Перейти до змісту

Vista


atoller

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 252
  • Створено
  • Остання відповідь

вже встановлював такий.

встановлюю, перезагружаю... Вискакує віконечко мол я дурак переустанови саундмакс.

О! Забув сказати, що в мене на передній панелі не працює вихід на мікрофон. То я колонки підключаю на передній вихід, а навушники з мікрофоном на задній. І в мікшері в мене навушники розпізнає як динаміки, а динаміки як навушники. Отак-от... І доречі не працює мікрофон як його не тицяй - по скайпу не поговориш...

post-6285-1237072693.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть будь ласка як поставити теми для Вісти...може в когось є якійсь патчер, як колись був для ХР....наперед спасибі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які теми ти хочеш поставити? Якщо хочеш щоб було красиво все, то встанови через Windows Update DreamScene і там відразу є відеоролики, хоча там можна і фільм поставити на заставку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які теми ти хочеш поставити? Якщо хочеш щоб було красиво все, то встанови через Windows Update DreamScene і там відразу є відеоролики, хоча там можна і фільм поставити на заставку :)

мене цікавить більше саме як їх поставити, я хотів тему від він 7 поставити...але недодумався ставити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допоможіть підібрати активатор чи таймстопер для вісти сп1, купу перепробував і всі після встановлення і перезагрузки шось роблять з віста лоадером - вінда не грузиться, мамка асус P5Q3, проц intel core quad Q9400, можна в аську 382852944

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй цей SP1_Clean_OEM_Loader_3.0.0.1.rar Якщо з першого разу не візьме, видали і встанови ще раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пробував декілька раз, не хоче...може якийсь таймстопер є?

Яка версія вісти? Якщо Ентерпрайс, то потрібно в кряці обрати кнопку без лого. Ще може бути діло в старій прошивці біоса. В мене материнка теж з серії P5Q і цей кряк працює нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та виключене, я вже місяць мурижуся) біс його знає, ставив іншу вісту - те саме, цей активатор - теж не хоче, а інші, ті що підміняють лоадер взагалі після перезагрузки видать шось типу unrecognized partishеn table, run fdisk, fallback 1,починаю ставити іншу вісту на інший розділ, після після перезапуску вона вертає стандартний лоадер - і та вінда що крякав грузиться, але не активується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня тоже Виста СП1 Алтимейт англ.

http://cybernetnews.com/2008/10/30/download-vista-sp2/

Тут есть ссылка на патчик, открывающий в апдейтере сп2. Где-то этот патч был на сайте Мелкомягких, но не могу найти.

UPD: сп2 для русской версии пока недоступен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Підкажіть, будь-ласка, як поставити Вісту, шо є на мережах.

Я її скачав, розархівував, записав на болванку і хтів загрузити з біоса, але вона не грузиться.

Там навіть інсталяхі немає, як її можна запустити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо значить розархівував??? Нафіга?? Скоріш за все там ІСо-шник, який просто потрібно відкрити НЕРОю і усьо. ВОно само запише його на диск...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, там пару архівів рар. Ось: http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/TYPE/Oper...ws.Vista.Final/

ця вінда нормальна? http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/TYPE/Oper...vista_5600_x86/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо розархівува то потрібно ще Boot файлік приатачити до болванкі (про це ти напевно забув :( ).

DNA збірку можеш спробувати :) (там тільки служби почірікані-"відключені" для зручності).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, будь-ласка, як правильно активувати Вісту?

Коли я її встановлював з диску, то ввів код активації і він поканав. А коли я вже був кінець інсталяхі вінди, то вона знов попросила ключ. Я так її і не поставив. Тобто ключ тре вводити 2 рази?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залийте,будь-ласка на ftp vista x64 rus,щось х64 нормально працююче.DNA 1.4 теж годиться.Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Windows Vista Service Pack 2 готов

27.05.2009

Как стало известно, вчера Microsoft выложила второй пакет обновлений и исправлений, так называемый Service Pack 2 (SP2), для Windows Vista. Скорее всего, это поcледний подобный пакет для этой операционной системы, так как Windows 7 уже на подходе, и вполне возможно, что после её выхода Microsoft тут же отправит Windows Vista на покой и забудет о ней как о страшном сне.

Прежде всего стоит отметить, по размеру установщика (installer) Service Pack 2 для Windows Vista довольно большой - 577 и 348 Мбайт соответственно. В нем содержатся все обновления и исправления, которые были выпущены Microsoft после выхода Windows Vista Service Pack 1. Кроме того, Windows Vista SP2 еще поддерживает Bluetooth 2.1 и 64-битные процессоры VIA и позволяет записывать данные на диски Blu-ray прямо в Windows.

По идее, Windows Vista SP2 должна улучшить работу системы в сетях Wi-Fi, особенно тогда, когда она выходит из спящего (Sleep) режима. Среди других особенностей можно отметить функцию Window Search 4.0, поддержку технологии Hyper-V Virtualization, улучшенное управление питанием. Кроме того, Microsoft еще сняла ограничения по количеству соединений по TCP и объединила установщики для Windows Vista и Windows Server.

Теперь последнее: русская версия Windows Vista SP2 пока не готова. Она будет доступна для скачивания позже.

vista-teaser.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...