Перейти до змісту

club-styles


fenom

Рекомендовані повідомлення

Та ось що хотів сказати перш ніж тянеш за собою DJ NEO and DJ MIX це просто два невдахи, довелось нажаль вчора їх почути, так всещо вони зробили для клубного життя так тільки порозганяли людей які хотіли просто відсвяткувати День Закоханих (хлопці прорсто відіграли в своє задоволення, ой не відіграли а відклацали бо цей бред зведення треків просто жах)!!!

А насправді тямущий людей краще не ображай коли сам у цьому ВАЛЯНОК!!!

ТИ БЛЯ, ВАЛЕНОК!!!! ЗА НЕВДАХ ПРИ НАГОДІ ПИ....ДИ ПОЛУЧИШ!!!! :D:)

СХОДИ ДО ОКУЛІСТА АБО ПОЛІКУЙ ГОЛОВУ!!!! 14 ЛЮТОГО В КЛУБІ "ХХІ" ГРАЛИ DJ WhiteFly I DJ SABSIDE!!!!

А МИ З МІКСОМ ГРАЛИ В ІНШОМУ КЛУБІ!!!!

І ХТО ТЕПЕР ВАЛЕНОК???? БЛЯ, СИДИ І НЕ ПИ...ДИ!!!!! СТРІЛЯТИ ТАКИХ!!!!

PS(АДМІНАМ): МОЖЕТЕ МЕНЕ БАНИТИ ЯКШО ВИ НА СТОРОНІ ТАКИХ ГІВНЮКІВ, НЕ СТРИМАВ ОБУРЕННЯ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 857
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

дискусія знову наберає обертів =)

шкода, що від наведення доводів сторони перейшли до особистих образ, на зразок "сам дурень" =)

мені, як звичайному поцінововачу клубного життя, хотілось би все-таки бачити/чути конкретні кроки організаторів клубної культури нашого міста, а не демогогію на тему "хто з нас валянок ?" +)

хлопці, даний топ, створено для обговорення/оголошення подій клубного життя Луцька, а тому, зазирнув сюди, Ви ж самі можете переконатись, що і як відбувається в нашому місті, дати оцінку тому та й не тільки тому, а й своїм успіхам, оскільки це Ваша праця... з попередніх постів в мене складається враження, як не сумно визнавати це, що "пациент умер не приходя в сознание"..... сподіваюсь, що Ви незабаром переконаєте мене в протилежному... і не словом, а ділом =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, Юфар, справді не дуже приємно коли в топі про культуру (хоч і клубну) говорять не культурно!!!

Але погодься, що коли людина аППсолютно не володіє і нформацією і пи..ть всяку ху... перепрошую, дурню, то не обматюкати його дуже важко....

Шановний, Якудза, ви би спочатку спитали де хлопці були на Валентинів день, а лише потім почали шось морозити....

на решта незрозумілі, нерозумні та безпідставні звинувачування відповідати навіть не буду....

справка: не я розпочав цю демагогіку, не я почав особисто звинувачувати людей, не я почав обсирати культуру міста, в якому живу....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...в понидельник в "Cherry" трансовая вечеринка...Soul Paradise - Dj Orange - молодой диджей, знаменит в определённых кругах, играет интересную трансовую музыку, рекомендую...жаль пока флаеров нет, но работа ведётся...)))...всех любителей транса, милости просим...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі: чув в 3000 відкрився новий зал?! хто шо скаже ?

на мою думку, не дуже вдала ідея з напрямом, який там звучить....

Сильно голову зносить....

Мені здається, що більш вдало було б зробити там лаунж-хол, де можна було б спокійно поговорити та покурити кальян.... А потім знову вернутись на диско і дати жару....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по темі: чув в 3000 відкрився новий зал?! хто шо скаже ?

на мою думку, не дуже вдала ідея з напрямом, який там звучить....

Сильно голову зносить....

Мені здається, що більш вдало було б зробити там лаунж-хол, де можна було б спокійно поговорити та покурити кальян.... А потім знову вернутись на диско і дати жару....

Не знаю як на рахунок кальяна.. Але я думав що цей зал і робили спецом для такіх залепків, які прийшли покувбаситись.... Під кльове електро, а не під "Big city life" Заказане для Олі від Каті в честь її дня народження :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТИ ...., ВАЛЕНОК!!!! ЗА НЕВДАХ ПРИ НАГОДІ .... ПОЛУЧИШ!!!! :smile3::friday:

СХОДИ ДО ОКУЛІСТА АБО ПОЛІКУЙ ГОЛОВУ!!!! 14 ЛЮТОГО В КЛУБІ "ХХІ" ГРАЛИ DJ WhiteFly I DJ SABSIDE!!!!

А МИ З МІКСОМ ГРАЛИ В ІНШОМУ КЛУБІ!!!!

І ХТО ТЕПЕР ВАЛЕНОК???? ..., СИДИ І НЕ ....!!!!! СТРІЛЯТИ ТАКИХ!!!!

PS(АДМІНАМ): МОЖЕТЕ МЕНЕ БАНИТИ ЯКШО ВИ НА СТОРОНІ ТАКИХ ГІВНЮКІВ, НЕ СТРИМАВ ОБУРЕННЯ!!!!

Емоції треба виражати в інших напрямках, а то виявилось як в славнозвісному анекдоті:

"

- Алло, это прачечная

- Ху...чечная, это министерство культуры

"

Вставлю своїх пять копійок.

Тут порушилась вічна тема яка звучить "на колір і смак всі фломастери різні". Ніхто ніколи нікому нічого не докаже. Бо всі ми різні і всім нам в різні періоди подобаяться своя особисто музика.

Знаєте до прикладу якби мене на 14 лютого кинула дівчина, і я з того всього напився чи накурився в дзюську, я б теж висловлював своє фе всьому, що мене оточує ну і в музиці загалом (бо я ж тіпа в телевізор не влажу який крутий перець в музиці). Так що на вислів всяких маразматиків типу "ти дурак" треба або попросити пояснення або просто ігнорувати.

І взагалі для висвітлення "тупо своїх особистих поглядів" є ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss я з тобою згідний на рахунок емоцій, але всетаки, навіщо писати те про що незнаєш на 100%....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу вам таємницю дансполу номер 2 в "21 столітті", насправді, задум нашого керівництва був такий, що там, бдуть знаходитись люди, яким подобається більш клубна музика (електро хаус і т д.) а на великому дансполі повинно грати R"n"B, Pop, і мінімум електро та інших напрямків електронної музикі, які є актуальні сьогодні.... Ще раз повторюю такий є задум нашого керівництва, запитаєте чому так..... А все тому, що власник нашого клубу, як і будь-який інший бізнесмен, хоче мати більше прибутку, а прибуток в нього асоціюється, з старшим контингентом, який заказує дорогі напої на барі, знайомиться з дівчатами, які танцюють під попсу, і т д. , самі розумієте не всі що старші люди розуміють клубну музику... Але звичайно, я і мої колегі DJ, на відміну від керівництва, розуміємо що грати одне РнБ і т.д., цілу ніч це не зовсім гарна ідея, тому в великому залі сараємось грати те, що і грало раніше, ну можливо трішки більше РнБ, не дивуйтесь коли почуєте щось російське, це від нас вимагають, впринципі все залишилось так як і було, люди не жаліються... А в маленькому залі грає одна електронна музика, так що запрошуємо всіх.... На рахунок цитую "Big city life" Заказане для Олі від Каті в честь її дня народження", замовлення пісень в нас було і буде... Самі розумієте шо різні приходять люди, і старші і зовсім діти, які хочуть почуть щось конкретне, та ще й якісь конкретні слова.... Клієнт завжди правий, так що нам нікуди діватись коли щось заказують, тимбільше можливість замовити якусь пісню це є також, на думку нашого керівництва, невеличким магнітом, який притяне багатих клієнтів, це одне, та і зарплата в дж, не така вже і велика, щоб їх не брати... але це вже длругорядне, думаю що все залежить від Вас самих, від ваших смаків.... Просто мало хто знає що приходиться вислуховувати коли до тебе підходить товстий лисий дядько і каже щось назразок "постав мені Круга" а ти йому кажеш " такого ми не граємо, давайте хоча б Sting...." а він в відповідь тобі "давай круга бо зараз все поб"ю..." Я це все до того що все в Ваших руках...

да іще хотілось би щось почути від цитую "крутого чувака.." !!!Y@KYDZ@!!, який наскільки я зрозумів дійсно є Великим Критиком (не побоюсь написати це з великої букви) клубної культури і великим знавцем ді-джеїв Луцька, та їхньої творчості, який так гарно облажав сам себе.... Умнічка, зачот!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все в Ваших руках...

да іще хотілось би щось почути від цитую "крутого чувака.." !!!Y@KYDZ@!!, який наскільки я зрозумів дійсно є Великим Критиком (не побоюсь написати це з великої букви) клубної культури і великим знавцем ді-джеїв Луцька, та їхньої творчості, який так гарно облажав сам себе.... Умнічка, зачот!

підтримую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага.... ну ось потроха вимальовуються причини застою розвитку клубного життя нашого міста, і вони досить прості: перш за все - це бажання легких грошей власників і керівників розважальних закладів... немає потреби залучати Dj-їв інших міст, якщо є свої-рідні резиденти, які за відносно невиликі гроші будуть крутити треки, що відповідають смакам "грошовитої" публіки; навіщо оновлювати інтерєр і світло, якщо в місті всі заклади приблизно на одному рівні і в кожного свої постійні відвідувачі - вистачає всім, й влаштовувати гонитву за клієнтом тільки собі дорожче буде; щодо вечірок за певними музичними напрямками або ж з якоюсь "фішкою", то в них виникає запитання: "навіщо?" - все й так іде непогано, а знову експерементувати немає сенсу (вкладати гроші та певні зусилля).

сумно це все....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 Лютого (Понеділок) о 22:00 у нічному клубі Cherry, що знаходиться на пр.Волі 14 відбудеться історична подія - Перша трансова вечірка у нашому рідному місті Луцьку...

Резидентом даної вечірки буде ваш улюблений Victor Orange!

Вхід - 15 грн.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном - 72-25-24

post-1162-1171659373.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...приходи во всяком случае, будет хорошо, покрайней мере душой и телом от хорошей музыки можно отдохнуть...вот бы ещё одну фишку запустить, но небуду об этом на ресурсе, много людей сидит кто раскруткой занимается...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

YUFAR, цілком вірні міркування.... :)

А на рахунок трансової вечірки.... Досить цікаво, якою буде реакція народу на музику.... Звичайно, якщо туди прийдуть люди які люблять транс, та вміють під ньго відпочивати, повинно бути весело, може і я зайду, для цікавості... Щкода тільки, що в Черрі, стоїть поганенька акустика, концертний пульт, замість ді-джейського, та підсилювач, який, коли перегріється починає відтворювати самі низькі частоти.... Так що хочу побажати Оранжу удачі, та стальних нервів до апаратури! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 Лютого (Понеділок) о 22:00 у нічному клубі Cherry, що знаходиться на пр.Волі 14 відбудеться історична подія - Перша трансова вечірка у нашому рідному місті Луцьку...

Резидентом даної вечірки буде ваш улюблений Victor Orange!

Вхід - 15 грн.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном - 72-25-24

понеділок - день важкий... а в вихідні ніяк ? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ArtemNeba[KISS-FM]:

тобою згадувалось проведення переговорів з власниками/керівниками клубів нашого міста, щодо відвудування Луцька Dj-їв інших міст... чи можемо ми сподіватись на позитивний результат у формі виступу когось з Твоїх коллег ? =)

зарання дякую за відповідь =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу вам таємницю дансполу номер 2 в "21 столітті", насправді, задум нашого керівництва був такий, що там, бдуть знаходитись люди, яким подобається більш клубна музика (електро хаус і т д.) а на великому дансполі повинно грати R"n"B, Pop, і мінімум електро та інших напрямків електронної музикі, які є актуальні сьогодні.... Ще раз повторюю такий є задум нашого керівництва, запитаєте чому так..... А все тому, що власник нашого клубу, як і будь-який інший бізнесмен, хоче мати більше прибутку, а прибуток в нього асоціюється, з старшим контингентом, який заказує дорогі напої на барі, знайомиться з дівчатами, які танцюють під попсу, і т д. , самі розумієте не всі що старші люди розуміють клубну музику...

як не дивно але я сумніваюсь що до вас прийде "старший контингент" тратити гроші :D

для вас старший контингент це 22-23 роки і я щось сумніваюсь що в них є що тратити

більше як заплатити за вхід і за два пива :( це як мінімум 80% ваших кліентів

а рахунок цитую "Big city life" Заказане для Олі від Каті в честь її дня народження", замовлення пісень в нас було і буде... Самі розумієте шо різні приходять люди, і старші і зовсім діти, які хочуть почуть щось конкретне, та ще й якісь конкретні слова.... Клієнт завжди правий, так що нам нікуди діватись коли щось заказують, тимбільше можливість замовити якусь пісню це є також, на думку нашого керівництва, невеличким магнітом, який притяне багатих клієнтів, це одне, та і зарплата в дж, не така вже і велика, щоб їх не брати... але це вже длругорядне, думаю що все залежить від Вас самих, від ваших смаків....

це просто бажання заробити пару грн :(

а те що у всьому винне "наше керівництво" це гон :D

запомніть за допомогою "конкретної музики" ви втрачаєте кліентів

А на рахунок трансової вечірки.... Досить цікаво, якою буде реакція народу на музику.... Звичайно, якщо туди прийдуть люди які люблять транс, та вміють під ньго відпочивати, повинно бути весело, може і я зайду, для цікавості... Щкода тільки, що в Черрі, стоїть поганенька акустика, концертний пульт, замість ді-джейського, та підсилювач, який, коли перегріється починає відтворювати самі низькі частоти.... Так що хочу побажати Оранжу удачі, та стальних нервів до апаратури! smile.gif

вважаєш себе професіоналом :D "зайду, для цікавості"

я думаю, якщо б 3000 працювали професіонали і як мінімум якісно зводили трекі, то ніхто би не замовляв "біг сіті лайф" а просто відпочивав і не парився думкою що за хрень грає і чи не пора додому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вважаєш себе професіоналом "зайду, для цікавості"

я думаю, якщо б 3000 працювали професіонали і як мінімум якісно зводили трекі, то ніхто би не замовляв "біг сіті лайф" а просто відпочивав і не парився думкою що за хрень грає і чи не пора додому

несогласен ... как минимум я знаю 3 хороших дж из 3000 которых я знаю лично!!! Это Сергей,Макс,Андрей ... так что не надо на моих друзей гнать :( И сводят трэки они нормально!!! И кстати ... они не ставят "біг сіті лайф" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 self

ти правильно замітив - хороших :smile3: і трекі вони зводять :P нормально

а де слово - професійно, а його нема і не буде, тому що як ти замітив вони хороші діджеї і нормально зводять трекі :P

на мою думку "3000"="шайба" але більших розмірів :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 Лютого (Понеділок) о 22:00 у нічному клубі Cherry, що знаходиться на пр.Волі 14 відбудеться історична подія - Перша трансова вечірка у нашому рідному місті Луцьку...

Резидентом даної вечірки буде ваш улюблений Victor Orange!

Вхід - 15 грн.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном - 72-25-24

понеділок - день важкий... а в вихідні ніяк ? :smile3:

так поэтому и отдыхать нужно..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 self

ти правильно замітив - хороших :smile3: і трекі вони зводять :P нормально

а де слово - професійно, а його нема і не буде, тому що як ти замітив вони хороші діджеї і нормально зводять трекі :P

на мою думку "3000"="шайба" але більших розмірів :lol:

3000 надо выделяться ... туда уже меньше народу тянет ... помню раньше лет так 3-4 назад; все туда сунулись (конечно больше из-зи того, что некуда было идти, но нам (мне) тогда 3000 нравилась) а сейчас ... им надо внести какую-то "изюминку" ( :P прикольное слово) ... мое предложение - это приглашать раз в неделю прикольного джея из других городов (или даже как не реально - стран) ... вот тогда народ ходил бы толпами и контингент был бы нормальный ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...несогласен, одними джеями клуб жить небудет, даже если приглашать через день...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...