Перейти до змісту

club-styles


fenom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 857
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

кстаті .... до 22 00 в XXI тоже грає нео ??

і скажіть будь-ласка чи є діскотека до 22 00 в Метро ? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Метро как там было?

Было супер. Народу было много. Позже оказалось что намечается стриптиз, правда мужской.

Ходил с 2-мя девушками, и одну из них Black Diamond (один из танцоров) вытащил на танцпол и начал раздевать :(

Но самый "расколбас" начался только после 2. (Лично для меня)

PS думаю пойти еще в следующую субботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полішуки - :ok:

дітіс.... шановний....

ви я бачу новенький на нашому форумі, а вже хамством займаєтесь.... недобре....

ми люди добрі.... привітні.... якшо будеш продовжувати, то можем забанити)))

метро... чим мені подобається метро, так це тим, шо там постійно проходять вечірки... але оскільки 65% усіх вечірок провожу я, то мені вже там надоїло... (( старію...

Дімон, наскільки я знаю, то в метро зара нема "детскіх" дискотек...

а в 3000 є... здається по суботам та неділям... якшо в цей день НЕО заступає на ніч, то він крутить і детску...

А в Метро как там было?

Было супер. Народу было много. Позже оказалось что намечается стриптиз, правда мужской.

Ходил с 2-мя девушками, и одну из них Black Diamond (один из танцоров) вытащил на танцпол и начал раздевать :blink:

Но самый "расколбас" начался только после 2. (Лично для меня)

PS думаю пойти еще в следующую субботу.

одне було недобре...

зара скажу шо саме...

УСІ БАЖАЮЧІ В ПРОФКОМІ ВДУ МОЖУТЬ ПРИДБАТИ КВИТКИ НА ДИСКОТЕКИ В МЕТРО ЗІ ЗНИЖКОЮ ДО 20-30%

так само було і на вечірки РНБ... але вийшов казус... квитки покупляли першокурсники, яким ше немає 18 ти ... їх просто не пустили.... благо, що гроші повернули.... але всеодно неприємно... (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в метро був в П"ятницю і суботу! скажу відверто в 2 день РНБ паті атмосфера і публіка була набагато кращою, нароб був набарато розкутіший, і музика була кращою! стиль РНБ звучав набагато довше ніж першої ночі!

Було кілька неприємних нюансів відносно квитків з профкому! просто деякі винахідники відксерили квитки на кольоровому ксероксі!!!!!!! і виникла накладка з місцями які відводилися для профкому і можливо саме тому нехотіли пускати "дітей:)" які придбали квитки в профкомі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:):)

У мене був шок після походу в Чері....Там так фігово тільки мені було?Народ, а? :(

Коктейлі так ніби нічо, але зранку....шовони туди дають...

А може це я просто організм любімий до пива привчила? :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:):)

У мене був шок після походу в Чері....Там так фігово тільки мені було?Народ, а? :(

Коктейлі так ніби нічо, але зранку....шовони туди дають...

А може це я просто організм любімий до пива привчила? :):)

Перлина, не треба просто змишувати б52 і самбуку з абсентом!!!то голова може і не буде боліти!!!

а ше запямятай - горілка це не коктейль!!!

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:):)

У мене був шок після походу в Чері....Там так фігово тільки мені було?Народ, а? :(

Коктейлі так ніби нічо, але зранку....шовони туди дають...

А може це я просто організм любімий до пива привчила? :):)

Перлина, не треба просто змишувати б52 і самбуку з абсентом!!!то голова може і не буде боліти!!!

а ше запямятай - горілка це не коктейль!!!

:)

Тіпа підколов? :):P

А якшо вже на то пішло, то краще горілонька :) , ніж усяга горяща та блакитна хрєнотєнь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взнав одну фігню, я був в шоці :( Тобто які дискотекі в Ровенській області, а головне які там діджеї. Вони крім міксаденсів напевно більше нічого і не бачили, тупо їх крутять з всіма словами і текстом, що в них присутній :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ровенській області???

так вона велика....

ти думаеш в нас в Маневичах краще???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ровенській області???

так вона велика....

ти думаеш в нас в Маневичах краще???

Думаю, що в маневичах навіть не знають що це таке :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в Метро в день весілля рідного брата.

Класно, однозначно! (краще ніж попередні рази. а чому не знаю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...крім міксаденсів напевно більше нічого і не бачили, тупо їх крутять з всіма словами і текстом, що в них присутній :blush::)
...думаеш в нас в Маневичах краще???
Думаю, що в маневичах навіть не знають що це таке :)

Це проблема багатьох клубів:D

Люди зомбуються:D

Бо ніколи не були на паті європейського рівня.

Kiev Dance 2006 наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...була недавно у 3000...дуже не сподобалось :blink:

... я також недавно був у 3000...дуже не сподобалось :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли я останній раз був в 3000 то хотілось послати всіх н*х особливо адміністраторів і охранніків... вони закрились в 2:30.

після цього пішли в М. було набагато краще. DJ Well рулить :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені також цей заклад перестає подобатись, пускають вночі дітей по 15 років і музика там не оч. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..музыка - вообще..отдельная тема..Одно тыц тыц тыц тыц...Как под такое можно танцевать?=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..музыка - вообще..отдельная тема..Одно тыц тыц тыц тыц...Как под такое можно танцевать?=)

Это все от ограничености вкусов:smile-zachot:

Никто не мешает успешно делать пати в разных стилях: от чиллаута до прогрессив хаус/транс, драм-эн-бейс...

Смешно просто, когда люди сами о себе говорят: "Мы диктуем в этом городе стиль!", хотя сами не дотягивают до каких-то творческих рамок.

Поэтому и слышно в наших клубах тыц-тыц и крики: "Миксаденс" вместо просто приятной атмосферы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі вчора поки у був десь до 2х в 3000 була гарно музика, давно таке не включали ІМХО.

+1 Neo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..музыка - вообще..отдельная тема..Одно тыц тыц тыц тыц...Как под такое можно танцевать?=)

Это все от ограничености вкусов:)

Никто не мешает успешно делать пати в разных стилях: от чиллаута до прогрессив хаус/транс, драм-эн-бейс...

Смешно просто, когда люди сами о себе говорят: "Мы диктуем в этом городе стиль!", хотя сами не дотягивают до каких-то творческих рамок.

Поэтому и слышно в наших клубах тыц-тыц и крики: "Миксаденс" вместо просто приятной атмосферы.

...иногда кажеться, что они вообще не до чего не дотягивают ... + полное отсутствие вкуса. = вот вам и стиль в городе =)

Хотя..в большей части еще и контенгент соответствующий, которому пофиг что там крутят после выпитых литрофф ...возможно на них это и расчитано...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...