Перейти до змісту

ФК Волинь (сезон 2018/19)


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, ForZa сказано:

Ціна питання?

Я брав на трибуну "Б" 50 гривеників.Думаю на сектори,особливо крайні буде дешевше,певно і за 30гривень

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Так питання зібратись разом, написати плакат ,,Борда за Волинь,,.

чимпобільший.

Ну і культурна програма потім.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Nokian сказал:

То якось згуртуємось Бордою?

Разом цікавіше і сильніша підтримка.

зібралася компанія?

певно і я хочу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не доросла ще Волинь до віщої ліги! 

Волинь-Карпати 1:3  :(

А те що у кінці гри так звані "вболювальники" вчверили, то не підлягає обговоренню. Ганьба, що Волині, за таку гру, що тим ультрасам! Суддя нічого такого не насудив, щоб себе так вести!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зірваний матч "Волинь" – "Карпати": луцький клуб отримав суворе покарання

Довибігались? А це вже не в перший раз... Неуків нічому не вчать покарання... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та своє обурення діями фанатів взагалі то треба висловлювати не тут, а перед фанатами.

Я ж не вибігав на поле.

І навіть суддю на мило не кричав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Nokian сказал:

Та своє обурення діями фанатів взагалі то треба висловлювати не тут, а перед фанатами.

Та ну? :) Тут я констатую, до чого таке приводить і це слід було очікувати! Тих ультрасів фанатами важко назвати, а саме звідти те чудо вибігало, футбол їх мало цікавить, для них головне двіжуха і що там за контингент теж відомо, так що не треба тут підстрікати і таким розумним, саме по цьому питанню, себе вважати! Якби то ще з кимось один на один.. а якщо там постійно стадо... То не треба ля-ля! І таке враження, що тебе така поведінка, дії, файєра, димовуха, вибігання, матюки... цілком влаштовують, що ти так пишеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки да,двіжуха мене влаштовує більше,ніж цвинтарний спокій..

З двіжухи завше щось народжується нове.

Ну і маса матеріалу для аналізу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і раціональна ,твереза думка.https://ua.tribuna.com/football/1075405881.html?utm_source=ukr

Виині у всьому наші футбольні функціонери, не можутьнормально організувати повноцінний чемп з 16 команд у премєр лізі.

Досить раз глянути на Зінченка на тлі інших наших збірників, щоб зразу відрізнити гравця, котрий постійно грає через два дні на третій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.06.2019 в 22:46, Nokian сказал:

котрий постійно грає через два дні на третій

Ну з приводу "постійно" я б посперичався! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Темі можна закривати - Олімпік залишили в ПЛ, додаткових стикових ігор не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українські Чілаверти. Про воротарів-бомбардирів

Більше за всіх відзначився на голеадорскому терені лучанин Михайло Бурч. Голкіпер примудрився залишити гольові сліди у всіх професійних лігах України - від вищої до другої! Виступаючи в складі скромної "Волині", Михайло цілих п'ять (!) разів забивав на вищому рівні, причому дебютний гол трапився в ворота не кого-небудь, а легендарного Валерія Городова з "Дніпра". Тоді м'яч Бурча став вирішальним у матчі. У першому дивізіоні голкіпер скромненько відзначився лише одного разу, зате відвів душу у другій лізі - аж сім (!) результативних пострілів!

https://www.ua-football.com/ua/ukrainian/high/1561372308-ukrayinski-chilaverti.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...