Перейти до змісту

Vista


atoller

Рекомендовані повідомлення

Імхо на сучасний двохядерний проц Віста саме те, що нада. Спочатку, як завів двох ядерний комп, поставив Вісту простояла 3-4 місяця і я її нечайно вбив. Поставив ХРюшу ;) - вона порівняно з Вістою тупить. Невидержавши через місяць знов перейшов на Вісту сижу вже блисько 6 місяців і нарікань немає. Комп тільки пару раз зависав і один раз вилетів в синє вікно при установці старого Алкаша. А хрюшу до вісти мінімум раз в пів року доводилося переставляти.

P.S.

Фліп 3д рулить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 252
  • Створено
  • Остання відповідь
і один раз вилетів в синє вікно при установці старого Алкаша.

Вже багато разів було сказано, що Alcohol несумісний з Vista, хоча вже мабудь є нові версії які нормально працюють ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alcohol 1.9.6.5429 - нормально робить під Вістой , юзаю цю версію з листопада десь...

а саму Вісту юзаю більше року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошлые пару дней ставил на нноут Висту и ХР. Честно сидел в обеих системах, настраивая их и устанавлливая софт.

Да, ХР хороша, но Виста интереснее и удобнее в работе.

На компе тоже стоит две системы. За последние 3 месяца я целых два раза (!) запускал ХР, да и то - только потому, что нужно было восстановить файлы с винчестера, а на Висту не хотелось программы ставить, потому что они уже на ХР были.

Фліп 3д рулить.
- не согласен ;) Я пользуюсь старым добрым Alt-Tab-ом, он быстрее в работе получается. А эти 3Д-окна - так, просто украшательство или же средство агитации для ХР-шников :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь ласка, де можна скачати SP1 Full RUS для Vista?

Можливо хтось може залити на фтп? Дуже потрібно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь ласка, де можна скачати SP1 Full RUS для Vista?

Можливо хтось може залити на фтп? Дуже потрібно...

32 біт чи для 64-бітної вінди ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть будь ласка, де можна скачати SP1 Full RUS для Vista?

Можливо хтось може залити на фтп? Дуже потрібно...

повторюю, офіційний Vista SP1 є поки лише для 5 мов - English (US), French, German, Japanese, or Spanish (Traditional). почекайте травня, не використовуйте бети чи невідомо чиї збірки хотфіксів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько всё-таки кривая реализация...на работе стоит PCBSD 1.5 с Compiz Fusion'ом, машинка у мну всего-то Athlon 2.6 (реальная частота 1.6 МГц), 512 оперативки, идешный винт и карточка GeForce 2 MX 440 и compiz работает без тормозов, вот гляньте например ролик демонстрационный

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Vista Home. Удалив ярлик корзина і не знаю як тепер його відновити і де шукати. Підкажіть хто знає. Мелочь,але без неї якось кепсько.

Чищу все з допомогою CCleaner,але якщо треба буде щось відновити,то торба тоді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй в експолері взяти робочий стіл там має бути кошик. Допустим в мене так на робочому столі її немає заро там є.post-1524-1208458858.jpg - тіпо так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Vista Home. Удалив ярлик корзина і не знаю як тепер його відновити і де шукати. Підкажіть хто знає. Мелочь,але без неї якось кепсько.

Права кнопка на робочому столі -- Персоналізація -- Зліва буде "Змінити піктограми на робочому столі"

post-346-1208459842.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Vista отстой ХР лутший :)

Ну якщо у тебе селерон якийсь 633, то для тебе ХР і може краща, от я на свій (inell core quad 2,4) ставив ХР, то в мене такі плуги закидала машина, вам не передати! Потім встановив Vista Ultimate 64x - ляля! Я не завжди встигаю замічати як нові вікна вилітають, і проги грузяться!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vista отстой ХР лутший :)

Ну якщо у тебе селерон якийсь 633, то для тебе ХР і може краща, от я на свій (inell core quad 2,4) ставив ХР, то в мене такі плуги закидала машина, вам не передати! Потім встановив Vista Ultimate 64x - ляля! Я не завжди встигаю замічати як нові вікна вилітають, і проги грузяться!!!

А це тобі проц на замовлення робили? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vista отстой ХР лутший :0002:

Ну якщо у тебе селерон якийсь 633, то для тебе ХР і може краща, от я на свій (inell core quad 2,4) ставив ХР, то в мене такі плуги закидала машина, вам не передати! Потім встановив Vista Ultimate 64x - ляля! Я не завжди встигаю замічати як нові вікна вилітають, і проги грузяться!!!

А це тобі проц на замовлення робили? :)

http://www.intel.com/cd/products/services/...quad/333917.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а тепер подивись що ти написав в назві свого процесора...орфографія в таких питаннях важлива... :)

З.І. в мене теж такий проц і вже давненько.. але швидкості я небачу ні на ХР ні на ВістО, лише на Лінуксі і на ФРІ...

З.І.З.І. http://www.intel.com/design/processor/datashts/318726.htm це моє чудо яке впринципі я ще ніразу не зміг під віндами хоть на 50% загрузити... немає чим... звідси випливає що на робочу станцію дома він нах не нужен.. галімі панти..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це моє чудо яке впринципі я ще ніразу не зміг під віндами хоть на 50% загрузити... немає чим... звідси випливає що на робочу станцію дома він нах не нужен.. галімі панти..

А пробував кодувати відео? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це моє чудо яке впринципі я ще ніразу не зміг під віндами хоть на 50% загрузити... немає чим... звідси випливає що на робочу станцію дома він нах не нужен.. галімі панти..

Щось мені не віриться... Я от вчора рекорд встановив - всі 4 ядра загружені були на 100%!!!

Програм багато не запускав... В основному всі для інету (поштова прога, хрумер, торрент, мозілла, експлорер, опера...)

Перевірив комп сьогодні - 300 троянів і всякої нечисті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в кого більше 1 ядра в проці і вони з 2007, 2008-го і при цьому 2 гіга опери, то рекомендується Віста, ХР для всього іншого.

Я ХР користувався 4роки, але після апгрейда - ХР стала тупою коровою, причому добитися плавності в ХР так і не вдалося :lopata:

Віста єдина альтернатива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це моє чудо яке впринципі я ще ніразу не зміг під віндами хоть на 50% загрузити... немає чим... звідси випливає що на робочу станцію дома він нах не нужен.. галімі панти..

А пробував кодувати відео? :lopata:

65% загрузив ))) більш не виходить... хіба що витягнути 2 Гб ОЗУ шоб більше нагрузки на проца дати... (зараз стоїть 4Гб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

питання щодо ліцензування.

Відомий факт дискримінації української мови. Ноути поставляються в Україну з російською вістою. Українські дистрибутиви можна або замовляти окремо, або обновляти альтімейт версію.

Так от, на ноуті російськомовна бізнес редакція. Апдейтом вінду не українізувати по вищеназваним причинам. Так чи буде все в порядку з ліцензією, якщо установити вінду з свого диска невідомого походження, використовуючи серійник з дна ноутбука? Цікавить не так питання ліцензії функціонування ОС, як її офіційності. На наклейці пише, що вінда Russian.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шановні Вістоводи! поясніть будь-ласка ситуацію: є ноут asus з встановленою віста хоум (йшла в комлекті з ноутом), при спробі поставити nero, TuneUp Utilities, чи щось інше видає повідомлення. скріни додаються...

post-621-1215028531.jpg

post-621-1215028540.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очевидно, ставиш старі версії програм, які несумісні з Віста, спробуй неро 8, наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...