответ им ещё сняло б 8 грн <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Прийшло СМС з номера +380684109369 з наступним текстом : "Vitaemo! Zgidno akcii "100 auto za 100 dniv" Vu stalu vlasnykom AVTO Ford Fiesta Tel: (050)2511157. Kyiv, Lynacharskogo 16/4."

Поки відповіді в службі підтримці МТС не отримав. Одне ясно з сайту МТС: "Увага! Інформування Учасників, що мають право на отримання Подарунків, проводиться винятково за допомогою вхідного дзвінка з номера +380501158800."

Крім того, в смс є лінк в словах 100 auto za 100 dniv на номер 1002886921003648... WTF

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30.09.2010 з номера 0995660235 прийшло SMS наступного змісту: "Поехали в субботу за грибами?"

Не відписував. Виявляється з цього ж номера багато кому повідомлення поприходили. І все про грибочки :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що на інший номер прийшла така ж смс, але номер в тексті вже (050)2511159....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"Pozdorovlyaemo z dnem narodzhennya..." ось таке прийшло мені на МТС 099 нещодавно, правда ДН у мене в квітні:) з номеру який взагалі необслуговується :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені нещодавно прийшло 69 смсок зі словом "Ад", одна за одною :). оператор діджус, смски з номера київстар (067).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...