Перейти до змісту

Vista


atoller

Рекомендовані повідомлення

Після встановлення Vista на домашній машині стикнувся з проблемкою: всі драйвера останніх версій стали нормально, в налаштуваннях звуку виставив 5.1 розташування динаміків, але 5.1 звук є тільки при перегляді фільмів (дивлюсь KM-player'ом з встановленим K-Lite Mega Codek Pack останньої версії), в іграх та при прослуховуванні музики через Winamp, AIMP, Windows Media Player стерео звук :) , з налаштуваннями все гаразд, в іграх та програвачах ставив опцію enable hardware acceleration. Підскажіть вирішення даної проблеми, можливо хтось з таким стикався???

Буду дуже вдячний +1 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 252
  • Створено
  • Остання відповідь

А в том же Винампе и т.пкакую конефигурацию звука ставил? Бо, например у меня в xine под freebsd есть отдельные настройки для звука. В Винампе, наскоко помню, вроде тоже. Да, а фильмы, музыка, которую слушаешь/смотришь имеют звук 5.1 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в том же Винампе и т.пкакую конефигурацию звука ставил? Бо, например у меня в xine под freebsd есть отдельные настройки для звука. В Винампе, наскоко помню, вроде тоже. Да, а фильмы, музыка, которую слушаешь/смотришь имеют звук 5.1 ?

На рахунок фільмів то вони точно мають звук 5.1, а от Winamp і AIMP добре імітували звук 5.1 з стерео, та і опція "enable hardware acceleration" в Winamp завжди допомагала (в ХР), а AIMP підхоплював потрібну конфігурацію звуку після вибору пристрою для відтворення (також в ХР) в Vista ж такі "фіокуси не проходять" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Назріло таке запитання:

Користувався наступним активатором для вісти

post-791-1223403241.jpg

на ноуті НР і на компі з материнкою ASUS вибираю відповідного виробника і все працює ідеально...

і вот попав до рук ноут Belinea - німецьке чудо техніки)))

так ось такого виробника в списку запропонованих кряком не виявилось тому я перепробував всі.. нічого.

прошу шановний ALL допомогти у вирішені проблеми з активацією вісти на ноутах модель яких не згадується в активаторі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Віста це зло я шось не шарю якого дідька моя Vista Home Premium хаває в мене на ноуті 1 гіг ОЗУ

зочю собі поставити ХР але з нею проблема ібо вона бачить тільки 3.25 гіга ОЗУ а в мене на ноуті 4

підкажіть що мона таке поставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А навіщо тобі ХР на компі з 4ГБ рами? Став 64 бітну вісту і все буде ОК. В мене ХР з 4Гб рами працювала повільніше за вісту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм..

Я тут на днях прочитав про цікаві можливості Вісти... вирішив переконатися!

На нижче приведеному малюнку видно, що запущено 4(!) фільми якості HD 1080p у повноекранному режимі. Загрузка процесора при цьому 95%.

сьогодні вичитав, що можливо запустити 16 звичайних фільмів ( DVDRip), хоча я впевнений, що 21 запущу.

Попередня ХР не так гарно розподіляла ресурси!

post-118-1224793334.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ну хз....ця віста якась туга шо ппц просто

а дай будь ласка зовнішній лінк на вісту 64 бітну мож вона буде в мене менше хавати ОЗУ а то ця родна 1.05

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм.. туга? я б не сказав.

закачки забивають майже весь канал ~230kb/s (із 256 максимальних в теорії) і я дуже навіть швидесенько серфінгую по нету.. в ХР вже б матюкався і швидкості в торрентах вбавляв.

Вісту качав з NNM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віста це зло я шось не шарю якого дідька моя Vista Home Premium хаває в мене на ноуті 1 гіг ОЗУ

зочю собі поставити ХР але з нею проблема ібо вона бачить тільки 3.25 гіга ОЗУ а в мене на ноуті 4

підкажіть що мона таке поставити

Отключи ненужные службы (индексацию, теневое копирование, Дефендера...) и всякую ерунду в автозагрузке (если висит).

И к сведению, Виста всё равно не работает с 4 Гбайт памяти. Она их видит в свойствах компа, но реально - всё равно обращается к тем же 3.25... Это даже в ней самой можно увидеть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов повністю на вісту. Все одно - рано чи пізно це доведеться зробити. На ноуті НР 6530b стояла ліцензійна Vista Business x32 SP1. І мала звичку пару раз за сеанс викидувати Проводника з помилкою. Дома поставив Vista x64 Ultimate SP1. Працювала стабільно. Поставив таку саму на ноуті. Нарікань немає. Всі дрова знайшов, все працює. Безперечно, ХР - це класно. На компах з оперативкою менше гіга краще ставити ХРюшу, і буде щастя. Але, на жаль, ця ОС вже застаріла. І тому, якщо залізо дозволяє - варто переходити на нову ОС, все одно колись це доведеться зробити. Благо, Vista x64 Ultimate SP1 є доситть безглючною, і за чотири тижні юзання не було ще жодного зависона, ребута. Тільки часом Опера вилітає (десь раз в чотири дні), але вона і під ХР вилітала при деяких комбінаціях відкритих вікон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу. аналогічно - по мому суб'єктивному враженню система стабільніша за ХР. єдиний мінус - суттєве роздування системи з часом, особливо каталога winxs, яким мєлкософт вирішив проблему "dll hell"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку із теперішніми об'ємами вінтів - це не суттєва проблема..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єдиний мінус - суттєве роздування системи з часом, особливо каталога winxs, яким мєлкософт вирішив проблему "dll hell"...

Відключи "востановление системы"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єдиний мінус - суттєве роздування системи з часом, особливо каталога winxs, яким мєлкософт вирішив проблему "dll hell"...

Відключи "востановление системы"

У мене відключено, але каталог займає 6 з лишнім гіг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відключи "востановление системы"

це до winxs не має жодного відношення. хочеш бути в курсі (а вже потому давати поради) спробуй нагуглити про проблему "dll hell"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BTW дайте будь-ласка лінк на нормальну вісту, х64 , бо на тому самому ннм їх досить багато. Можу і сам знайти , але краще щось вже перевірене і працююче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачував Windows® Vista with Service Pack 1 Enterprise VL (x64) DVD Russian пароль ru-board. Обрав саме Enterprise через те, що її можна активувати KMS сервером, без танців з кряками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тести продовжуються - 21 фільм DVDRip від 1.4Гб кожен (ну може 2 було по 700) в Фулскрін.

і щодо сумісності - Граюся Діабло 2 - без проблем.

post-118-1224887915.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ну хз....ця віста якась туга шо ппц просто

а дай будь ласка зовнішній лінк на вісту 64 бітну мож вона буде в мене менше хавати ОЗУ а то ця родна 1.05

64 біт буде їсти ще більше. Просто в ОС все написано вже 64-бітним кодом, отже змінні в пам'яті будуть більшого розміру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім, щось в іншій темі ніхто не допоміг, тому напишу ще тут:

Маю такі граблі - В мене Vista home premium, інтегрований фаєрвол і захисник відключені. Стоїть NOD32 3.0.650 антивірус + Аутпост фаєрволл 6.5. Колм включаю мюторрент то через деякий час комп починає підвісати. Подивився-загрузка проца 97-100%, кількість зєднань EKRN(це я так поняв зєднання НОДа) біля 10000. Коли відключаю торрент кількість зєднань падає до 10-12 і комп далі норм. працює, не тормозить. На Windows XP все норм. працювало в такому ж складі і не тормозило. Підкажіть, в чому проблема? що зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт усім, щось в іншій темі ніхто не допоміг, тому напишу ще тут:

Маю такі граблі - В мене Vista home premium, інтегрований фаєрвол і захисник відключені. Стоїть NOD32 3.0.650 антивірус + Аутпост фаєрволл 6.5. Колм включаю мюторрент то через деякий час комп починає підвісати. Подивився-загрузка проца 97-100%, кількість зєднань EKRN(це я так поняв зєднання НОДа) біля 10000. Коли відключаю торрент кількість зєднань падає до 10-12 і комп далі норм. працює, не тормозить. На Windows XP все норм. працювало в такому ж складі і не тормозило. Підкажіть, в чому проблема? що зробити?

А який в тебе торент кліент?? (спробуй БітСпіріт там можливий варіант вибору навантаження на машину),і спробуй Eset Smart Security якоїсь новішої версії тіпу 3.0.667 ...мож получиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...