Перейти до змісту

Зміни на форумі.


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Шановні.

Угода з новими власниками заключена.

Завтра будуть передані паролі і доступ до сервера для переносу на новий хостінг.

Оскільки угода укладалась при прямій участі Ярчика, власники ресурсу наполягли на тому щоб він поки зайняв місце (комерційного дирктора)

Оскільки йому довіряють обидві сторони угоди.

Про власників можу сказати одне.

Солідна Луганська компанія, з немалим ресурсом.

Умови прості. Торік поки залишається Адміністратором. Ярчик аля директор.

Я і Сергій в юзери, і наше повне не втручання.

Зміна модераторів, зокрема в політиці.

Як я розумію ламати нічого не будуть.

Добавлять комерції, і почнуть брати гроші за оголошення в куплю продам.

Скін без реклами залишать, але за символічну плату.

За додаткові сервіси потрібно буде платити.

Головна умова, усі хто мають власні розділи на ресурсі будуть їх і далі мати, на тих самих умовах. Без змін і повними гарантіями.

Завтра починаєм процедуру перереєстрації домену.

Наш сервер плануємо продати, так як новому власнику він нідочого.

Виручені гроші можемо роздати тим хто на нього в свій час скидався. Або помянем ресурс в тяпницю в жабі :)

Селява, але бабло перемагає зло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, я перепрошую за запитання: а нові власники - це не ті самі, що купили Західінкомбанк?

Я розумію, що є термін комерційна таємниця, але все ж таки? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлять комерції, і почнуть брати гроші за оголошення в куплю продам.

Так розумію що братимуть не лише з підприємців які продають техніку но і з простого користувача який вирішить продати своє б\у після апгрейда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бабло побеждает зло

бабло аля зло. Ну хотяби декілька модерів і один адмін свої залишаються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а vanus'а ж за що? :(

Тепер в нас на борді буде полтика нашого Президента? :(

Не полтика, а політика.

Взагалі, народ (в смислі - покупці) питали домашню адресу Вануса, після того, як почитали "Політику" :) Добре, що більш-менш адекватні люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ванус так легко не сдастся - у него есть тяжолая строительная техника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сканкопії в студію!

Цього тобі не обіцяю. Але якщо завтра зайдеш до мене (Кривий Вал, 34, офіс 308) - продемонструю тобі копії угод. Правда, замалюю маркером ціну, назви сторін, деякі інші умови, але з тексту чітко буде видно, що мова - про передачу прав на board.lutsk.ua. До чого, по-твоєму, було ліцензування борди? Перехід на нову версію движка? Прикрутка магазину і грошей? Заради чіста поржать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надіюся, особисті дані модераторів не розголошуватимуться?

ні. Хоча, думаю, модери не проти будуть і самі познайомитися з новим адміном. Можливо, завтра ввечері відбудеться невеличка попойка з нагоди успішного оформлення угод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А ти що якісь днні десь залишав чи бумажки підписував.

Нік на форумі зі статусом модер. Ось і все.

Ярчик Завтра квасим.

Тіко треба рішити хто ставить, ти чи я :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж. Вітаю Вас із продажею, їх із покупкою. Сподіваюся, що ніхто не жалкуватиме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже з форума маленького провінційного містечка можна отак запросто косити реальне бабло, що аж ним зацікавилися солідні інвестори? Щось слабо віриться в цю всю історію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якщо домовимось з місцевим ТБ, то можна буде побачити коротеньку пресконференцію. Чекайте новин.

ps: Їм говорять, що то цікава новина, а вони - реклама!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну щож, будем надіятися що пан resident    не перетворить  Lutsk Board в  Resident Evil.  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надіюсь, що це першоквітневий жарт.

Напевно написана мною інформаціє піде в розріз нової політики форуму, але... дуже шкода, що бабло перемагає все. Коли кожен день стикаєшся з цим в житті виробляється імунітет. Але продаж ресурсу, якому я особисто приділив частку свого життя, нехай невелику, це все таки зрада по відношенню до користувачів.

Пане Yarchik, у Вас є можливість відправити мене у перманентний бан, можете свідомо цим скористатись.

Дякую усім відвідувачам форуму. З вами було цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пожиємо - побачимо .

Забанитися чи просто не ходити на борду - можна завжди.

якому я особисто приділив частку свого життя, нехай невелику, це все таки зрада по відношенню до користувачів.

+1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво, чому всі так скептично налаштовані. Хто зна, можливо з новими адмінами прийдуть нові ідеї, завдяки яким борда стане ще цікавішою, ще більш масовою і прогресивною? Не так просто ж люди гроші вклали....

А старі адміни... чи жаліти їх чи ні я буду знати лише тоді, коли буду знати суму :)

Я впевнений, що вони борду не залишать і залишаться активними юзерами, як і я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво, чому всі так скептично налаштовані.

А показово, правда? У випадку таких реальних подій, борді буде гайка трохи більше, ніж повністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво, чому всі так скептично налаштовані. Хто зна, можливо з новими адмінами прийдуть нові ідеї, завдяки яким борда стане ще цікавішою, ще більш масовою і прогресивною? Не так просто ж люди гроші вклали....

Як то кажуть "ги"! Сам собі відповів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...