Перейти до змісту

Зміни на форумі.


kmd

Рекомендовані повідомлення

А шо за умнік всім "-" ставить?

Зараз заплюсуєм )))

З.І. Не вистачило до гори добратися. Завтра продовжу, а тепер спати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо за умнік всім "-" ставить?

я всіма своїми "+" ті кляті "-" які хтось наліпив під нормальними постами позглажував... :rolleyes:

Жалко, якщо справді піде повна комерція, але будемо надіятися, що то жарт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тут сделал пост для тех, кому не хватает плюсов, так сказать банк срочной взаиморепомощи ^ ^ :

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=54914

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера паабщался с новым админом. Решили что я остаюсь в политике. Асобенно им понравились мои правила,концовка п.5-го.

Первым делом новой администрации будет борьба с корупцией на борде. Ми уже подготовили механизм жостково контроля.

Вторым это чёткий демократичний кантроль за выдачей инвайтов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, мені найбільш цікаво -- ти просто "найманий працівник" чи теж приклав до цього руку і є у співвласниках? Бо дійсно якось так цікаво виходить. Я давно знав про твою особливу зацікавленість бордою, але якщо це все організував саме ти -- то чому саме з луганськими? Ти ж ніби політично свідома людина... dry.gif

Відповідаю по порядку.

Я - НЕ найманий працівник. Я НЕ приклав до цього руку, і не шукав покупців. Покупці самі знайшли власників борди, і запропонували їм співпрацю. Вже після того, як між ними все було домовлено - мене попросили здійснити юридичний супровід цієї угоди - я й погодився. Тобто, моя роль в цьому всьому лише як юриста, який проконтролював правильність укладення угоди. Те, що мене Командор назвав в першому пості "комерційним директором" - то це не зовсім так. Точніше, зовсім не так. До комерції я ніякого відношення не маю. Але поскільки сталося так, що під час оформлення документів і продавці, і покупці довіряли мені - то вийшло, що нові власники вирішили поставити мене - ну, хай буде "смотрящім", але це ненадовго. Тому що мені такий статус в принципі не треба. З такими самим успіхом можете нападати на нотаріуса, який посвідчив угоду.

Комерційними директорами дуже часто називають тих, кого терміново треба пристроїти на "круту" посаду, а робити вони нічого не вміють - от і звуться "директорами". Не завжди, але досить часто. Може, тому Командор мене й назвав "комерційним директором"? :)

 І останнє. Для тих, хто вірить в календар - але не вірить людям. Фотка першої сторінки копії договору (зі згоди усіх, хто його підписали). Вибачайте - оригіналу не маю, так як оригінали зберігаються у тих, хто його підписував, тобто у продавця і в покупця.

dogovir.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як видно - договір датований не першим квітня, а тридцять першим березня.

Любителів поприкалуватися запрошую в інші теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"При современном развитии печатного дела на Западе напечатать советский паспорт-это такой пустяк, что об этом смешно говорить"

(с)Остап-Сулейман-Берта-Мария-Бендер-Бей

2Oli: кто хочет что то купить, тот предлагает реальные условия.... я о покупке ЛМ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"При современном развитии печатного дела на Западе напечатать советский паспорт-это такой пустяк, что об этом смешно говорить" (с)Остап-Сулейман-Берта-Мария-Бендер-Бей

Зевс, ти не знаєш Командора чи Серьогу, чи Торіка? Подзвони їм, попроси підтвердити. Хай покажуть тобі договора. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"При современном развитии генной инженерии на Западе размножить Командора или Серьогу или Торіка такой пустяк, что об этом смешно говорить"

(с) ZevsIsver

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не треба мене клонувати.

От вам на переше квітня. Длінк покидає IT ринок. Оце 100% фейк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє вєрю :) нашо це робити саме перед 1-м квітня?

якби я хотів зробити такий розвод, теж подумав би, що дату 1 квітня не варто ставити, ібо паліво

тепер інтєрєсна вєщ - люди СКИДАЛИСЯ на ліцензійну версію, пам‘ятаєте? а це були не тільки адміни, і це було пару днів назад буквально, що тоді не можна було сказати?

чи все придумалося в один день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє вєрю :) нашо це робити саме перед 1-м квітня?

якби я хотів зробити такий розвод, теж подумав би, що дату 1 квітня не варто ставити, ібо паліво

тепер інтєрєсна вєщ - люди СКИДАЛИСЯ на ліцензійну версію, пам‘ятаєте? а це були не тільки адміни, і це було пару днів назад буквально, що тоді не можна було сказати?

чи все придумалося в один день?

Наші адміністратори настільки нас люблять, що рішили з нас шутити до потєрі сознанія і відсутності пульсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже наводив слова одного з нових власників - "На халяву юзерам будет все, как Линукс. А за деньги - все, как Apple". Так що вчіть Лінукс, або платіть. Ніхто не заставлятиме платити, і суми будуть мізерні на фоні сьогодення. Скажімо, повноцінний доступ на форум за 10 доларів в рік - це реально.

А що в Луганську в нових власників національною валютою доллар США рахують, гривня вже не влаштовує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи все придумалося в один день?

когда называется СУММА - мировозрение чуть меняется

Я вже наводив слова одного з нових власників - "На халяву юзерам будет все, как Линукс. А за деньги - все, как Apple". Так що вчіть Лінукс, або платіть. Ніхто не заставлятиме платити, і суми будуть мізерні на фоні сьогодення. Скажімо, повноцінний доступ на форум за 10 доларів в рік - це реально.

А що в Луганську в нових власників національною валютою доллар США рахують, гривня вже не влаштовує?

разговор 2х новых руских:

- был в штатах, представляеш - их доллары прям как наши баксы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби я хотів зробити такий розвод, теж подумав би, що дату 1 квітня не варто ставити, ібо паліво

У випадку продажу форуму новий директор точно би повідомив людей, які замовляють платну рекламу і переконав би, що всі домовленості в силі. Наш же новий "директор" не нупь в цих питаннях, так що розвод )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби я хотів зробити такий розвод, теж подумав би, що дату 1 квітня не варто ставити, ібо паліво

У випадку продажу форуму новий директор точно би повідомив людей, які замовляють платну рекламу і переконав би, що всі домовленості в силі. Наш же новий "директор" не нупь в цих питаннях, так що розвод )

Всьому свій час. Ті, хто заплатив за платну рекламу - матимуть її, це однозначно. Якщо раптом десь почнуться витирання банерів, чи ще чогось - пишіть в ПМ.

ЗІ. До речі, зауваження слушне. Сьогодні-завтра складемо реєстр тих, хто проплатив. Якщо можна - просив би таких рекламодавців відписатися мені в ПМ, а ми з Командором і Торіком на днях складемо перелік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Командор! Помні, валюта у вигляді "коньяг закарпацький" теж має враховуватися, хоча це і не було документально затверджено ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да какая разница кто владеет ресурсом. Или все пишут исключительно Торику, Командору и Сереге. Которые кстати на Луну не улетели, а живут и работают тут в Луцке. Или новые хозяева будут жостко тереть все предложения собраться в кораблике или на бордовке. Или может зная что ресурс комерческий никто на велокиев(например) не ходит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...