Перейти до змісту

Vista


atoller

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 252
  • Створено
  • Остання відповідь

thelonghorn.ru

на форумі можна виловити людей, які перекладають її і готові переклади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

post-1-1145137064.jpgpost-1-1145137140.jpg

Vista

Встановлення системи пройшло дуже гладко.

Не рахуючи того що цей монстр не міг ніяк подружитись з геометрією вінта гнусмас 40гіг.

прийшлось розформатити його під ХР після цього віста його нормально зїла.

Як ставити

грузимось з СД

нажиаємо install :(

Вибираємомо диск

вводимо серійник

і йдем курити десь на 1 годинку.

Після години часу просить вибрати регіон.

Все інстал закінчено.

Інтерфейс дуже красивий, і як на диво приємний у користуванні.

на пні 4 3.0 з всього лише з 512 мозгів чухає себе досить добре.

Не змогла зразу поставити звук.

Після вказання системі знайти драйвер на віндовс апдейт звук було знайдено.

Далі буде якщо вона не загнеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив... кайфую... (правда підторможує)

Народ, ставте віртуалку і з неї запускайте сетап... необов'язково писати образ да ДВД...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

R4HB8-QGQK4-79X38-QH3HK-Q3PJ6 (Client)

OR

WBVG8-4JPQB-6HJ6H-XH7YY-D2GQY (Server)

ксаси забув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ кто поставил Висту???

Доходит установка да выбора диска (куда ставить). А дальше внизу пишет - неможет определить дистрибутив ......!!

Unable to determing ......!

Что может быть. Пробовал поставить на Виртуальную машину (подключая iso образ) и на реальный комп (записаный загрузочный образ на ДВД).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Установив 5365, настроїв і хев енджой. Лише два трабла Хрюша після установки не запускається і dmaster на Вісту не ставиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реліз очікується на січень-лютий 2007-го, OEМ версії будутьдоступні вже в кінці цього і будуть продаватися разом з новими компами.

Звиняйте, опєчатрчка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Народ БЕТА 2 вышла !! Кто нибудь качает ??? ДО лета 2007 года работать будет.

http://www.overclockers.ru/softnews/22479.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 $$$ - можна много пива купить и к пиву. Что б ихню БЕТУ покупать для спортивного интереса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

нах вона вам здалась?

поставте лінух з КДЕ4 і майте щастя :D

Якщо руки ростуть звідти звідки тре, то можна ганяти практично у все що зараз є. Або через д-я час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Віста в першу чергу - мультимедійна система. (Я просто мовчу про Лонгхорн, який буде серверною версією)

ІМХО, ніякий лінукс, навіть з емуляторами не дасть того, чого чекає користувач від ОС. Нові ігри будуть пахати на DX10, який буде лише в комплекті Вісти. (Мене беруть сумніви, що в склад офіціфного СП3 для ХР ввійде DX10). А бавитись в стандартні ігри для лінукса і переробки устарівших користувач з швидким компом не захоче.

І ще про 20 баксів. Це ж треба комусь здогадатись купувати диск у МС за такі гроші. Слід почекати поки хтось один з підприємливим хистом його замовить або скачає і накатає на ДВД. Ціна на диск буде 25-30 гривень. А! Ще забув, на всякий випадок можна почекати, поки люди навчаться активовувати кожен наступний білд вісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Longhorn -- це кодове ім'я того, що зараз вже офіційно називається Vista. Тобто Longhorn=Vista. Просто її там вагон варіантів буде (наприклад для дому ніби три штуки буде, замість однієї WinXP Home Edition).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як тільки починали її писати, то звали Longhorn, потім Vista.

Vista є основною версією, а за серверною залишили ім'я Longhorn.

Всіх версій має бути вродь 13, сама проста буде як ХР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не розумію вас, народ... Для вас в роботі осі головне красівості, чи стабільність і функціональність??? Нах ставити ту Вісту, якшо ви реально не будете використовувати і 10-ї частини її можливостей? Ради понту і шоб друзям сказати: "А у мене вже Віста стоїть!!!" - тоді це гон. Я тсавлю ось для РОБОТИ і для мене головне стабільність, надійність та фукціональність... Мо саме тому сиджу на FreeBSD, хоча на другому компі вдома і стоїть ХР, але то скоріше для жінки ніж для мене... МІХО переходити на нову ось тре тоді, коли є потреба, а не просто тому шо так модно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сказати.... Згоден що багато речей обираються по стадному принципу, але ж не потріюно зациклюватись на одній ос, лінукс пробувать теж тра, і БСД, і ніх, і мака купить можна.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...