Перейти до змісту

Vista


atoller

Рекомендовані повідомлення

В мене НОД32 антивірус, а не смарт секьюріті, а кліент я написав - мюторрент 1.8.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 252
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене колись таке було і на ХР - я на борді жалівся, що вінда підвисає. Це проблема ультраторрента, переходь на нижчі версії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене НОД32 антивірус, а не смарт секьюріті, а кліент я написав - мюторрент 1.8.1

Я вказав Смарт секюріті того що там є вбудований фаер,і він не так вантажить мережу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залийте хтось нормальну, випробовану, русифіковану(чи українізовану) Вісту *32, на фтп, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене колись таке було і на ХР - я на борді жалівся, що вінда підвисає. Це проблема ультраторрента, переходь на нижчі версії.

дякую, сьогодні спробую, відпишусь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив торрент 1.7.7- граблі ті самі, комп через деякий час підвісає і проц загружений на 90% :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив торрент 1.7.7- граблі ті самі, комп через деякий час підвісає і проц загружений на 90% :D

а спробував біт спіріт версії 3.3.2.372???мне помогло...або шукай якйсь патчі під Вісто ,тіпа на більшу кількістьь зєднань..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив торрент 1.7.7- граблі ті самі, комп через деякий час підвісає і проц загружений на 90% :D

Прочитай топік до кінця.

А потім - сходи сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті все вийшло!!! поставив Azureus 4.0 і все - кількість зєднань EKRN - 10-15, azureus - 80-90, проц грузиться на 3-10%!!! Дякую всім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю активатор де не тра вибирати виробника, можу дать(287Кб)

Залий будь-ласка на letitbit. Чи пришпіль сюди. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така халепа в мене сталася: коли хочу змінити атрибути папки program files і всіх її підпапок (по-замовчуванню стоїть рід-онлі), система ніби примінює зміни, йде зворотній відлік часу. Нажимаю применить, ок. При наступному перегляді атрибутів знову стоїть рід-онлі.

Хтось стикався з такою траблою? Що порадите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Така халепа в мене сталася: коли хочу змінити атрибути папки program files і всіх її підпапок (по-замовчуванню стоїть рід-онлі), система ніби примінює зміни, йде зворотній відлік часу. Нажимаю применить, ок. При наступному перегляді атрибутів знову стоїть рід-онлі.

Хтось стикався з такою траблою? Що порадите?

спробуй в безпечному режимі або з загрузочним LiveCD думаю точно проканає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

хтось може записати на болванку windows vista ultimate sp1 x32???? буду дуже вдячний(пишіть в приват)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Хочу поставити на свій ноут Win XP SP3,але на ньому стоїть Vista Ultimate. Коли починаю ставити то установочний диск не бачить розділів.Подивитись файлову систему теж не можу. 

 Підкажіть в чому проблема і як її вирішити.Диск D форматувати не хочу бо там повно інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. В Біосі переключаєшся на режим IDE

2. Качаєш дрова для sata дисків під свій ноутбук на офсайті і з допомогою nlite вшиваєш їх в збірку вінди

3. Береш готову збірку з дровами, щось з Zver, Ogomor і їм подібних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

хтось знає як налаштувати паралельне використання навушників з мікрофоном і колонок???? На ХР все дуже просто було.... :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зависит от материнки, я думаю. До того, как сменил её на более продвинутую, отлично работали и колонки, и наушники. Теперь же - что-то одно :(

А может, поиграться с драйверами на звук, поискать другие версии... Я так и не решил эту проблему :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В драйверах звуку до сучасних материнок є такий пункт де вказуєтьься чи грати обом девайсам припідключенні навушників чи тільки навушникам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикол в тому, що я не можу поставити драйвера до своєї звукової карти. Вибиває помилку інсталяції. Пробував видалити існуючий драйвер Вісти, але він відразу ж автоматично поновлюється - фігня якась <_<

Analog Devices AD1988 @ nVIDIA MCP61 - High Definition Audio Controller PCI материнка АСУС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

материнка асус м2н

nVIDIA MCP61 - High Definition Audio Controller PCI

VEN і DEV - скажи де це знайти, то напишу :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...