Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ця фігня називається МТС-Клік. щоб відклбчити заходите в телефоні в МТС меню -- МТС клік --- активация --- отключить. Все більше того не буде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

Ця фігня називається МТС-Клік. щоб відклбчити заходите в телефоні в МТС меню -- МТС клік --- активация --- отключить. Все більше того не буде!

ніякий то не МТС-клік, він в мене виключений давнм-давно.

Це звичайні СМС з інших номерів МТС.

Тільки от з якою ціллю вони розсилаються???

Можливо, як вище вже писалось, ці СМС розсилає сам оператор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Вчора отримала смс: згідно акції "Разом назавжди" ви стали учасником авто "Ford Fiesta" від  Winner Ukraine. Київ, Артема 53 і телефон на 066...

З ким разом, я не зрозуміла, зате могорич на пікніку за автівку виставила   :friday:  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ж сама фігня, пришла смс, мол: "я таке класне грибне місце знайшов, поїдем на рибу?", а я відписала(гроші зїло як за звичайну смс), так на гриби чи на рибу, а мені в відповідь "так це ж класно".... Або ще така штука, пришла смс, "мені вчора було з тобою так класно"... прочитав чоловік, і попробуй докажи йому що це не коханець, або щось в тому роді. На слідуючий день мому чоловіку прийшла смс такогож плану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так на гриби чи на рибу, а мені в відповідь "так це ж класно

я так зрозумів що це якісь спам-бот.бо відповідає без змісту.

Одне цікаво, навіщо то комусь???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все-таки головний принцип боротьби зі спамом - НІКОЛИ НА НЬОГО НЕ ВІДПОВІДАТИ!  :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Мені тоже прийшла смс

-Привет.Давно невидилися,может попем пивка?

-Ти хто бля?

-Ти что непомниш меня?

-не.бля сюда непиши

-Ой я извиняюся я номер нетот набрал

через 1місяць

-Привет.Будеш свидетилем у меня на свадьбе

-іди нах*й ти мене вже за*бав

-ой я извиняюся я номер нетот набрал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

однозначно развод.потом не выдержиш перезвониш и со счета уйдут деньги.так как сам звонок по умолчанию знак согласия о снятие с твоего счета определенную суму денег.знакомый уже попался.причем оператор говорит "моя хата скраю-нихрена не знаю,вы сами согласились"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Получив всього одну таку смс-ку десь пів року назад(пакетом користуюсь півтора року). І от цікавий факт, після перегляду цієї теми десь за годину приходить: "Дружище ты как?" з номеру 0995660134.

Вротмненогі. Це якесь чаклунство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а гроші їсть стандартно ?

да приблизно з МТСа зняло 45-53коп.

це дивлячись на які номера звонити якщо на 4(наприклад:7788) то це развод

а так перевірив і побачив шо не!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне приходят такие СМСки с завидной регулярностью. С одного и того же номера 0995208367. Вот недавно пришла ТВОЙ ТЕЛЕФОН ЧИТАЕТ СМС? пишу НЕТ МЛЯ, НЕ ЧИТАЕТ! Дозвониться на эти номера нереально. Этот номер не обслуживается, или занято постоянно. Деньги берёт как за обычную СМСку. Я иногда переписываюсь с ними. ИМХО это полюбому проделки оператора. Копеечка к копеечке!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не ведіться на незрозумілі вам повідомлення. Вартість відповіді це одна справа, а ваш час та свіжа голова це вже інше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянув свої логи смс:

28.01.2010

0953475307

Текст повідомлення: "Привет, у вас там сильно холодно?"

04.05.2010

0508091382

Текст повідомлення: "Эй, вы там без меня не начинайте! слышите? :)"

05.07.2010

0993865769

Текст повідомлення: "Я тебе ща всю правду скажу, тока ты не обижайся, хорошо :) ?"

12.08.2010

0995208389

Текст повідомлення: "Надеюсь, ты помнишь?"

А минулого року такого брєду не приходило. Певно, це нововведення з початку 2010 року впроваджене МТС-ом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянув свої логи смс:

28.01.2010

0953475307

Текст повідомлення: "Привет, у вас там сильно холодно?"

04.05.2010

0508091382

Текст повідомлення: "Эй, вы там без меня не начинайте! слышите? :)"

05.07.2010

0993865769

Текст повідомлення: "Я тебе ща всю правду скажу, тока ты не обижайся, хорошо :) ?"

12.08.2010

0995208389

Текст повідомлення: "Надеюсь, ты помнишь?"

аналогічно, в ті самі дні навіть)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це мабуть акція: Не відчувай себе самотнім!

навіть хто немає нікого в телефонній книжці тепер не будуть самотніми.От можуть попереписуватись непонятно з чим-ким.

На крок попереду, йопт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не факт що на другому кінці радіозвязку тобі хтось відповість)це ймовірно програма розсилки. аписати їй- те саме шо писати в рельсу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не факт що на другому кінці радіозвязку тобі хтось відповість)це ймовірно програма розсилки. аписати їй- те саме шо писати в рельсу...

так то так, але відповідає спам-бот по темі!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...прочитав чоловік, і попробуй докажи йому що це не коханець...

Гиги... Тепер можна рогатого чоловіка/жінку ткнути носом в цю тему і з такими невинними оченятами - "Вот відіш? Нє токо у мєня такоє!" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди у мене теж таке було

це через те що не треба фіг зна де купляти пакети і фіг зна в кого

пішов купив в регіональний мтс центр пакета витягнули при мені прямо з кардонної коробкі

і вибрав 095 самі мені порадили і ніяких тепер проблем і чужих смс і дзвінків нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чём разница, где покупать? Что те что не в региональном представительстве покупаются китайские что-ли? Или их цыгане клепают? Не понимаю принципальной разницы. И началось, у меня, это месяца 2 назад. Как у других не знаю. Но мой номер на 099 начинается. у кого как начинается номер, может найдём что-то общее?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...