Перейти до змісту

Безлімітні тарифні пакети на "Домашні мережі" ДГ


Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

serega, раз ти так проти різних спідтестів, то виложи свою рекомендовану методику визначення швидкості доступу в мережу інтернет. З якого сервака що скачати, як заміряти, що пінгувати і т.д. щоб в результаті отримати інформацію, по якій можна встановити причину неполадок та намітити шляхи їх усунення.

Саме поняття "мережа інтернет" все пояснюює

Не можна бути впевненим, що між двома точками, серед десятка різних мереж(якими вони з'єднані), не з'явиться якийсь лінк, що буде перегружений

Свою методику можу застосувати тільки я, тому нема сенсу її тут показувати.

А причину неполадки знати можуть тільки ті, хто має пряме відношення до каналоутворення та обладнання. Клієнтськими тестами можна побачити тільки факт наявності певних проблем на якійсь ділянці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хоч тариф і не міняв, але до Борди достукатись вчора після 22.00 на 10.37.0. було нереально. Ненабагато краща ситуація була і з іншими ресурсами.

Тут не провайдер винен, це проблема росту самого сайта. Над цим працюємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо одна людина має доступ до обладнання/інформації, а сто інших не мають, то це не привід говорити, що в них в голові тирса. Люди використовують ті інструменти, які їм доступні. Відповідно до цього роблять певні висновки, які не завжди є правильними. Маєш можливість поясни в чому їх помилка, чому так не варто робити. Хтось да пойме.

Он Zheny@правильно пише, що всі ці speedtest'и не дають реальної картини, треба ще звертати увагу на ping, tracert, netstat, наявність вірусів/антивірусів, файрволів і т.д.

Для звичайного користувача розбиратися в усьому тому немає потреби. Однак непогано було б забезпечити мінімумом інструменів та інформації для визначення можливого напрямку пошуку несправностей.

Наприклад, що робити, коли немає інтернету, сторіночки не відкриваютьcя? Яким має бути порядок дій користувача до дзвінка в службу підтримки? Щоб людина подзвонила і знала що говорити, а не тупо "в мене нема інтернету, зробіть щось".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Воооо, ось ми плавно підходимо до того, що в мережу інтернет потрібно допускати людей з певним рівнем знань в комп'ютерних мережах :)

Ніхто ж не сперичається, що не можна їздити на автомобілі без водійського посвідчення, для їх отримання люди вчаться, вивчають принципи роботи двигуна, екзамени здають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно пишуть, але уявіть таке: нічого не міняли, змінився тільки тарифний план, і при тих самих фаєрволах і т д і тп, що було раніше, зараз 5 мбіт, а до зміни тарифного плану було 13, а має ж то бути 30 (в ідеалі), ну хоча б не менше ніж було!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drju, насправді твій опонент, якого ти намагаєшся полити брудом, говорить очевидні речі,

Нікого я не збирався і не збираюсь поливати брудом. Пишу про проблеми з нетом не один я. То що по вашому потрібно зразу всіх банити ?

Об'єктивності у твоїх словах - нуль. Звинувачень - 2 вагони. Доказів - немає.

Перш, ніж висунути звинувачення - озбройся фактами, все інше - ЛАЙНО!

За спідтести зрозуміло, що кожен по різному дає результати,але наприклад, качаючи з певних сайтів при нормальній роботі інтернету зі швидкістю 2-3 МБ/сек , і потім ті самі файли останні 2 дні 300-700 КБ/ сек.

post-7116-1273131507,6_thumb.jpg

post-7116-1273131518,06_thumb.jpg

Це по вашому все добре.

І ще я не розумію чогось ви так болісно реагуєте, коли хтось пише про неполадки в мережі ДГ, ніби ви є власниками, а всі хочуть щось погане сказати про ДГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

drju, насправді твій опонент, якого ти намагаєшся полити брудом, говорить очевидні речі, і розбирається у мережах та інтернеті значно більше, аніж хтось ще на цьому форумі (за виключенням десятка (можливо і менше людей)). І дійсно не має ніякого відношення до ДГ.

Вся справа - у об'єктивності.

Щодо тирси в голові - підтримую. Всі ці тести - не дають РЕАЛЬНОЇ картини. Пора вже зрозуміти.

Хочеш реальної картини - качнни щось велике із хорошого сервера - типу Rapidshare, але на платному акаунті. Багато речей стане на місце.

Об'єктивності у твоїх словах - нуль. Звинувачень - 2 вагони. Доказів - немає.

Перш, ніж висунути звинувачення - озбройся фактами, все інше - ЛАЙНО!

Сінкмастер рекомендував тестити торентами. Інформації по швидкості на онному я озвучив (це інфа, яка була актуальна на 01.05, а вчорашню я взагалі не викладав, аби не напрягати народ). Почав "тестити" такими ненависними вам спідтестами після того як почало викидати з BF2 (викидає при пінгу > 250).

З.І. 2 дні телефоную на підтримку - усунення несправності на лінії. Вчора ж обіцяли розібратися з проблемою і перетелефонувати ... все ще чекаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ж обіцяли розібратися з проблемою і перетелефонувати ... все ще чекаю.

мені нормально передзвонили, запитали коли я зможу бути за комп"ютером, щоб розібратись, домовились на вечір... Сервісна підтримка у ДГ на високому рівні, є надія що все буде добре...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя,не знаю як у вас,а в мене на протязі 2-х днів коли були грози періодично на кілька годин включався чорний ключик.Поки не коментую,далі буде видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, тестуйте реальну швидкість за допомогою p2p.

Заходите на якийсь трекер, наприклад рутрекер, шукаєте роздачу з тьмою сідерів і відкриваєте. В результаті через хвилин 5 (коли набереться достатньо сідерів) торрент-клієнт покаже вашу реальну швидкість в данний момент часу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не передзвонили поки що, для прикладу качаю з луцького фтп швидкість 0,8 мб/сек це при тому що раніше була 4-8 мб/сек :( Щось вони перемудрили :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте, що в цій темі, але... Я абонент ДМ. В мене останні два дні з аською щось дивне твориться: захожу, десь хвилинку побуду онлайн, а потім вибиває, міранда автоматично перезаходить - деякий час онлайн і через хвилину знов вибиває. І так постійно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте, що в цій темі, але... Я абонент ДМ. В мене останні два дні з аською щось дивне твориться: захожу, десь хвилинку побуду онлайн, а потім вибиває, міранда автоматично перезаходить - деякий час онлайн і через хвилину знов вибиває. І так постійно :(

В багатьох таке...

http://board.lutsk.ua/index.php/topic/44223/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання до адміністраторів ДГ: на нових тарифних планах трафік на ftp і з ftp рахується в загальновикористаний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

не передзвонили поки що, для прикладу качаю з луцького фтп швидкість 0,8 мб/сек це при тому що раніше була 4-8 мб/сек :( Щось вони перемудрили :(

Ліміт на залізі перевірив, 30.000 Mbit/s для тебе.

А от швидкість реально лажа 0.861 мегабіта.

І щось мені кажеться що так у всіх з твого буддинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10.36.1.xx-нету нету більше як є,торенти глухо "стоять" на місці,навіть поновлення вінда не може собі скачати,про аську взагалі,мовчу,геть як здуріла...

Мож поладять завтра?

Оує,з'явився нет,хоч не швидкий але з'явився!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 10.32.0.ххх також пропадає нет і сторінки довго грузяться. І так вже 2-ий день :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Появився.Перевірив тіко що, з тарифом ігроманія. 28 мегабіт з торентів летить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене у тій же ігроманії більше 10-12 мегабіт на торентах(різних,в т.ч.аншлагові роздачі) не перевищує,принаймні сьогодні...

MTI3MzE3NjU4Ny0xMDM2Mi42NzUtMjczMi43NTgtNDMuMjg0LTE2MDA0MQ==.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

lm.lutsk.ua/speedtest

покажи

і закачку з http://video.univ.kiev.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно,чому всетаки локалку рахують в загальний трафік?Мо накатать колективний лист в ДГ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно,чому всетаки локалку рахують в загальний трафік?Мо накатать колективний лист в ДГ?

Нічого странного, ти користуєшся безлімітним пакетом, а для них немає поняття міський трафік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...