Перейти до змісту

club-styles


fenom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 857
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

прочитала и очень удивилась :)

я каждую неделю хожу в клубы и в принципе упадка клубной культуры не замечаю. Наоборот, я считаю, у нас тенденция к ее развитию. Сравнивая, что игралось в том же 3000 год-полтора назад, сейчас я радуюсь!!! :lol: музыка изменилась к лучшему. качественное электро очень радует. конечно, когда заказывают непонятно что, это достает. а в основном - супер. :D Большой респект Нео и Миксу.

не понимаю, почему некоторые гонят на Черри... да, согласна, иногда сутра заходишь и прозреваешь...

но в основном прекрасный клуб с приятным обслуживающим персоналом и в большинстве хорошей музыкой. :lol:

А тем, кому не нравится "тыц-тыц" в клубах хочу пожелать полюбить ПРАВИЛЬНУЮ клубную музычку, не обращать внимания на попадающийся плохой контингент и отрыватся в свое удовольствие. Жизнь прекрасна!!! :D наслаждайтесь хорошей музыкой!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу і посміхаюсь......

добре хоч посміхаєшся..... це добрий знак.... :P

Мені іноді тупо соромно колои я граю в якомусь Севастополі чи Одессі за тещо в нас відбувається і нема що розказати окрім ганебної правди про клубну культуру міста у якому я жив...

жив.... 3 місяці в Києві, а вже жив.... вже "кіевскій" як торт... йоли-пали.... артем неба сід фм

І не потрібно їх відмазувати і тд як дехто робить тут на форумі..

не в мій город камінь?

якшо в мій, то я не відмазую.... просто так не повинно бути.... люди приходять на диско, ковбасяться, замовляють пісні по 3 раза одні і ті ж самі, а потім кажуть шо за хуїна? чо за діч? а якшо дж культурно скаже , шо мол нема такого галімогго трека, то скажуть шо галімий дж... як це так?

бувають уніки, які під час електро сету підходять і питають чого дж не скретчує.... і знов кажуть шо дж дермо, бо не скретчує... йопте....

вони розмножують свої хворі мікси

не суди да не судим будешь....

якби ніхто не просив, то не було б серед кого розмножувати....

і взагалі окрім зароблених 50 гривень за ніч їх КУЛЬТУРА НЕ ЦІКАВИТЬ!!!

от і приходиться закази брати.... жити треба за шось.... ти набагато більше заробляв?

А ні організованих вечірок, ані тобі афтепаті, ані опен-єйрів щось я особливо не памятаю....

орг. вечірки..... в метро постійно.....

Є ще жменя прогресивно налаштованого люду підтрмуємого напрклад ТОКYО, МАЯК і ... є ще пару по справжньому сипматичних мені людей...

о.... тепер ти вже відмазуєш.....

. До них приїздять MOVE, LIGHT, KON, ICE, ANNA LEE,ARTEM NEBA :)

і в нас в луцьку були анна лі і артем неба... неба ше до того як став кісс фм....

а в 3000 був анджело майк.... Неба, ти ж знаеш хто це? :)

так ото наші хлопці-ковбасери сказали, шо він їм не сподобався, галяк.... а він, між іншим, не один сет з тіесто прокрутив....

Ви уявіть реакцію десь у Харкові в нормальному клубі коли приїзджають наші "МЕСНІ" луцькі діджеї ставить трек у стилі ХАУС якому рік, чи хай пів року, потім покруте ще трохи таких самих, потім спригує на РнБ дял Натахі, потім під заказик ще якось херні впарить, щоб ще пару дєнжат підзаробить.. Так.. це смішно....

смішно шо ти таке говориш, бо коли дж на виїзді, то заказів не беруть!!!! хіба ти цього не знав?

А ви коли небудь мікси порівнювали мікси інших діджеїв з нашими...

да, порівнював... дж нео(луцьк) зводить набагато краще, ніж дж Нео (київ)

Просто гроші заробляти йдіть в менедждери.. куди завгодно.. не псуйте картини власного міста, його клубної картини.. дайте місце для нових людей які спроможні довести свою не буйдужіть до цього, свої таланти, свою роботу заради чогось більшого аніж гроші і "О ДІДЖЕЙ, ЦЕЖ КРУТО"... Так давайте цьому допомагати...

давайте.... скинемся кожен по 3 грн одною бумажкою щоб підтримати наших дж, щоб не здохли з голодухі....

Пс. Вибачте якщо різко щось висказав.. я все ніби робив у порівняннях так щоб було як розібратись.. з повагою ваш FENOM!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що наша задача намагатись поліпшити щось, а не робити словесні суперечки:huh:

Луцьк - одна з найкрасивіших столиць:lol::):) Це незаперечна істина!

Просто робіть кожен свій маленький вклад і все.

Я, наприклад, взагалі мовчу...

Зробив влітку два великих оупен-ейра в своєму Рожищі - звук і сцена були з Києва(ті ж самі, що були на UPFEST): спочатку був концерт, а потім трьохгодинне диско під відкритим небом.

Я взагалі ж нікому не розповідаю, що в своє задоволення звожу треки.

І що? Я ДУЖЕ РАДИЙ, ЩО ЗРОБИВ щось ДЛЯ СВОГО МІСТА. І буду робити далі!:huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги...

кстаті Артем Неба це "Дикий" ? Той шо крутив музичку на "Росинці" ?

чи я помиляюсь :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитала и очень удивилась :blink:

я каждую неделю хожу в клубы и в принципе упадка клубной культуры не замечаю. Наоборот, я считаю, у нас тенденция к ее развитию. Сравнивая, что игралось в том же 3000 год-полтора назад, сейчас я радуюсь!!! :D музыка изменилась к лучшему. качественное электро очень радует. конечно, когда заказывают непонятно что, это достает. а в основном - супер. :D Большой респект Нео и Миксу.

не понимаю, почему некоторые гонят на Черри... да, согласна, иногда сутра заходишь и прозреваешь...

но в основном прекрасный клуб с приятным обслуживающим персоналом и в большинстве хорошей музыкой. :P

А тем, кому не нравится "тыц-тыц" в клубах хочу пожелать полюбить ПРАВИЛЬНУЮ клубную музычку, не обращать внимания на попадающийся плохой контингент и отрыватся в свое удовольствие. Жизнь прекрасна!!! :D наслаждайтесь хорошей музыкой!!!

Хорошие слова! Прогрес есь потомучто есть "ТЫ" и только "ТЫ"!!!!! а не потому что есть 3000, Чери и еще там чтото, они же должны работать для нас .... !! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін ФЕНОМ!!!! Вибач.. за твою воду в ступі маю те саме продовжити...

_____1. Тещо я жив в Луцьку і те що я київський торт я визначив як тупу образу :blink: на це я так розумію ти здатний... І скажи.. В мене вже майже рік у Києві сім"я, квартира, робота.. Який ЛуцьК??? Скажи??? Луцьк... це моє рідне місце в якому я хоч не родився але жив і що тепер??? Називати все життя людей які там жили Сашка Положинського чи коо іншого Муху з "БУМБОКСА" тортами і бубликами.. несміши... подумай про інших, так склалося життя. З часом я б з радістю повернувся у Луцьк, зараз моє місце у Києві!!!!

______2. Мікси!!! Якщо людину просять дати хліба не обовязково віддавати черствий і гіркій.... треба все доводити до розуму! Мені от нещодавно передали волинську "КАЛЕКЦИЮ"... ой повір... Єдине радує багато нових людей і у них не зіпсований смак і бажання вирізнитись, грати... а значить є їм над чим праювати і як рухатись!

________3. Про паті... хтось за моєю відсутності робив щось в місті???? СКАЖИ?? Окрім того що я приїзжав в метро і декілька діджеїв в Лаунжі ЗЕФІРІ, де і послухати лінь іноді їх піплу, щось робилось??? І хтось щось прагне робити? Ти сам щось РОБИВ? РОБИШ? БУДЕШ РОБИТИ? В Метро для товстопузих корпоратив може це паті???Розкажи про свої плани??? :ok: Добре...Я тобі можу розказати про свої... Я покі приїхав у Луцьк на 2 дні, зустрівся з 3-ма деректорами різних закладів і переговорив про приїзд декількох класних діджеїв з Кіссфм, Києва і ще кількох міст.. Чи може ти не знаєш скількі я бився іноді за тещоб хтось... я просто прагну щось зробити, я зацікавлений.. я справді люблю Луцьк і нічне життя яке створював роками з однодумцями діджеями їм респект і буду робити це далі... у мене є прагнення!!! будьласка.. я вже 10 років діджей.. я багато через що пройшов, мені є шо сказати на будь що... це власне моя робота!

_____4. Про гроші... Закази.... Заробітки... Правда у тому що можна заробляти непогані гроші діджею якщо прагнути не тількі "їх самих" але й ілімінтарнішого розвитку творчості, карьєри і рухатись у потрібноиу напрямку!!! Шляхів багато.. повір... Візьми найди спонсора, привези діджея, домовся з клубом, сам пограй, подаруй народу радість і зароби гроші на процентах чи то зі входу чи з спосора... увесь світ так працює...чим ти гірший????

_____5. Про прогресивних людей.... всі хто розуміє що потрібо якось рухатись вперед, чогось прагнути, розвиватись а ще краще робить це є прогресивні люди... а вони є.. навіщо мені їх відмазувати?? ТИ ЩО???? Може Токіо якій їздив грати у Харків нк"МАСКА", у Тернопіль нк"МАКСИМ", Дніпродзержинськ нк "БОМБА" і ще в інші місця . розпитай в нього самого ... ЙОГО Я ВІДМАЗУЮ??? А які він сети грає в МЕТРО!!! а в діджействі трохі більше 2-х років?? Хто ще може таким похизувати??? Він просто розвивається постійно, грає на вінілі, хоча і не це показни к а тещо пласт коштує чимало, продумує сети, намагається якось просуватись і чимало іншого.... ЧИ може МАЯКА якій є одн з найстаріших іуспішних діджеєв міста відмазую якій зі мною ,повір, грав і у КИЄВі і в інших клубних місцях, ти навіть права не маєш такого писати, що якогось відмазую, я привів приклад лише, маленький... є щей інші люди які мені подобаються алеж я буду вдруг їх відмазувати...

Все.. набільше невистачає слів.....

На останок всім бажаю того на що заслуговуєм... !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Прогрес есь потомучто есть "ТЫ" и только "ТЫ"!!!!! а не потому что есть 3000, Чери и еще там чтото, они же должны работать для нас .... !!"

Я наверное чего-то не допонимаю, но обьсните мне, что Артем имел ввиду?

Мне кажется, что очень некрасиво так отзыватся о родном городе и о диджеях родного города. Я не говорю, что у нас все диджеи прекасно играют и вот типа они такие молодцы... я считаю, что есть часть людей, которые стараются играть хорошую и качественную музыку и им это удается. и клубы для того и предназначены, чтоб в них играла "тыц-тыц", а не музыка от которой хочется заснуть, но это только мое мнение.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Прогрес есь потомучто есть "ТЫ" и только "ТЫ"!!!!! а не потому что есть 3000, Чери и еще там чтото, они же должны работать для нас .... !!"

Я наверное чего-то не допонимаю, но обьсните мне, что Артем имел ввиду?

Мне кажется, что очень некрасиво так отзыватся о родном городе и о диджеях родного города. Я не говорю, что у нас все диджеи прекасно играют и вот типа они такие молодцы... я считаю, что есть часть людей, которые стараются играть хорошую и качественную музыку и им это удается. и клубы для того и предназначены, чтоб в них играла "тыц-тыц", а не музыка от которой хочется заснуть, но это только мое мнение.

Блин.. я только про это и говорюююю!! Ты же в самом деле подтверждаеш мои слова! :)

И еще.. где я некрасиво отозвался о ЛУЦКЕ??? Ты что.. пожалуста даже не пиши так! Кроме того что я его люблю и стараюсь что бы любить его можна было сильнее... я в действительности за него переживаю!undefined Иначе небылобы всего что я всегда старался делать и того чего я здесь пишу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Прогрес есь потомучто есть "ТЫ" и только "ТЫ"!!!!! Еще раз напишу... Любой клуб работает на человека и человек должен заставлять клуб делать его досуг более интересным во всех отношениях.. толи это приезд звезды, диджея, вечеринки, шоу програмы, мс и тд... Так вот... Когда есть такая как ты прогресивно настроеная публика она будет и должна диктовать, что нужно клубу и чего нет... Илиминтарнейший пример .... Приходить на интересные выступления и приезды гостей, помогая устраиванию вечеринорк, игнорируя или даже вставая в штыки на то что клубы ничего неделают а тупо беря за вход бабки и платя мизерные копейки диджеям рубят с вас "бабло", а они их рубят... поверь... Блин, так что решать таким как ты.. ты задумываешся о том что надо городу и чего нет, у тебя есть свое виденье.. это приятно. Представь только сколько можна сделать с хорошей поддержкой публику диджею, поговорите с ними пусть устроят какуюто битву или еще что, даже на месном уровне.. вообщем дело дальше за ними.. иначе так всегда и будут ходить в клуб тольок для того чтобы снять пацана и телок, попоить их, показать свои турецкие новые туфли, нажраться или под наркотой промотать головой без признаков человеческого обличия... тупо... так я не хочу чтобы поводили время мои друзья а вы?

На этих словах закрываю тему для себя... больше ничего писать небуду... рассуждайте друзья сами, может и придирайтесь к словам, а может и подтверждайте сказаное нами... спасибо всем кто не остался в стороне и за любые ваши отзывы которые были или будут, уважаю....! :)

ПС... На щот музыки.. послушай то что вот здесь и думаю тебе понравиться... http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=6631

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на моє питання дати відповідь слабо ? :)

Вибач... І по суті.... ні я не коли не крутив дискотеки на Росінці! Я грав у входу в парк на сцені під патронатом НАШОЇ УКРАЇНИ на 1 вересня півтора роки назад... було тоді декілька тисяч народу, тоді ж інформаційними спосарами були радіо "СІД ФМ ", а я був її працівником і діджеєм! Я багато працював у ті часи з партією НАША УКРАЇНА , там чи мало моїх друзів і знайомих, яж політолог :) , за університетським фахом... тому й іноді з ними влаштовували виступи і інше... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) хм...Нєба

читаю твої словесні потокі...Писати ти завжди краще вмів, ніж озвучувати це... :(;)

Ваша перепалка з Феномом зе бест. Дуже люблю диспути розумах - з реальними доказами та протиставленням двох сильних позицій, вартих уваги... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо він відповідати більше не хоче то скажи мені феном будь-ласка .... колись Нєба був Диким ??

чи нє ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извини, Артем, может я где-то тебя просто неправильно поняла.

По сути, мы имеем в виду одно и то же. :)

мне например, надоело смотреть на непонятно какого поведения девочек, и мальчиков, которые считают, что все должны падать к их ногам. я хожу на дискотеки для того, чтоб потанцевать, пообщатся с друзьями, поднять себе настроение хорошей музыкой, при том, что никаких наркотиков не употребляю, иногда могу выпить немного алкоголя, меня просто прет позитивная енергия и музыка.

да, хочется лучшего, но когда оно будет - непонятно.

а насчет че-то изменить, то да, хотелось бы...

а за ссылочку спасибки, как тока зарегистрируюсь, послушаю, что там есть. :blink:

думаю, понравится. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо він відповідати більше не хоче то скажи мені феном будь-ласка .... колись Нєба був Диким ??

чи нє ? :(

дж артем неба... він же артем дикий.... колишній ведучий СІД ФМ.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш, Артем.... твої аргументи мене не переконали.....

про ТОкіо і про 3000!!!

Мені подобається Токіо.... як людина, як ДЖ.... але чому коли звучать його сети, то 60 % людей просто сідають і чекають доки встане за пульт ДЖ Арт?

Тому що Токіо грає принципо свій стиль, розрахований на певну кількість людей, а Арт грає те, що потрібно ВСІМ, він не грає сет (ох ує.. ний невібаццо), він грає те, що зараз потрібно всім!!!

нагадаю, кожному в клубі не догодиш.....

хтось прийшов щоб послухати РНБ, а хтось щоб електро....

а є такі кому пофігу..... і їх не можна звинувачувати, вони теж мають свою думку.....

3000... так, там солянка.... там немає певного стилю... але там є постійна публіка.... публіка, якій байдуже, що Артем Неба сказав, що в них немає смаку, що дж не грають правильні сети....

Ти розумієш, що якшо дж почне грати те, що "треба", то замість 800 чоловік, щосуботи буде приходити 400...

Те, що ти розбираєшся в якості музики, ще не дає тобі право ображати людей, яким байдуже, що музика, яка їм подобається, не є модною в Києві....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене просто добиває твоє відношення....

ти сказав про "каллекцию"...

шо просять, те і записують....

і цими словами ти ображаєш людей, які просили це записати.....

і про дж.... з тієї колекції.... хто? поділись.... які саме сети ти чув?

а ти чув як наші дж грають в Рівному в Магнаті? чи інших містах?

не роби висновків не маючи інформації.... і не пори гарячки....

а тортом я тебе назвав через твоє зверхнє відношення....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би не та "солянка" я може в 3000 заходив би частіше

А так зайду раз в рік послухаю "модні мікси" пограю в більярд і додому :blink:

3000 це щось на зразок передачі "пісня на замовлення"

мені хочеться повірити що приходить щосуботи 800 чоловік :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую... феном ...

да ... шось неба заганяється...

і був я тоді на "Росинці" :P

вроді був людина як людина... незнаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін.. я думав що вже не буду цього родити.. добре.. продовжу :)

1. Артем Дикий.. це був мій псевдонім на СІД ФМ.. Моє справжнє імя Артем, прізвище Козаченко, мені 25 років, у мене є дружина Ольга і дитина Артемчік якому 14 счня виповнися 1 рік... Народився в м.Кременець Тернопільської області, з часом з батьками переїхав у Луцьк де вчівся в школі номер 18, музичній школі номер 2, спорткомплексі Колос :) , далі ВДУ спеціальність політологія і життя, робота, між цим 10 років діджейства... Дімон от така я людина...

2. Феном.. друже... блін та яка зверхність??? До кого??? Я говорю про клубне життя очима людини яка його стільки намагалася створити і буду продовжувати в цьомуж напряму. І в мене є що сказти і це хочеться робити, навіть у Києві... :)

І про DjАРТ.. приклад вибач невдалий.. без образ... так як з ними у мене стосункі дуже вже класні.. Я поважаю його як діджея, ми зним руку в руку не один сет зіграли в МЕТРО... Але найбільше я його поважаю як людину, це для мене найголовніше!

Тай все... прикривати мабуть час розмови... всім удачі у наших справаххххх, великих і малих!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

...често пока в Луцке негде отдохнуть и как некрути, хотя в том или ином клубе есть свои плюсы и минусы, но критиковать безмыслено, потому что некто из Вас не управлял и не управлят клубами а видит только всё это снаружи а в нутри совсем всё подругому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш, Артем.... твої аргументи мене не переконали.....

про ТОкіо і про 3000!!!

Мені подобається Токіо.... як людина, як ДЖ.... але чому коли звучать його сети, то 60 % людей просто сідають і чекають доки встане за пульт ДЖ Арт?

Тому що Токіо грає принципо свій стиль, розрахований на певну кількість людей, а Арт грає те, що потрібно ВСІМ, він не грає сет (ох ує.. ний невібаццо), він грає те, що зараз потрібно всім!!!

нагадаю, кожному в клубі не догодиш.....

хтось прийшов щоб послухати РНБ, а хтось щоб електро....

а є такі кому пофігу..... і їх не можна звинувачувати, вони теж мають свою думку.....

3000... так, там солянка.... там немає певного стилю... але там є постійна публіка.... публіка, якій байдуже, що Артем Неба сказав, що в них немає смаку, що дж не грають правильні сети....

Ти розумієш, що якшо дж почне грати те, що "треба", то замість 800 чоловік, щосуботи буде приходити 400...

Те, що ти розбираєшся в якості музики, ще не дає тобі право ображати людей, яким байдуже, що музика, яка їм подобається, не є модною в Києві....

Драсте (FENA)

Я так зрозумів ти тут тіпа крутий чувак ???

Та ось що хотів сказати перш ніж тянеш за собою DJ NEO and DJ MIX це просто два невдахи, довелось нажаль вчора їх почути, так всещо вони зробили для клубного життя так тільки порозганяли людей які хотіли просто відсвяткувати День Закоханих (хлопці прорсто відіграли в своє задоволення, ой не відіграли а відклацали бо цей бред зведення треків просто жах)!!! :(:(:(:(:(:(

А насправді тямущий людей краще не ображай коли сам у цьому ВАЛЯНОК!!!

Всього найкращого!!!

A DJ Artem Neba. DJ ToKyO. DJ Majak. DJ ART and DJ WhiteFly великий :(

А на місці Неба яб накрутив би добряче тобі вуха!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Наперед вибачаюсь за Піар та Вульгарність!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це я трохи не в тему.....

Народ хто був в Трьошці на день студента?

Просто хочется почути відгуки!

все нормально.... все якраз таки в тему....

ми ж обговорюємо клубне життя міста...

я, на жаль, на день студента не був в 3000, отже нічого сказати не можу.... :(

Да!!! Вліпив ТАК Вліпив!!! :(:(:D:(:(:(:(

Доречі музичка в твоїх біджеїв Застаренька Якось не в ногу вони з часом, відсталі чи що, чи можливо качати нема кому чи взяти в кого???!!!

Краще хай хлопці по шкільним дискотекам крутять (ЖАРТ ЩЕ ДІТИ ПОЛЯКАЮТЬСЯ *дорогу додому забудуть*)

Маєш питання звертайся !!!

Тільки без ОБРАЗ І СвоЇХ Недоречних ПрикОлІв!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...