Перейти до змісту

Убийцы оффисного времени, часть 2


Shkoder

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 324
  • Створено
  • Остання відповідь

аааааааааааа, на 3 години заліп

Хєрасє, я пів ночі сидів, вище 8 місця не піднявся і більше 1000 з копійками не назбирував. Мене якось розбивали на менші частини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене якось розбивали на менші частини.

там є такі зелені колючі "бомбочкі".

кидаєш в неї матерію "w" її розриває, і вона розбиває когось великого, якщо в нього попасти.

я не ділився більше чим на 2. але в топі скучно, якщо не підлітати до бомб, то тобі нічого зробити не можуть і ти не за ким не вгонешся))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора ввечері, хвилин 40, просидів в топі (7-5 місця) з ніком "Путин-хyй" в російському регіоні, сьогодні ж з "путин-хуйло" добрався лише до 8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене якось розбивали на менші частини.

там є такі зелені колючі "бомбочкі".

кидаєш в неї матерію "w" її розриває, і вона розбиває когось великого, якщо в нього попасти.

я не ділився більше чим на 2. але в топі скучно, якщо не підлітати до бомб, то тобі нічого зробити не можуть і ти не за ким не вгонешся))

ти псих )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мля, я 2 дня тренувався. голова аж болить від напряга...

сьогодні повезло: дотягнув до 1200 очей десь, і вийшов в топ навіть

X6N9.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я спочатку підкормлювала українців, а потім вже і сама спробувала під нашим стягом пограти. Це, звісно, не перше місце, але Україна в трійці =)

knOwcREkIUU.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гра з ніком Ukraine це як на супер hardi. більше 2600 не набирав :(

кацапи роблять абсолютно все аби тебе з’їсти :_07: аж прямо відчуваєш як очі кров’ю наливаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гра з ніком Ukraine це як на супер hardi. більше 2600 не набирав :(

кацапи роблять абсолютно все аби тебе з’їсти :_07: аж прямо відчуваєш як очі кров’ю наливаються

Гуртом потрібно. Згадайте народну мудрість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от гади, змарнили гру своєю популярністю, вже серваки лагають від наплив користувачів,

ще й якийсь авнокодер запилив статтю на хабр, як ботів-рабів створювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та є вже давно і боти, і боти-камікадзе, і аддони корисні. Людей зараз дійсно дуже багато, але може пощастити потрапити на свіжий майже пустий сервак, тоді в лідери вибратись - раз плюнути.

А на рахунок ніку Ukraine - то часом грати може бути легше, бо свої завжди своїх виручать ;)

До речі, не бачила, чи тут хтось постив іншу гру цих же розробників: http://cursors.io/ - така собі командна гра з людьми, яких не знаєш, і з якими не можеш толком спілкуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

третій день гри... пора зав'язувати, бо я почав матюкатись сильно голосно…

dinijL08bmM.jpg

tT90wfgk49s.jpg

да, на телефоні був ще такий рекорд (на сьогодні 65536 уже). але вже грати не цікаво:

X86HcGPl5j4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

agar.io

бавився на сервері Europe, нік power2222, був максимум четвертим в топі,

загалом маса позитивних емоцій, особливо коли великі кульки починають затискати меншу між собою і створюється інтрига кому ж то дістанеться.

Або коли ти ловиш кульку яка розділилась, а потім вона об'єднується і стає більшою за твою і вже не ти ловиш її - а вона тебе)))))

Або коли від твоєї кульки всі шарахаються в різні сторони)))

Власне коли досяг топу, то якийсь інтерес до того пропав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто пам'ятає таку гру?

1.jpg

Раніше була в ICQ, шукаю таку саму, або щось схоже, колись дуже любив зі своєю дівчиною грати, але потім вона кудись зникла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
2 годин тому, Zheny@ сказано:

Я щось не можу зрозуміти принцип, коли появляється новий рядок:huh:,і ще, я так думаю треба "унічтожать" спочатку один колір,потім другий і т.д. Поки півтори години тю-тю:) щось не виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Я щось не можу зрозуміти принцип, коли появляється новий рядок:huh:

Все просто.

Є кількість кольорів. Стільки ж дається кульок-пострілів. Коли ти вистріляв всі кульки " в холосту" (жодну пару не вибив) (вибиваються по 3 і більше).

Додається один рядок.

Потім ти вибиваєш зовсім один колір. І додається не 1 а більше рядків. Поки не лишиться 2 кольори а потім один.

Весело :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Все просто.

Є кількість кольорів. Стільки ж дається кульок-пострілів. Коли ти вистріляв всі кульки " в холосту" (жодну пару не вибив) (вибиваються по 3 і більше).

Додається один рядок.

Потім ти вибиваєш зовсім один колір. І додається не 1 а більше рядків. Поки не лишиться 2 кольори а потім один.

Весело :)

56c33cc55c71c_-1.thumb.jpg.098f2ec8a54ba

30хв. робочого часу

затягує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ISV сказано:

затягує

мій особисттий - 720000+ :)

правда - "Ура, ви вибили усі кульки!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...