Перейти до змісту

Канали футбол 1/футбол 2


Titan  Titanovich

Рекомендовані повідомлення

Добрий вечір. Починається новий футбольний сезон і дуже хочеться дивитися футбол по великому екрану. Можливо хтось знає як розкодувати на спутнику канали футбол1/футбол2? І чи це взагалі можливо? Може хтось робив це і вдало, поділіться будь ласка. По biss кодуванню розкодовувати вмію, але футболи як пишуть в інеті закодовані кодуванням conax і толкової інфи як розкодувати в інтернеті не знайшов. Хто має позитивний досвід або знає як це можна зробити поділіться, будь ласка))

П.С. тільки будь ласка без "навіщо ті ахметівські канали" і т.д. це справа кожного що дивитися. дивлюся їх на oll.tv і буду дивитися. питання стосується технічних моментів розкодування і взагалі його можливості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви випадково не із кіберполіції ? :)))

такі питання зазвичай обговорюють на супутникових форумах. А так, купуєте їхній тюнер за 1100 грн, і платите за HD 100грн/міс, без HD за 2 канали 60грн. Ще окрім того, ви платите по формулі Ротердам+, яка по суті і утримує оті канали Футбол 1/2 :D  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, charlie сказал:

ви випадково не із кіберполіції ? :)))

нІ, і не з поліції взагалі)

 

19 часов назад, charlie сказал:

ви випадково не із кіберполіції ? :)))

такі питання зазвичай обговорюють на супутникових форумах. А так, купуєте їхній тюнер за 1100 грн, і платите за HD 100грн/міс, без HD за 2 канали 60грн.

Про це я знаю і без вас. Дивлюся на oll.tv без всяких тюнерів на ноутбуці. 60 грн в місяць це не великі гроші в наш час, щоб дивитися футбол цілий місяць. але екран на ноуті менший ніж на телевізорі, хотілось б по ТБ дивитися

 

19 часов назад, charlie сказал:

Ще окрім того, ви платите по формулі Ротердам+, яка по суті і утримує оті канали Футбол 1/2 :D  

Я ж просив без цього всього, без політичного забарвлення. питання стосується технічних моментів і взагалі можливості розкодування. якщо не маєте що по темі сказати, то стороннє приплітати не потрібно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную купити картку на ці канали за 50 грн, нову! 5 днів безкоштовно, а потім 59 в той місяць, який хочете дивитись.

Можу допомогти з активацією. Тел. 050---804---50--50 Сергій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці канали дуже давно можна дивитись абсолютно безкоштовно

а розібратися з технічними моментами напевне можна на профільних форумах 

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.08.2018 в 20:32, Titan Titanovich сказал:

І чи це взагалі можливо?

Можливо! Інтернет у допомогу! Там все покроково розписано! Хто шукає - той завжди знаходить! :)

P.S. Ну і що що ноут? Якщо є вихід HDMI то кабелем з'єднуєш з телевізором і дивись на великому екрані!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Усім любителям футболу по телевізору - Xtra box в наявності в Луцьку. Замовляти по пошті не потрібно. Для форумчан  активація у подарунок. 

Ціна 1099 грн. Тел. 050 - 804 - 5050.Сергій

IMG_20190329_111942.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Sergijko сказано:

Усім любителям футболу по телевізору - Xtra box в наявності в Луцьку. Замовляти по пошті не потрібно. Для форумчан  активація у подарунок. 

Ціна 1099 грн. Тел. 050 - 804 - 5050.Сергій

IMG_20190329_111942.jpg

скількі в місяць потім башляти теба буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, westboiuu сказано:

скількі в місяць потім башляти теба буде?

100 грн в місяць за 2 канали. Тільки врахуйте, що з наступного сезону не буде Англійської Прем'єр Ліги на футболах. З Іспанською Ла Лігою також не ясно, можливо і її не буде. І навіть якщо ви наважитесь платити, я б певно краще рекомендував CAM модуль взяти (якщо у вас є вже нормальний ресивер з підтримокю модулів Ci+ або телевізор з вбудованим супутниковим тюнером і слотом Ci+), хоча і з CAM модулем Xtra  можуть бути танці з бубном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, charlie сказано:

100 грн в місяць за 2 канали. Тільки врахуйте, що з наступного сезону не буде Англійської Прем'єр Ліги на футболах. З Іспанською Ла Лігою також не ясно, можливо і її не буде. І навіть якщо ви наважитесь платити, я б певно краще рекомендував CAM модуль взяти (якщо у вас є вже нормальний ресивер з підтримокю модулів Ci+ або телевізор з вбудованим супутниковим тюнером і слотом Ci+), хоча і з CAM модулем Xtra  можуть бути танці з бубном

ну нах 100 гривень за два канала:wacko:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.08.2018 at 20:32, Titan Titanovich сказано:

Добрий вечір. Починається новий футбольний сезон і дуже хочеться дивитися футбол по великому екрану. Можливо хтось знає як розкодувати на спутнику канали футбол1/футбол2? І чи це взагалі можливо? Може хтось робив це і вдало, поділіться будь ласка. По biss кодуванню розкодовувати вмію, але футболи як пишуть в інеті закодовані кодуванням conax і толкової інфи як розкодувати в інтернеті не знайшов. Хто має позитивний досвід або знає як це можна зробити поділіться, будь ласка))

П.С. тільки будь ласка без "навіщо ті ахметівські канали" і т.д. це справа кожного що дивитися. дивлюся їх на oll.tv і буду дивитися. питання стосується технічних моментів розкодування і взагалі його можливості.

 

Яка модель телевізора і тюнера? Якщо телевізор не Smart Samsung або LG, актуальний лише тюнер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, charlie сказал:

краще рекомендував CAM модуль взяти

CAM-модулів під розкодування Verimatrix в них не буде, про це вони вже повідомляли, лише Xtra boxи.

10 часов назад, Sergijko сказал:

Ціна 1099 грн

Це ж скільки часу можна через "шуру", за таку ціну, дивитись купу каналів... :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, igorgame сказано:

CAM-модулів під розкодування Verimatrix в них не буде, про це вони вже повідомляли, лише Xtra boxи.

а для чого на офіційному сайті дають інфу ? чи в них настільки мало заявок на модулі, що вирішили навіть не замовляти ?

https://xtratv.com.ua/zakazcam

 

який сенс власникам 4K ресиверів купувати оцей xtrabox ? а так був би модуль і проблема була б вирішена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, westboiuu сказано:

скількі в місяць потім башляти теба буде?

99грн за 4 канали))) з HD, як було з 9 градуса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я впевнений - за платним телебаченням майбутнє !

далеке майбутнє )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Otto Kreer сказал:

я впевнений - за платним телебаченням майбутнє !

далеке майбутнє )

Звичайно! :) Тільки коли наповнюваність пакетів у тих операторів, надавачів послуг, буде відповідною і ціна адекватною! Де таке є, щоб за загальнонаціональні канали платили гроші? Я розумію спорт, НВО, Дискавері та інше подібне, но не "плюси", ТРК, ICTV, Інтер і інша лабуда, що вони хочуть втюхати і стригти "капусту".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Нова акція від Xtra Tv!!!! 

Звертайтесь за консультацією. 

050--804--50--50.Сергій

 

Футбол - більше, ніж гра! Будь у грі з XtraTV цілий рік

Ми підготували спеціальну пропозицію для справжніх фанатів гри номер 1 – Xtra TV Box + підписка на 1 рік на пакет «Футбол» всього за 1499 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Sergijko сказал:

Будь у грі

Будемо! Тільки набагатооо дешевше! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...