Перейти до змісту

Зміни на форумі.


kmd

Рекомендовані повідомлення

Питання kmd як бути з ВЕЛО форумом (він був окремою республікою) переносимо на власний ресурс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше. Я йду спати.

По-моєму, не варто робити трагедії з нічого.

Я вже наводив слова одного з нових власників - "На халяву юзерам будет все, как Линукс. А за деньги - все, как Apple". Так що вчіть Лінукс, або платіть. Ніхто не заставлятиме платити, і суми будуть мізерні на фоні сьогодення. Скажімо, повноцінний доступ на форум за 10 доларів в рік - це реально.

Для когось борда частинка душі, а для когось - продукт. 

Може, якби всякі незадоволені не скаржилися б на адмінів їхнім керівникам, не дзвонили б на "Датагруп" - мол, мене забанили! - продажу борди не було б. Але якщо адміни в Кораблику за пивом вже кілька разів казали: "А знаєш, хочеться часом взяти - і все знести!" - то це означає, що творцям борда приносить не стільки задоволення, як тим, хто туди "частинки  душ" вкладає. Тож краще ніж знести борду нафіг - продати її, і це розумне рішення.

Не такий страшний чорт, як його малюють. Комерція на борді і так процвітала. Тепер стане структурованішою і чіткішою. А от за політику - я не знаю, як далі буде. Але раджу новим власникам взагалі позбутися цього розділу.

Завтра (вже не завтра, вже сьогодні) в "Кораблику" буде п'янка з нагоди всього вищесказаного - на щастя, творці борди відчувають себе зараз хоч і вільними, але задоволеними. За то і вип'ємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ай, чого ви?!

Адміни "виростили" проект, який успішно запрацював. За нього запропонували напевно немалі гроші (як для такого проекту). То чого думати?

Їм і клопоту менше і грошей більше :)

А ви б так не хотіли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для когось борда частинка душі, а для когось - продукт.

Склалося враження, що з частинок нашої душі зробили продукт.

За комуністів не голосував ніколи і не вірю в світле майбутнє.

Дуже хочу помилитися ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їм і клопоту менше і грошей більше :)

А ви б так не хотіли?

О, це ключова фраза.

Може, когось жаба душить? :)

Зрештою, якби не було цієї теми - ніхто б особо в майбутньому може й не відчув би змін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, мені найбільш цікаво -- ти просто "найманий працівник" чи теж приклав до цього руку і є у співвласниках? Бо дійсно якось так цікаво виходить. Я давно знав про твою особливу зацікавленість бордою, але якщо це все організував саме ти -- то чому саме з луганськими? Ти ж ніби політично свідома людина... <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, мені найбільш цікаво -- ти просто "найманий працівник" чи теж приклав до цього руку і є у співвласниках? Бо дійсно якось так цікаво виходить. Я давно знав про твою особливу зацікавленість бордою, але якщо це все організував саме ти -- то чому саме з луганськими? Ти ж ніби політично свідома людина... <_<

Можна питання? За яку ЗП успішний, грамотний адвокат буде працювати найманим працівником по обслуговуванню форума? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу сказати одне ... як би ситуація не склалась з подальшею долею борди, але те що зробили "татусі" - це об"єднали "кнопкодавлячих" лучан в маленьку сім"ю! За це їм велике дякую !

А новим власникам хочу побажати бути лояльно-суворими. :)

П.С. Так, а на бордовку тепер в Луганськ їздити ??? :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платні послуги - не новина. Вітається. Цікавить більше відношення адміністрації до користувачів. Не Ярчика, а саме тих - не наших. Луганських.

я знаю kmd і serega особисто. Підхід до них і т.д. Як говорити із новими? Вони десь там. Ми тут.

"Ніпанятна"©А.Рева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль Луцьку Свободу слова продали.

Хтось прикупив ресурс а жаль тут було класно поспілкуватись і не тільки "торгувати".

Першоквітневий "жарт" вдався на славу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне , пора відміняти інвайти , а то дядько хоче дати оголошення ,що  продає порося перед паскою , а там регістрація  

і по англіцькі шось там вері сорі і якісь інвайти , ще якусь почту заводь елетронічну . Великими буквами написати вхід 10$ Занести на кривий  тудито - тудито. :)в нас долари всі понімають ,а інвайти то не дуже, і клієнтів прибавиться, я так розумію ми вже перейшли з розряду юзерів з розряд клієнтів. 

IMXO. Я давно живу і бачив багато ресурсів , які перейшли на комерційну основу ,і як правило вони погано кінчали, і дай бог щоб board.lutsk.ua була виключенням з правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як правило вони погано кінчали

йду-но я до жінки під одіяло, перевірю що і як... :D

Всім добраніч, є про що подумати перед сном :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо борду дійсно продали, то з'являться охочі реінкарнувати луцький форум :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой загубить це введення грошей в борду((((((точно загубить!

і як правило вони погано кінчали, і дай бог щоб board.lutsk.ua була виключенням з правила.

те що борда буде виключенням шанс 1 до 100,давайте дивитись на речі реально.Статистика....мда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з одної сторони шкода, імхо багато хто піде з ресурсу...з другої сторони молодці, розкрутили і впарили комусь..... з третьої - все підозріло співпало з 1-м квітня..... тому я би радив пару днів посидіти тихо і подивитися шо буде, можливо потім з постів типу

... відправити мене у перманентний бан, можете свідомо цим скористатись. Дякую усім відвідувачам форуму. З вами було цікаво.
будуть сміятися всі..... особливо ті, хто розіграв (якщо це звичайно розіграш)

П.С. особливо буде реготати користувач resident, зареєстрований на борді ( в групі адміністраторів ) через 10 хвилин після написання першого посту цієї теми. Не вказано нічого...тіко місто "Луганськ" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переконаний що це жарт. :smile-zachot:

Зміни на форумі. ось так от

Пользователь - kmd

Отправлено Вчера, 23:22

шось трошки до квітня не дотянув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі (а мо я просто тупий і хочу спати) але 2 моїх пости з цієї теми зникло :\

А ще добавилось 11 друзів, яких раніше не було. Є пруфлінк :)

UPD: йомайо, забув автоклікер виключити і відчуваю, що розіслав френди на весь форум і повідомлення теж мабуть він видалив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось трошки до квітня не дотянув.

Він наперед пожартував... і пішов спати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...