Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Із завидною періодичністю  на мобільний (МТС) приходять sms з невідомих мені номерів з текстами російською, такого плану:

- Напомни, когда у Сашки день рожденье?

- Скинь мне Светкин телефон.

- Хочу шубу приготовить, напомни рецепт.

- Поздравь меня, я лодку купил. Рванем на рыбалку? Іт.д і т.п.

У знайомих аналогічно.

Що це? На помилку абонентів не схоже, вручну номер навряд вводять. Помилка оператора?

У вас таке буває?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

именно такого ни разу. зато "креативного" спама валится достаточно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене було щось типу "Когда у Оксанки день рождения ,не помнишь?".

З невідомого номера :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені оце на тижні прийшла смс аналогічного змісту із звичайного номера, а саме: "ну что, жизнь потихоньку налаживаеться?.."

Причому, що російською ніхто із моїх друзів(які мають мій № тел) не спілкується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

=) Ну очевидно ж. Усі смс закликають відписати щось, а смс на той номер коштує стопіццот грошей. У когось знайдуться російськомовні друзі, хтось щось наплутає, хтось механічно, хтось з цікавості та й відпише.)

Не ведіться. Може, можна оператору поскаржитись чи щось типу того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально сьогодні прийшло : "Завтра выходной?"

Є думка, що якщо відповісти, то грошенят на рахунку поменшає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буквально сьогодні прийшло : "Завтра выходной?"

Така сама фігня, теж прийшло. Але номер МТС-івський, якщо я не помиляюсь то такі номери не бувають платними, платні вроді короткі 4-х цифірні...

Може хто точніше знає - поправте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки одна

"Давай откороем пляжный сезон на выходных?" 0508098722

Смс прийшла тоді коли на вулиці ще прохладненько було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до мене приходило!

Я навіть відповів, і запевняю вас, в мене зняло як за звичайну смску.

Прийшло:Привет, ты как собираешься масленицу отмечать?

ну я відписав,мол ти хто і шо такоє.

відписав того шо теж чув шо платні номери тількі короткі, 4 цифри.а то звичайний номер був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така сама фігня була =)

також думав шо схаває пару грн, але виждав коли на рахунку було менше гривні і отписав =)

схавало як за стандартне смс ...

так шо я навіть і не поняв шо це за прикол =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

- Поздравь меня, я лодку купил. Рванем на рыбалку? Іт.д і т.п.

В точку. Точно таке й приходило на МТС.

а ще було що дзвонить хтось з іншої країни. Молдова код +373..тільки ще ніразу не був свідком дзвінка.. Постійно СМС приходить що пропущений дзвінок це на Київстарі тае . Телефонував з скайпу.)) Телефон квартирний.. :rolleyes:кажуть. і все. більш нічого

..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може це й самі оператори надсилають? А що, хай навіть по тарифу вашого оператора зніме із вашого рахунку 25-35 коп., коли ви відпишите, але як кажуть в народі "копієчка до копієчки, копієчка до копієчки..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

=) Ну очевидно ж. Усі смс закликають відписати щось, а смс на той номер коштує стопіццот грошей. У когось знайдуться російськомовні друзі, хтось щось наплутає, хтось механічно, хтось з цікавості та й відпише.)

Не ведіться. Може, можна оператору поскаржитись чи щось типу того.

Цілком з тобою згідний, це чистої води розвод. Звичайно ж коли ви будете відписувати грошенят на рахунку стане менше. аналогічний випадок був із моїм другом забрало 17 грн. Так що люди видаляйте такі повідомлення, не давайте заробляти на ВАС. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То новий вид лохотрону. Смс відпрпвляються спеціальними програмками, в графі відправника пише звичайний номер, але якщо натиснути "відповісти", то смс відправиться зовсім не на той номер з якого прийшло, а на платний номер. От і весь розвод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То новий вид лохотрону. Смс відпрпвляються спеціальними програмками, в графі відправника пише звичайний номер, але якщо натиснути "відповісти", то смс відправиться зовсім не на той номер з якого прийшло, а на платний номер. От і весь розвод.

також думав шо схаває пару грн, але виждав коли на рахунку було менше гривні і отписав =)

схавало як за стандартне смс ...

так шо я навіть і не поняв шо це за прикол =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До мене також такі смски валять як не кожен тиждень, то через тиждень.

Паляться на тому, що вони написані російською, а в мене немає знайомих, які говорять/пишуть смски російською, от як ще почнуть писати українською... :)

Після кожної такої смски я телефоную оператору і кажу, що мені приходить спам з такого-то номера, і я відчуваю що це лохотрон і можливо номер платний. Вони кажують, що розберуться, передають номер в СБ МТС.

Отак-то, тільки не знаю чи ці дзвінки до оператора приносять комусь користь. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То новий вид лохотрону. Смс відпрпвляються спеціальними програмками, в графі відправника пише звичайний номер, але якщо натиснути "відповісти", то смс відправиться зовсім не на той номер з якого прийшло, а на платний номер. От і весь розвод.

звідки така обізнаність?

Напевне також чимось подібним займаєшся!??? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви на сайті знайомств зареєструйтесь і дайте ці номера телефонів :blush: Хай звонять тим гоблінам :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви на сайті знайомств зареєструйтесь і дайте ці номера телефонів :blush: Хай звонять тим гоблінам

А ще кажуть, що є такі тарифи, де за вхідні дзвінки бонуси "капають" ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То новий вид лохотрону. Смс відпрпвляються спеціальними програмками, в графі відправника пише звичайний номер, але якщо натиснути "відповісти", то смс відправиться зовсім не на той номер з якого прийшло, а на платний номер. От і весь розвод.

Відправиться саме на той номер. 

Якщо в графі відправник пише щось то це і є єдиним ідентифікатором номера..От як з WebMoney приходить так і пише WebMoney і відповісти не можна- надіслано зі шлюзу, 

тільки якщо є такий самий номер в мене в тел. книзі то тоді відобразиться іменем(сумніваюсь що це платні номери), 

. Вони кажують, що розберуться, передають номер в СБ МТС.
Схоже на формування спам бази.
Так так до СБ(Спам-Бази))МТС  :rolleyes:

SIM-menu деактивуйте, любі друзі :blush:

Яким чином?

Картку викиньте  :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...