Перейти до змісту

Що читати?


nameless

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Йозеф Оллеберг "Немецкий снайпер на восточном фронте", Історія. Книгу не знайшов, але читав електронний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я "Лифт" маме на 8 марта презентовал, любит она читать этого Калинаускаса, говорит, что толковый мужик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

починали з історичного чогось і документалістики, а дійшли до попси в психології)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

починали з історичного чогось і документалістики, а дійшли до попси в психології)

А поточніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

починали з історичного чогось і документалістики, а дійшли до попси в психології)

А поточніше?

Игорь Калинаускас - Lift. Поднимите энергию на максимально возможный уровень

"Это своеобразная попса в психологии"

ось про цю. а просили порадити щось з історичного чи документалістики)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Раджу прочитати "Сумерк" Юліан Опільський

Опис

«Сумерк» — роман відомого українського письменника, що найбільш примітний у художньому плані і якнайповніше виражає погляди автора на історію. Дія його відбувається на західноукраїнських землях на початку 30-х років XV століття, коли знову загострилась боротьба між місцевим боярством, литовськими і польськими феодалами, які прагнули утвердити своє панування на Волині і Поділлі.
Половина сюжету відбувається в Луцькому замку.

Скачати

Тетралогія «Таємний посол» Володимир Малик

«Посол Урус шайтана» (1968)

«Фірман султана» (1969)

«Чорний вершник» (1976)

«Шовковий шнурок» (1977)

Опис

Головним героєм тетралогії виступає молодий козак Арсен Звенигора. Ця особа не зовсім вигадана. У Арсена був реальний прототип — запорожець-розвідник, якого отаман Іван Сірко напередодні війни послав з важливим завданням в Туреччину — вивідати військові плани майбутнього ворога. Досконало володіючи турецькою мовою, цей сміливий «таємний посол» зумів роздобути і привезти на Запоріжжя фірман (указ) султана Магомета IV про майбутній похід на Україну.

Розуміючи виняткову важливість цього документа, Сірко негайно відправив його до Москви, де він і зберігся до наших днів в архіві колишнього Посольського приказу. Так стали відомі стратегічні й тактичні плани Туреччини. Російські та українські війська, завчасно підготовлені і стягнуті під Чигирин, завдали сильному супротивнику значних втрат, змусили його відступити і відмовитися від планів завоювання України, які, якщо б вони були реалізовані, призвели б до повного знищення її народу.

Походеньки "Агента 007" українського розливу :0151: , читалось на одному подиху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Отже, що цікавенького прочитав останнім часом

  • Харукі Муракамі Хроніки заводної птиці (не для слабконервових)
  • Харукі Муракамі Гонитва за вівцею
  • Леонид Соловьев. Повесть о Ходже Насреддине (пригоди, гумор, мудрість)
  • В. Набоков Лолита
  • Жолдак Б. Антиклімакс (дотепно пише, є нецензурщина)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Отже, що цікавенького прочитав останнім часом

  • Харукі Муракамі Хроніки заводної птиці (не для слабконервових)
  • Харукі Муракамі Гонитва за вівцею
  • Леонид Соловьев. Повесть о Ходже Насреддине (пригоди, гумор, мудрість)
  • В. Набоков Лолита
  • Жолдак Б. Антиклімакс (дотепно пише, є нецензурщина)

И как вам Лолита?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отже, що цікавенького прочитав останнім часом

  • Харукі Муракамі Хроніки заводної птиці (не для слабконервових)
  • Харукі Муракамі Гонитва за вівцею
  • Леонид Соловьев. Повесть о Ходже Насреддине (пригоди, гумор, мудрість)
  • В. Набоков Лолита
  • Жолдак Б. Антиклімакс (дотепно пише, є нецензурщина)

И как вам Лолита?

На любителя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

  • Грегорі Девід Робертс "Шантарам"

Грегорі Девід Робертс, як і герой його роману, багато років був поза законом. Учинивши серію грабунків, він опинився в австралійській в’язниці, де мав провести де’ятнадцять років. Але у 1980-му він утік і наступні десять років бурлакував — у Новій Зеландії, Азії, Африці та Європі. Проте більшість часу він провів у Бомбеї, де облаштував безплатну лікарню для бідноти, а ще підробляв і фальшивомонетником, і контрабандистом, і торгівцем зброєю. Коли ж його нарешті схопили в Німеччині та знову посадили, він скористався цим для того, щоб написати роман "Шантарам".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И как вам Лолита?

Чудова книга. По п"ятибальній шкалі - двадцять балів. Книга для гурманів. Через призму своєї "відмінності" від інших, головний герой, диявольськи тонко висміює тісний світ рядового обивателя.

"Я знал точно, что я хотел сделать и как это сделать, не нарушая чистоты маленькой девочки. В конце концов у меня уже был некоторый опыт за долгие годы обращения с собственной манией. Мне случалось вприглядку обладать испещрёнными светотенью нимфетками в публичных парках; случалось протискиваться с осмотрительностью гнусного сластолюбца в тот теснейший теплейший конец городского автобуса, где повисала на ремнях орава школьниц. Дикая страсть, которая разрослась во мне к этой нимфетке — к первой в жизни нимфетке, до которой я, наконец, мог доскрестись неуклюжими, ноющими, робкими когтями — меня бы несомненно загнала опять в санаторию, кабы дьявол не смекнул, что ему надобно мне дать небольшое удовлетворение, ежели он желает, чтобы я ему ещё послужил игралищем."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

cover.jpg

Слава Курилов был в Советском Союзе объявлен невыездным, но смириться с этим не пожелал. В декабре 1974 года он бежал с туристского лайнера «Советский Союз» вблизи Филиппин. Без еды и питья, без морского снаряжения, оснащенный лишь маской, ластами и трубкой, он проплыл до филиппинского берега около ста километров, проведя в океане почти трое суток. О его пути к свободе эта книга, написанная им самим.

"Этот день, тринадцатое декабря, был одним из самых незабываемых дней в моей жизни. Я уже не имел контроля над ситуацией, решение было принято, и я тут же почувствовал его психологический эффект. Я не мог думать о будущем — у меня не было будущего. В назначенный час я беру свое плавательное снаряжение и иду на корму лайнера, потом прыжок в темноту и… полная неизвестность...

...я почувствовал, как у меня «проснулась Душа». Сознание перешло в сердце, я уже не видел и не слышал — я чувствовал. Это огромная разница — слышать звук или чувствовать его. Я чувствовал океан, облака, людей, музыку. В сердце была невыносимо приятная боль, которая усиливалась от любимой мелодии или просто улыбки. Я не мог ни о чем думать. Мне казалось, что я вижу мир в первый раз. Я замечал каждый свой шаг, каждое мимолетное чувство, подробности обстановки корабля, природы, поведения людей. Я легко мог читать их мысли и чувства. Мне казалось, что не заметить мое новое состояние невозможно, но взгляды окружающих были так поверхностны, так быстро перебегали с одного предмета на другой, что им было не до меня и даже не до себя. Мой взгляд ни разу не встретился ни с чьим столь же проницательным взглядом."

http://rozamira.org/lib/names/k/kurilov_s/kurilov.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вітаю всіх!

Вирішила саме тут почати свою форумну діяльність :)

Дуже раджу ознайомитися з такими літературними метрами національного рівня, як Юрко Покальчук, Сергій Жадан та Оксана Забужко. Всі книги купувала у Львові, стоять вдома читані-зачитані :)

Щодо літератури-самонавчання, то тут моїм фаворитом є "Сила воли. Как развить и укрепить". Книга російською, але це не заважає користуватися всіма порадами, яі там є. Книга творить дива!)

Ну і зараз, під час холоду, треба читати "Теплі історії до кави" - теж львівський літературний смаколик. Раджу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З останнього прочитаного сподобалась книжка Річарда Матесона "Я - легенда". Просто неочікувана кінцівка

Доречі, фільм дуже відрізняється від сюжету книжки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радила прочитати українського Стівена Кінга - Макс Кідрук: Твердиня, Бот і Жорстоке НЕбо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера ночью дочитала Диана Сеттерфилд "Тринадцатая сказка", понравилось. Вообще люблю такой стиль повествования. Скажу больше, после 4 книг Томаса Харриса о Ганнибале Лектере долго не могла увлечься книгой. Читала, но как-то больше потому, что люблю, поэтому брала все, что под руку шло. "Тринадцатая сказка" заинтриговала и прочла быстро и с удовольствием :)

Кому интересно, вот кратко:

Маргарет Ли работает в букинистической лавке своего отца. Современности она предпочитает Диккенса и сестер Бронте. Тем больше удивление Маргарет, когда она получает от самой знаменитой писательницы наших дней Виды Винтер предложение стать её биографом. Ведь ничуть не меньше, чем своими книгами, мисс Винтер знаменита тем, что ещё не сказала ни одному интервьюеру ни слова правды. И вот перед Маргарет, оказавшейся в стенах мрачного, населенного призраками особняка, разворачивается в буквальном смысле слова готическая история сестер-близнецов, которая странным образом перекликается с её личной историей и постепенно подводит к разгадке тайны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сабж. На злобу дня хочеться щось таке історичне, можливо якусь документалістику? Шкільні підручники з історії не пропонувати ;)

Можу порадити непогане джерело тут вибирайте на смак :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Крайнім часом перечитав А.Кузьменка (Скрябіна) : "Я.Побєдаі Берлін"," Я,Паштєт і армія". Прикольно,але мало.Почав Гоголя "Мертві душі".Не йде.( Порадьте,щось хороше з Українських класиків.Схиляюся до П.Мирного "Хіба ревуть воли..." (вже раз читав).Хочеться щось "грубе",щоб довго читалося.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидів ковиряв електронну бібліотеку, надибав "Стальну Крису", Гаррісона. Згадав, що читав тільки пару пригод. А, кажуть, всі освічені люди мають його цитувати. Вобчем, в процесі.

Забавна краш-класика :).

Stalnaja_krysa.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидів ковиряв електронну бібліотеку, надибав "Стальну Крису", Гаррісона. Згадав, що читав тільки пару пригод. А, кажуть, всі освічені люди мають його цитувати. Вобчем, в процесі.

Забавна краш-класика :).

Прибор Поглотителя Конфет Номер Два :) :) :), прикольна книжка. Легко читається, але 11 книжок, натхнення вистачить?))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

УЛьф Старк "Диваки і зануди" - хоч і книга для підлітків, але і дорослим дуже "Засмакує". Я із захопленням прочитала за кілька годин.

duvaku_i_zanydu_0_0.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я сів читати Т.Драйзера - Фінансист. також цікава книженька

bz366.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидів ковиряв електронну бібліотеку, надибав "Стальну Крису", Гаррісона. Згадав, що читав тільки пару пригод. А, кажуть, всі освічені люди мають його цитувати. Вобчем, в процесі.

Не забудь квест "Стань стальной крысой"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я пропустив був колись Дена Брауна "Цифрова фортеця"

Читаю.

Читається легко, книжка проста до ужаса. (Як і всі його романи;) )Ввечері відключити мозок, щоб особливо не задумуватися. І чекати поки вийдуть якісь новинки кіно :)

Закрадається думка перечитати Булгакова "Майстра і Маргариту".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...