Перейти до змісту

Живе пиво в районі Фуршету


prg

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

На жаль, чи на радість... популярність наша зумовлена місцем розташування магазину і рекламними листівками. Популярною на борді є лише тема (доставання мене :blink: ), за яку я подякувала топікстартеру особисто.

Думаю 30% не менше ваших клієнтів дізнались про вас з борди або через тих хто дізнався через борду. Я особисто належу до тих людей і як мінімум ще двоє дізнались від мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж з борди дізнався... а від мене весь InternetDevels ... ми в вас щопятниці не хіло таримось :D .. а я ще й на тижні пару раз заїжджаю ... :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СТОП!!!!

Я не сказала що борда ващє не при ділах. ^_^

Але, з самого початку, коли ми знайшли приміщення в оренду - популярність була закладена в нього Фуршетом і ОБС.

Я особисто знаю багатьох людей, які дізнались про магазин звідси.

Є навіть один друг, якому я казала, що відкриваєм магазин, але він про це забув і згадав вже коли прочитав ТУТ. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все убалтуем Оксану делать скидку для примера -1 грн. на покупке каждой двухлитровой пляшки при предявлении бейджа борды :) Фигня но приятно :) У каждого что был хотябы раз на бордовке такой бейдж есть :))) шутка конечно ))) но и дельное предложение тоже, т.к. магазинов живого пива открывается много, а дисконтами сами знаете людям всегда приятно :) так что подумайте на досуге :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все убалтуем Оксану делать скидку для примера -1 грн. на покупке каждой двухлитровой пляшки при предявлении бейджа борды :) Фигня но приятно :) У каждого что был хотябы раз на бордовке такой бейдж есть :))) шутка конечно ))) но и дельное предложение тоже, т.к. магазинов живого пива открывается много, а дисконтами сами знаете людям всегда приятно :) так что подумайте на досуге :)

:naezd: див. пост 180, 318

Не виходить все відразу - коштів не вистачає. Вже купили компи - далі на черзі система обліку та знижок. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:jeer: согласно статистике - 100% здесь отписавшихся - узнали про магазин именно с борди
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все убалтуем Оксану делать скидку для примера -1 грн. на покупке каждой двухлитровой пляшки при предявлении бейджа борды

Дискримінація!! :D Я з борди і на бордовках була, але бейджа не маю. Мене значить без знижок залишити, dimmon? :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дискримінація!! :D Я з борди і на бордовках була, але бейджа не маю. Мене значить без знижок залишити, dimmon? :naezd:

Тююю :) я еще и крайний оказался :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто.

Вчора.

Прийшов в магазин старший чоловік, купив пива та подякував за те, що ми не наливаємо пиво в свою (приносну) тару. Раніше пива в нас не купував, хоч і дуже хотілось. Пояснив це тим, що він перехворів туберкульозом. Зараз вилікувався, але "осадок" і страх перед хворобами залишився.

Кожен з нас свято вірить в те, що "зі мною такого не станеться" (відносно будь-чого поганого), але життя - то така штука...

Це просто тема для роздумів (далі див.№303)

це мені дякували що наливаємо в свою тару... це все насправді було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще досить часто заходять люди і говорять що читали про нас на Борді, і прочитали там що у нас дуже смачне пиво...

з дня на день чекаємо Празьке, Пшеничне... ну і Медове!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аххх ви б лутше біля риббази відкрилися :0032:

Магазин під торговою маркою "Пивний запас" відкривається в п"ятницю за адресою вул.Конякіна, 14.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин під торговою маркою "Пивний запас" відкривається в п"ятницю за адресою вул.Конякіна, 14.

То шо, Октоберфест тепер в червні і в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин під торговою маркою "Пивний запас" відкривається в п"ятницю за адресою вул.Конякіна, 14.

То шо, Октоберфест тепер в червні і в Луцьку?

:friday: :friday: :friday: :friday: :friday: :friday: :friday: :friday: :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конякіна 14 - це на базарчику біля салюта?

конкуренти вже є там ) та й до фуршету недалеко зганяти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конякіна 14 - це на базарчику біля салюта?

конкуренти вже є там ) та й до фуршету недалеко зганяти...

да які там конкуренти... Луцький квас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конякіна 14 - це на базарчику біля салюта?

конкуренти вже є там ) та й до фуршету недалеко зганяти...

Так, за базарчиком.

Відносно іншого - рішення приймали не ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин під торговою маркою "Пивний запас" відкривається в п"ятницю за адресою вул.Конякіна, 14.

А в Ківерцях, часом, не плануєте відкритись? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин під торговою маркою "Пивний запас" відкривається в п"ятницю за адресою вул.Конякіна, 14.

А в Ківерцях, часом, не плануєте відкритись? :(

Все може бути. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...