Перейти до змісту

Vista


atoller

Рекомендовані повідомлення

Бетка і є призначена, щоб побачити нові можливості ОСі. Я побачив в Вісті те, що мені треба, але ж не перейшов на неї, чекаю офіційного реліза, який буде вже стабільним.

Ще мене пре спробувати серверну версію, на що робота в ній буде схожа?

В додаток офтоп: мав би я пару компів, то на одному точно стоявби ЮНІКС, але час проводив би за компом з віндою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 252
  • Створено
  • Остання відповідь

Maggot, і що ти збираєшся робити з серверною оссю? Домен дома підняти? Смисл де? ІМХО ставити треба ту систему, яка задовольняє твоїм вимогам, а не ту, яка найбільш розрекламована...

Візьмем для прикладу те ж Неро. Диски пише класно, згоден, але якщо мені крім писання дисків більш ніфіга не треба, то я краще поставлю собі Small CD Writer, який теж пише диски нічим не гірше нерки, але влазить на дискетку і не потребує інсталяції. Так і тут, нах гонитись за красівостями і наворотами, якшо вони тільки тормозять систему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сказав би, що сереверна віста більш розрекламована. Просто в МС така звичка не до кінця довести до ума ОСь. Ось вінда 2003, вона і гнучкіша в настройці за ХР і якщо припре, то мережевих утіл там більше, при цьому всьому вона залишається трохи модифікованою ХР. А чому б не спробувати серверну версію вісти? Потім все одно буде юзатись мною звичайна. (так як і у випадку ХР і 2003. 2003 мене не задовольнив тим, що юнікодовські проги не відображали символи коректно).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я повністю згоден з МІХом - потрібно вибирати те, що дійсно вткористовуєш. А на рахунок Вісти скажу - я не знаю чого з нею всі так носяться, як на мене купляти супер комп і ставити на нього вісту, щоб вона жрала половину ресурсів - тупо!

ЗІ. Small CD writer - ріспект!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

На рахунок скачки вісти:

Виложую свої ідеї

Можна скачати одразу цілий образ, але то мені з моїм діалапом так напряжно її качати, поки скачаю, то вже і устаріє :D

Може адміни скачають і розіб'ють на кусочки, скажімо по 50-100 метрів і викладуть в софті. Далі бажаючі можуть домовитись і поскачувати кожен свої куски, потім всі разом на піво зібрались і склеїли один образ.

ПРОПОЗИЦІЯ ВСІМ ФОРУМЧАНАМ:

Є така прога даунлоад мастер, нею качаю я і не тільки. Туди я вже автору писав свою пропозицію по доданню можливості склейки фрагментів з двох і більше проектів закачки в один повний, в якому всі фрагменти вже скачані будуть (так зручно коли вже з друзями всі разом взялись за суцільний образ). Поки нової версії нема, може поможете, напишіть їм листа з проханням введення такої можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може адміни скачають і розіб'ють на кусочки, скажімо по 50-100 метрів і викладуть в софті. Далі бажаючі можуть домовитись і поскачувати кожен свої куски, потім всі разом на піво зібрались і склеїли один образ.

с таким же успехом можна сделать и так: ктото один качает ( у кого скорость норм и анлим ) и потом за пивом ( или за пиво ) просто поделитса=)... чё его по два раза качать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно и так, но тут у человека просыпается его истинна человеческая натура и он вдруг захочет обойтись не только пивом, мол я скачал, то и сами извольте, а нет - платите кровные.

Кароч нам треба волонтер, який дійсно за пиво з рила скачає вісту в найкоротші сроки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є пропозиція адмінам. Знаю вже викладалась зборка вісти в софтвар. Так вот даю лінк http://ftp.softobzor.ru/public/soft/os/vis...CFRE_EN_DVD.iso

З ним прошу зробити те ж саме, тільки розбити на шматки по 100 метрів, далі ті, кому треба скачують, і дуть купляти піво, а болванки на здачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ не спешите возможно RC2 будет в эту пятницу, кста я скачал билд 5600, но он уже устарел думаю буду качать уже RTM, но это долгий процесс

Несмотря на то, что Microsoft ранее говорила о том, что не собирается выпускать вторую предвыпускную версию для широкого круга пользователей, по информации сайта WindowsItPro, это все же произойдет. В пятницу пользователям предложат версию, которая будет называться RC2. Это будет билд 5743, который в настоящее время проходит внутреннее тестирование. Планируется, что в скором времени RC2 будет доступен для бета-тестеров, подписчиков TechNet и Microsoft Developer Network, а также для некоторых участников Consumer Preview Program (CPP).

Официально эта информация пока что не подтверждена. Microsoft сообщила, что действительно планирует выпуск дополнительных промежуточных билдов перед конечным релизом, однако, какой номер будет у этого билда и когда он выйдет, сообщать отказалась.

По информации WindowsItPro, второй предварительный релиз будет последним перед выпуском билда RTM (Release-to-Manufacturing). 18 октября начнется тестирование конечного билда RTM, а с 25 октября до 8 ноября можно ожидать его выхода. Согласно внутренней документации, в Vista до сих пор около 1400 ошибок.

источник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто готовий скачати РЦ2, пишіть. А цей лінк поки що на саму свіжу версію, доступну юзерам, це і є якраз тим проміжним білдом мід РЦ1 і РЦ2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот і вийшла РЦ2 з індексом білда 5744. Що робимо? Може КМд скачає ірозмістить так як колись 5308 в софті з однією лише відмінністю, розбиту на куски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот і вийшла РЦ2 з індексом білда 5744. Що робимо? Може КМд скачає ірозмістить так як колись 5308 в софті з однією лише відмінністю, розбиту на куски.

Вот тут ссылочки: _http://www.progs.kiev.ua/forum/index.php?showtopic=14629&hl=

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как Microsoft не даст вам работать с Windows Vista?

С помощью SPP, новой технологией Software Protection Platform, которая лучше или, если хотите, хуже WGA (Windows Genuine Advantage), Microsoft собирается испортить вам жизнь…

Vista использует новую систему установочных образов, в связи с чем на каждом DVD размещен весь код системы. Это позволит пользователям проще обновляться от одной версии к другой, без необходимости приобретения нового носителя или продолжительного скачивания. Это делает защиту очень важной, поэтому SPP будет проверять пользователей на подлинность и в случае удачи придавать вам статус «подлинный».

Иначе говоря, если вы покупаете ПК с уже активированной Vista или сами проверили ее на подлинность через интернет, это вовсе не означает, что система будет подлинной. Небольшие изменения в коде могут сделать ее не-подлинной. Чтобы вернуть прежнее положение вам придется переустановить операционную систему… конечно, если у вас есть копия Vista.

Если же ваша копия Vista помечена как не-подлинная, SPP даст вам 30 дней, по истечению которых система перейдет в режим ограниченной функциональности. «Не будет меню Пуск, иконок на рабочем столе, фоновый рисунок станет черным. Но веб-браузер будет полностью работать, интернет соединение не будет блокировать. Спустя час такой работы система выйдет из пользователя без всяких предупреждений. Это не выключит компьютера, пользователь сможет снова войти в аккаунт. Это отлично от Windows XP RFM, которая ограничивает разрешение экрана, цветы, звуки и другие возможности».

Но очевидная проблема – уже имеющаяся в WGA – заключается в том, что SPP может ошибочно дать вашей легальной копии Vista не-подлинный статус.

К сожалению, невозможно предсказать как много будет подобных ложных статусов. Лишь 1% - это миллион раздраженных пользователей Vista.

Но если это будет работать, то это принесет компании более 5 миллиардов $ - от всех тех пользователей пиратских версий Windows, которые будут платить за Vista. За исключением, конечно, если они не перейдут на Linux.

Що нас чекає? Що на цей раз придумають пірати? А я вже думаю, де пробити корпоративку, щоб не мати такого гємора з віндою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не суши голову: на хитрую жо-у, всегда найдется х. с винтом... :)

в точку )))))))))))))))))))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

От нах вам всім та Віста??? Нема лишнього приводу для апгрейда? Чи гемора на свій зад нехватає? Чого за нею так гнатись? ІМХО юзать її мона буде тіко через рік-півтора після ОФІЦІЙНОГО РЕЛІЗУ, коли наші умільці розберуться шо і як там захищено і як то поламать... Да і залізо за той час подешевшає... Я так розумію, шо від оськи в першу чергу вимагається стабільність та функціональність... То нафік качать і ставить собі різні бетки, коли мона юзать то шо перевірене часом? Чи мо то тіко я такий "відсталий"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки часу пройшло від релізу, як ти почав юзати ХР? За моїми даними тоді був не менший ажіотаж з приводу її виходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю коли був реліз ХР, але 2000 на мене більш стабільна все одно. І зарас ніяк руки не можуть дойти грохнути ХР і назад поставити 2000 =)

А нарахунок Вісти - знаючи які там хеобхідні Параметри кАмпутера ну нах цю Вісту - це бред. Якщо Ви дивились по телевізору - в одного корейца чи японця чи китайця не важно спитали на рахунок Вісти - він сам сказав що не для їх кампутерів вона зроблена, тобто не всі і за бугром зможуть собі дозволити бавитись з Вістою "НОРМАЛЬНО"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тебе комп має менші характеристики за ці:

камінь 1800

мозГ 512

відео Радеон 9200 128МБ 64б

Вінт 80/7200

Повір, в мене нормально пахала. Ефектів не було, але нах вони тра, хіба тільки друзям понт показати. Як на мене ці рюшечки актуальні тільки тоді, поки маєш бетку, а в інших нема. Коли буде у всіх стояти, то ні в кого не побачиш славнозвісний фліп чи Аеро Глас на максимальних настройках.

2000 тож люблю, але дужЖже вже багато софта, який відмовляється з нею пахати. (ігри не в щот) Двухтисячка вийшла як проміжна ОС. Мультимедійність Ме і стабільність 2000 дали нам ХР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть в инете просто визуальная оболочка висты которая ставится на XP. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки часу пройшло від релізу, як ти почав юзати ХР? За моїми даними тоді був не менший ажіотаж з приводу її виходу.

До твого відома, я юзаю FreeBSD. ХР поставив на комп жінці, шоби в нет лазила і фільми дивилась. 2000 стояла в мене пару років і поміняв я її тіко після того як поставив собі 2-х ядерний проц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Oushen

Видал такую, юзал. Но она по сравнению с бэткой так глючит страшно. У меня самая свежая была, но глюки есть. Внизу эксплорера панелька глючит, пропала левая панель, а это оЧЧенб неудобно. В конце-концов пуск не круглый, а если все задействовать с пакета, то это не для моего компа, явно скорости не хватает. Чего не скажу про висту :).

2 mix_forever

ОК. З тобою ваще спорити не буду. :mdr: Фря класна ОСь, но чось мені не подобається. Мабуть, як тобі віста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...